Menu

Maccabi Tel Aviv vs Bnei Sakhnin

Bloomfield Stadium, Tel-Aviv10. januára 2026 o 14:00
Domáci

Maccabi Tel Aviv

10
Hostia

Bnei Sakhnin

Udalosti zápasu

Maccabi Tel Aviv
Bnei Sakhnin
Výkop
19′Alon Azugi
29′Ahmad Salman
Polčas
53′Hassan Hilu
O. DavidaS. Jehezkel
64′
E. MadmonS. Abu Farhi
64′
68′
A. SalmanM. Sheikh Yosef
74′Ibrahima Drame
I. Shahar

asistencia: R. Revivo

77′
K. AndradeN. Ben Harush
82′
I. ShaharI. Noy
82′
82′
I. DrameI. Abu Abaid
82′
J. BushnaqB. Khuri
83′
E. ShamirA. Taha
H. VarelaY. Malede
88′
88′
H. HiluO. Korsia
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal2
8Shots off Goal2
15Total Shots4
5Blocked Shots0
10Shots insidebox2
5Shots outsidebox2
11Fouls23
7Corner Kicks7
2Offsides2
71%Ball Possession29%
0Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
562Total passes225
492Passes accurate149
88%Passes %66%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Maccabi Tel Aviv je 6.82, v porovnaní s 6.72 u Bnei Sakhnin. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Maccabi Tel Aviv je O. Melika (7.07), u Bnei Sakhnin je to M. Abu Nil (6.94).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Maccabi Tel Aviv prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 16 asistenciami, na čele s I. Shahar (6G). U Bnei Sakhnin je to 11 gólov a 10 asistencií s lídrom A. Salman (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Bnei Sakhnin má 4 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 5 u Bnei Sakhnin s hodnotením 6.66. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Maccabi Tel Aviv nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 1 u Bnei Sakhnin s priemerom 6.64. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Maccabi Tel Aviv a 74% u Bnei Sakhnin. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Maccabi Tel Aviv nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 43 u Bnei Sakhnin. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Maccabi Tel Aviv je 22.6 (najmladší: O. Melika (20), najstarší: R. Shlomo (26)), zatiaľ čo Bnei Sakhnin má priemer 26.3 (najmladší: A. Salman (19), najstarší: K. Brucic (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Maccabi Tel Aviv majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 26 u Bnei Sakhnin. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Maccabi Tel Aviv4-3-34-2-3-1Bnei Sakhnin
GKDEFMIDFWD
22Melika6Asante41Hamo13Shlomo3Revivo36Shahar28Sissokho29Varela77Davida19Madmon10Andrade22Nil12Azugi2Gantus17Hilu3Brucic23Shamir18Abuhav11Drame29Salman21Bushnaq9Miranyan

Náhradníci

Tréner: Ronny Deila

Náhradníci

Tréner: Yossi Abukasis

Maccabi Tel AvivSila pozíciíBnei Sakhnin
6.82
Ø Hodnotenie
6.72
7.07Brankár (1 v 1)6.94
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 4)6.75
1G 11A1G 5A
6.84Záložník (3 v 5)6.66
9G 4A8G 5A
6.67Útočník (3 v 1)6.64
5G 1A2G 0A
Maccabi Tel Aviv4-3-3
22BrankárO. Melika7.1
6ObrancaT. Asante6.81G2A
41ObrancaI. Ben Hamo6.7
13ObrancaR. Shlomo6.91A
3ObrancaR. Revivo7.08A
36ZáložníkI. Shahar6.96G1A
28ZáložníkI. Sissokho6.71A
29ZáložníkH. Varela6.93G2A
77ÚtočníkO. Davida6.72G1A
19ÚtočníkE. Madmon6.61G
10ÚtočníkK. Andrade6.82G
Bnei Sakhnin4-2-3-1
22BrankárM. Abu Nil6.9
12ObrancaA. Azugi6.71G3A
2ObrancaM. Gantus6.92A
17ObrancaH. Hilu6.8
3ObrancaK. Brucic6.5
23ZáložníkE. Shamir6.82G1A
18ZáložníkO. Abuhav
11ZáložníkI. Drame6.7
29ZáložníkA. Salman6.73G2A
21ZáložníkJ. Bushnaq6.53G2A
9ÚtočníkA. Miranyan6.62G

Prehľad zápasu

Maccabi Tel Aviv zdolal Bnei Sakhnin 1:0. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: I. Shahar 77′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Maccabi Tel Aviv mal 71% držanie lopty, Bnei Sakhnin mal 29%. Maccabi Tel Aviv mal 15 striel (2 na bránu), Bnei Sakhnin mal 4 (2 na bránu). Maccabi Tel Aviv urobil 5 striedaní, Bnei Sakhnin urobil 5.

Rivalita od 2025

Maccabi Tel Aviv vs Bnei Sakhnin vzájomné výsledky

1 stretnutí
Maccabi Tel Aviv
0
výhier
Remízy
1
Bnei Sakhnin
0
výhier
Góly spolu
0 · 0.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Maccabi Tel Aviv

WLWWWW

Bnei Sakhnin

LDLDWL

Predpoveď zápasu

Maccabi Tel Aviv

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Bnei Sakhnin

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Maccabi Tel Aviv or draw

40%Forma60%
50%Útok50%
54%Obrana46%
85%Vzájomné zápasy15%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 4. 5. 2026