Menu

Ashdod vs Maccabi Haifa

Yud-Alef Stadium, Ashdod31. decembra 2025 o 18:45
Domáci

Ashdod

04
Hostia

Maccabi Haifa

Udalosti zápasu

Ashdod
Maccabi Haifa
Výkop
29′
Silva Kani
43′
P. Agba

asistencia: K. Gorre

Polčas
K. KimvuidiA. Yamin
46′
R. MeirA. Arania
46′
J. BatoumS. Nachmani
55′
58′
K. Gorre

asistencia: L. Eissat

R. GordanaL. Farada
66′
66′
Silva KaniK. Saief
66′
G. MelamedT. Stewart
69′Kenji Gorré
Eugene Ansah73′
75′
K. GorreM. Nahuel
O. DasaR. Tal
79′
79′
D. Haziza

asistencia: P. Cornud

80′
J. BatailleZ. Zasno
81′
L. EissatY. Faingezicht
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal9
6Shots off Goal5
8Total Shots20
1Blocked Shots6
3Shots insidebox12
5Shots outsidebox8
8Fouls17
1Corner Kicks9
2Offsides1
34%Ball Possession66%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
328Total passes637
259Passes accurate566
79%Passes %89%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ashdod je 6.64, v porovnaní s 6.88 u Maccabi Haifa. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ashdod je R. Gordana (7.09), u Maccabi Haifa je to E. Amir (7.04).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ashdod prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 12 asistenciami, na čele s E. Ansah (7G). U Maccabi Haifa je to 20 gólov a 14 asistencií s lídrom G. Melamed (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ashdod nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.44, zatiaľ čo Maccabi Haifa má 4 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ashdod nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 3 u Maccabi Haifa s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ashdod nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.65, v porovnaní s 3 u Maccabi Haifa s priemerom 6.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Ashdod a 82% u Maccabi Haifa. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ashdod nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Maccabi Haifa. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ashdod je 25.8 (najmladší: M. Yashilirmak (20), najstarší: R. Gordana (35)), zatiaľ čo Maccabi Haifa má priemer 25.4 (najmladší: E. Amir (19), najstarší: G. Melamed (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ashdod majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 21 u Maccabi Haifa. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ashdod4-2-3-14-3-3Maccabi Haifa
GKDEFMIDFWD
25Niemczy.55Meir3Diakite30Agyei16Yashili.45Dasa9Harush26Kimvuidi8Gordana13Ansah29Batoum89Yermakov25Bataille37Amir24Eissat27Cornud19Azoulay80Agba8Haziza7Kani18Melamed11Gorre

Náhradníci

Tréner: Avi Avinu

Náhradníci

Tréner: Barak Bakhar

AshdodSila pozíciíMaccabi Haifa
6.64
Ø Hodnotenie
6.88
6.38Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.44Obranca (3 v 4)6.95
0G 1A1G 6A
6.81Záložník (6 v 3)6.85
12G 9A7G 3A
6.65Útočník (1 v 3)6.80
4G 2A12G 5A
Ashdod4-2-3-1
25BrankárK. Niemczycki6.4
55ObrancaR. Meir6.3
30ObrancaE. Agyei6.7
16ObrancaM. Yashilirmak6.31A
3ZáložníkI. Diakite
45ZáložníkO. Dasa6.5
9ZáložníkS. Harush6.5
26ZáložníkK. Kimvuidi6.94G2A
8ZáložníkR. Gordana7.11G2A
13ZáložníkE. Ansah7.07G5A
29ÚtočníkJ. Batoum6.74G2A
Maccabi Haifa4-3-3
89BrankárG. Yermakov6.9
25ObrancaJ. Bataille6.81A
37ObrancaE. Amir7.0
24ObrancaL. Eissat7.01G2A
27ObrancaP. Cornud6.93A
19ZáložníkE. Azoulay6.92G2A
80ZáložníkP. Agba6.91G
8ZáložníkD. Haziza6.84G1A
7ÚtočníkSilva Kani6.62G1A
18ÚtočníkG. Melamed6.97G
11ÚtočníkK. Gorre6.93G4A

Prehľad zápasu

Maccabi Haifa zdolal Ashdod 4:0. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: Silva Kani 29′, P. Agba 43′, K. Gorre 58′, D. Haziza 79′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Ashdod mal 34% držanie lopty, Maccabi Haifa mal 66%. Ashdod mal 8 striel (1 na bránu), Maccabi Haifa mal 20 (9 na bránu). Ashdod urobil 5 striedaní, Maccabi Haifa urobil 5.

Rivalita od 2025

Ashdod vs Maccabi Haifa vzájomné výsledky

1 stretnutí
Ashdod
0
výhier
Remízy
0
Maccabi Haifa
1
výhier
Góly spolu
6 · 6.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 51 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Ashdod

LDLLDL

Maccabi Haifa

WLLLLW

Predpoveď zápasu

Ashdod

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Maccabi Haifa

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Maccabi Haifa

23%Forma77%
38%Útok62%
23%Obrana77%
20%Vzájomné zápasy80%

Stadium

Yud-Alef Stadium, Ashdod — 7,800 capacity, opened in 1966. Home of F.C. Ashdod.

Yud-Alef Stadium

Yaakov2 · CC BY-SA 3.0

Capacity
7,800
Opened
1966
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 4. 5. 2026