Menu

Maccabi Haifa vs Maccabi Tel Aviv

Sammy Ofer Stadium, Haifa18. januára 2026 o 19:30

Udalosti zápasu

Maccabi Haifa
Maccabi Tel Aviv
Výkop
20′
T. AsanteR. Shlomo
26′Issouf Sissokho
Kenny Saief29′
30′
O. DavidaS. Jehezkel
32′Kervin Andrade
E. AmirS. Goldberg
41′
Goal confirmed45+6′
VAR
M. Ohana

asistencia: N. Ratner

45′
Polčas
46′
M. CamaraHeitor
52′
S. Jehezkel
K. SaiefSilva Kani
58′
M. OhanaT. Stewart
58′
68′
K. AndradeD. Peretz
68′
E. MadmonS. Abu Farhi
G. Melamed

asistencia: P. Cornud

79′
K. Gorre

asistencia: P. Cornud

81′
G. MelamedY. Faingezicht
84′
K. GorreN. Gabay
85′
N. Gabay

asistencia: L. Eissat

88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
8Shots off Goal5
19Total Shots14
5Blocked Shots4
12Shots insidebox11
7Shots outsidebox3
12Fouls10
4Corner Kicks7
1Offsides0
43%Ball Possession57%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
301Total passes401
251Passes accurate340
83%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Maccabi Haifa je 6.89, v porovnaní s 6.75 u Maccabi Tel Aviv. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Maccabi Haifa je E. Amir (7.04), u Maccabi Tel Aviv je to O. Melika (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Maccabi Haifa prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 14 asistenciami, na čele s G. Melamed (7G). U Maccabi Tel Aviv je to 15 gólov a 7 asistencií s lídrom I. Shahar (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Maccabi Haifa nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo Maccabi Tel Aviv má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Maccabi Haifa nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 5 u Maccabi Tel Aviv s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Maccabi Haifa nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 1 u Maccabi Tel Aviv s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Maccabi Haifa a 81% u Maccabi Tel Aviv. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Maccabi Haifa nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 34 u Maccabi Tel Aviv. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Maccabi Haifa je 25.8 (najmladší: N. Ratner (18), najstarší: G. Melamed (33)), zatiaľ čo Maccabi Tel Aviv má priemer 22.6 (najmladší: O. Melika (20), najstarší: M. Camara (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Maccabi Haifa majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 22 u Maccabi Tel Aviv. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Maccabi Haifa4-2-3-14-5-1Maccabi Tel Aviv
GKDEFMIDFWD
89Yermakov25Bataille37Amir24Eissat27Cornud80Agba36Ratner16Saief26Ohana11Gorre18Melamed22Melika6Asante41Hamo5Camara21Harush77Davida10Andrade28Sissokho36Shahar29Varela19Madmon

Náhradníci

Tréner: Barak Bakhar

Náhradníci

Tréner: Ronny Deila

Maccabi HaifaSila pozíciíMaccabi Tel Aviv
6.89
Ø Hodnotenie
6.75
6.90Brankár (1 v 1)7.07
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (4 v 4)6.67
1G 6A1G 2A
6.83Záložník (5 v 5)6.79
8G 8A13G 5A
6.92Útočník (1 v 1)6.60
7G 0A1G 0A
Maccabi Haifa4-2-3-1
89BrankárG. Yermakov6.9
25ObrancaJ. Bataille6.81A
37ObrancaE. Amir7.0
24ObrancaL. Eissat7.01G2A
27ObrancaP. Cornud6.93A
80ZáložníkP. Agba6.91G
36ZáložníkN. Ratner6.71A
16ZáložníkK. Saief6.62G
26ZáložníkM. Ohana7.02G3A
11ZáložníkK. Gorre6.93G4A
18ÚtočníkG. Melamed6.97G
Maccabi Tel Aviv4-5-1
22BrankárO. Melika7.1
6ObrancaT. Asante6.81G2A
41ObrancaI. Ben Hamo6.7
5ObrancaM. Camara6.8
21ObrancaN. Ben Harush6.4
77ZáložníkO. Davida6.72G1A
10ZáložníkK. Andrade6.82G
28ZáložníkI. Sissokho6.71A
36ZáložníkI. Shahar6.96G1A
29ZáložníkH. Varela6.93G2A
19ÚtočníkE. Madmon6.61G

Prehľad zápasu

Maccabi Haifa zdolal Maccabi Tel Aviv 4:1. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: M. Ohana 45′, S. Jehezkel 52′, G. Melamed 79′, K. Gorre 81′, N. Gabay 88′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Maccabi Haifa mal 43% držanie lopty, Maccabi Tel Aviv mal 57%. Maccabi Haifa mal 19 striel (6 na bránu), Maccabi Tel Aviv mal 14 (5 na bránu). Maccabi Haifa urobil 5 striedaní, Maccabi Tel Aviv urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Michael Ohana 45′).

Rivalita od 2016

Maccabi Haifa vs Maccabi Tel Aviv vzájomné výsledky

41 stretnutí
Maccabi Haifa
7
výhier
Remízy
12
Maccabi Tel Aviv
22
výhier
Góly spolu
109 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
22/41 · 54%
Nad 2,5
17/41 · 41%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 34 v 2020

Aktuálna forma

Maccabi Haifa

WLLLLW

Maccabi Tel Aviv

WLWWWW

Predpoveď zápasu

Maccabi Haifa

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Maccabi Tel Aviv

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Maccabi Tel Aviv

53%Forma47%
58%Útok42%
71%Obrana29%
25%Vzájomné zápasy75%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026