Menu

Maccabi Haifa vs Hapoel Haifa

Sammy Ofer Stadium, Haifa5. januára 2026 o 19:30
Domáci

Maccabi Haifa

20
Hostia

Hapoel Haifa

Udalosti zápasu

Maccabi Haifa
Hapoel Haifa
Výkop
23′George Diba
VAR
27′Card upgrade
28′Saná Gomes
31′
R. HatuelT. Arbel
E. Azoulay

asistencia: J. Bataille

35′
Red card cancelled45+7′
VAR
45′Tamir Arbel
G. Melamed

asistencia: K. Gorre

45′
Polčas
46′
O. BitonR. Zikri
D. HazizaM. Ohana
50′
Kenji Gorré63′
64′
R. NdoL. Sardal
64′
N. SabagI. Buganim
K. SaiefSilva Kani
67′
G. MelamedT. Stewart
67′
80′
J. EastA. Forat Ayias
K. GorreY. Faingezicht
87′
L. EissatS. Goldberg
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal3
6Shots off Goal4
14Total Shots7
0Blocked Shots0
6Shots insidebox2
8Shots outsidebox5
10Fouls11
8Corner Kicks2
1Offsides0
74%Ball Possession26%
1Yellow Cards2
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves6
685Total passes233
625Passes accurate175
91%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Maccabi Haifa je 6.88, v porovnaní s 6.81 u Hapoel Haifa. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Maccabi Haifa je E. Amir (7.04), u Hapoel Haifa je to B. Machini (7.46).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Maccabi Haifa prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 13 asistenciami, na čele s G. Melamed (7G). U Hapoel Haifa je to 13 gólov a 11 asistencií s lídrom J. East (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Maccabi Haifa nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo Hapoel Haifa má 4 obrancov s priemerom 6.57. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Maccabi Haifa nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 5 u Hapoel Haifa s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Maccabi Haifa nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 1 u Hapoel Haifa s priemerom 7.21. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Maccabi Haifa a 78% u Hapoel Haifa. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Maccabi Haifa nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 42 u Hapoel Haifa. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Maccabi Haifa je 26.3 (najmladší: E. Amir (19), najstarší: G. Melamed (33)), zatiaľ čo Hapoel Haifa má priemer 28.1 (najmladší: R. Nawi (21), najstarší: D. Malul (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Maccabi Haifa majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 21 u Hapoel Haifa. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Maccabi Haifa4-1-4-14-2-3-1Hapoel Haifa
GKDEFMIDFWD
89Yermakov25Bataille37Amir24Eissat27Cornud80Agba16Saief19Azoulay8Haziza11Gorre18Melamed22Machini4Malul25Diba33Ramires92Sana55Sabag14Nawi77Ndo18Biton9Hatuel10East

Náhradníci

Tréner: Barak Bakhar

Náhradníci

Tréner: Gal Arel

Maccabi HaifaSila pozíciíHapoel Haifa
6.88
Ø Hodnotenie
6.81
6.90Brankár (1 v 1)7.46
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (4 v 4)6.57
1G 6A0G 1A
6.81Záložník (5 v 5)6.79
12G 7A7G 9A
6.92Útočník (1 v 1)7.21
7G 0A6G 1A
Maccabi Haifa4-1-4-1
89BrankárG. Yermakov6.9
25ObrancaJ. Bataille6.81A
37ObrancaE. Amir7.0
24ObrancaL. Eissat7.01G2A
27ObrancaP. Cornud6.93A
80ZáložníkP. Agba6.91G
16ZáložníkK. Saief6.62G
19ZáložníkE. Azoulay6.92G2A
8ZáložníkD. Haziza6.84G1A
11ZáložníkK. Gorre6.93G4A
18ÚtočníkG. Melamed6.97G
Hapoel Haifa4-2-3-1
22BrankárB. Machini7.5
4ObrancaD. Malul6.61A
25ObrancaG. Diba6.5
33ObrancaBruno Ramires6.5
92ObrancaSana6.6
55ZáložníkN. Sabag6.91G3A
14ZáložníkR. Nawi6.7
77ZáložníkR. Ndo6.8
18ZáložníkO. Biton6.83G5A
9ZáložníkR. Hatuel6.83G1A
10ÚtočníkJ. East7.26G1A

Prehľad zápasu

Maccabi Haifa zdolal Hapoel Haifa 2:0. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: E. Azoulay 35′, G. Melamed 45′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Maccabi Haifa mal 74% držanie lopty, Hapoel Haifa mal 26%. Maccabi Haifa mal 14 striel (8 na bránu), Hapoel Haifa mal 7 (3 na bránu). Maccabi Haifa urobil 5 striedaní, Hapoel Haifa urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Saná Gomes 27′), Red card cancelled (Lisav Naif Eissat 45′).

Rivalita od 2025

Maccabi Haifa vs Hapoel Haifa vzájomné výsledky

1 stretnutí
Maccabi Haifa
0
výhier
Remízy
1
Hapoel Haifa
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Maccabi Haifa

WLLLLW

Hapoel Haifa

LDDLDL

Predpoveď zápasu

Maccabi Haifa

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hapoel Haifa

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Maccabi Haifa or draw

67%Forma33%
63%Útok37%
73%Obrana27%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 4. 5. 2026