Menu

Maccabi Netanya vs Maccabi Haifa

Netanya Stadium, Netanya24. januára 2026 o 14:00
Domáci

Maccabi Netanya

41
Hostia

Maccabi Haifa

Rozhodca: I. Frid

Udalosti zápasu

Maccabi Netanya
Maccabi Haifa
Výkop
M. Levi

asistencia: Matheus Davo

3′
7′
Silva Kani

asistencia: K. Gorre

Aziz Ouattara Mohammed19′
Gontie Junior Diomande27′
39′Pierre Cornud
Heriberto Tavares
45′
Polčas
Heriberto Tavares

asistencia: M. Levi

54′
59′
G. MelamedT. Stewart
60′
Silva KaniK. Saief
60′
M. OhanaC. F. Don
A. OuattaraY. Sade
62′
G. DiomandeB. Zaarura
62′
67′Lisav Naif Eissat
Matheus Davó69′
75′
N. RatnerN. Gabay
77′Pierre Cornud
77′Pierre Cornud
Oz Bilu79′
79′
K. GorreY. Faingezicht
Matheus DavoW. Harris
82′
M. LeviM. Plakushchenko
82′
O. BiluL. O. Mizrahi
83′
88′Peter Agba
B. Zaarura

asistencia: Heriberto Tavares

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
7Shots off Goal5
15Total Shots12
2Blocked Shots3
10Shots insidebox8
5Shots outsidebox4
15Fouls14
6Corner Kicks5
1Offsides0
42%Ball Possession58%
4Yellow Cards4
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves2
326Total passes444
268Passes accurate393
82%Passes %89%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Maccabi Netanya je 6.81, v porovnaní s 6.87 u Maccabi Haifa. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Maccabi Netanya je M. Levi (7.11), u Maccabi Haifa je to M. Ohana (7.03).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Maccabi Netanya prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 20 asistenciami, na čele s M. Levi (6G). U Maccabi Haifa je to 16 gólov a 15 asistencií s lídrom G. Melamed (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Maccabi Netanya nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.50, zatiaľ čo Maccabi Haifa má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Maccabi Netanya nasadzuje 8 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 5 u Maccabi Haifa s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Maccabi Netanya nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.08, v porovnaní s 1 u Maccabi Haifa s priemerom 6.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Maccabi Netanya a 83% u Maccabi Haifa. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Maccabi Netanya nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 26 u Maccabi Haifa. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Maccabi Netanya je 24.7 (najmladší: G. Diomande (22), najstarší: Heriberto Tavares (28)), zatiaľ čo Maccabi Haifa má priemer 25.9 (najmladší: N. Ratner (18), najstarší: G. Melamed (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Maccabi Netanya majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 21 u Maccabi Haifa. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Maccabi Netanya4-2-3-14-2-3-1Maccabi Haifa
GKDEFMIDFWD
22On26Jaber5Kulikov4Shabat72Keller32Ouattara57Diomande10Bilu15Levi91Tavares83Davo89Yermakov25Bataille24Eissat3Goldberg27Cornud36Ratner80Agba7Kani26Ohana11Gorre18Melamed

Náhradníci

Tréner: Ronny Levy

Náhradníci

Tréner: Barak Bakhar

Maccabi NetanyaSila pozíciíMaccabi Haifa
6.81
Ø Hodnotenie
6.87
Brankár (0 v 1)6.90
0G 0A
6.50Obranca (2 v 4)6.89
1G 4A1G 6A
6.91Záložník (8 v 5)6.83
12G 9A8G 9A
7.08Útočník (1 v 1)6.92
4G 7A7G 0A
Maccabi Netanya4-2-3-1
26ObrancaK. Jaber6.52A
72ObrancaR. Keller6.51G2A
22ZáložníkO. Y. Nir On
5ZáložníkD. Kulikov
4ZáložníkI. Ben Shabat
32ZáložníkA. Ouattara6.91G1A
57ZáložníkG. Diomande6.71G
10ZáložníkO. Bilu
15ZáložníkM. Levi7.16G4A
91ZáložníkHeriberto Tavares6.94G4A
83ÚtočníkMatheus Davo7.14G7A
Maccabi Haifa4-2-3-1
89BrankárG. Yermakov6.9
25ObrancaJ. Bataille6.81A
24ObrancaL. Eissat7.01G2A
3ObrancaS. Goldberg6.8
27ObrancaP. Cornud6.93A
36ZáložníkN. Ratner6.71A
80ZáložníkP. Agba6.91G
7ZáložníkSilva Kani6.62G1A
26ZáložníkM. Ohana7.02G3A
11ZáložníkK. Gorre6.93G4A
18ÚtočníkG. Melamed6.97G

Prehľad zápasu

Maccabi Netanya zdolal Maccabi Haifa 4:1. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: M. Levi 3′, Silva Kani 7′, Heriberto Tavares 45′, Heriberto Tavares 54′, B. Zaarura 90′. Bolo udelených 8 žltých kariet, 1 červených kariet. Maccabi Netanya mal 42% držanie lopty, Maccabi Haifa mal 58%. Maccabi Netanya mal 15 striel (6 na bránu), Maccabi Haifa mal 12 (4 na bránu). Maccabi Netanya urobil 5 striedaní, Maccabi Haifa urobil 5.

Rivalita od 2025

Maccabi Netanya vs Maccabi Haifa vzájomné výsledky

1 stretnutí
Maccabi Netanya
1
výhier
Remízy
0
Maccabi Haifa
0
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 23 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Maccabi Netanya

WLWWDW

Maccabi Haifa

WLLLLW

Predpoveď zápasu

Maccabi Netanya

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Maccabi Haifa

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Maccabi Haifa

17%Forma83%
21%Útok79%
23%Obrana77%
20%Vzájomné zápasy80%

Stadium

Netanya Stadium, Netanya — 13,610 capacity, opened in 2012. Home of Israel men's national football team, Maccabi Netanya F.C., Israel national under-19 association football team, Hapoel Hadera F.C..

Netanya Stadium

Amos Meron · CC BY-SA 3.0

Capacity
13,610
Opened
2012
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 4. 5. 2026