Menu

Hapoel Beer Sheva vs Maccabi Netanya

Toto Turner Stadium13. decembra 2025 o 18:30

Udalosti zápasu

Hapoel Beer Sheva
Maccabi Netanya
Výkop
D. Biton

asistencia: I. Zlatanovic

1′
O. Blorian37′
Polčas
46′
D. KulikovI. Ben Shabat
49′K. Jaber
58′
A. CohenHeriberto Tavares
I. Zlatanovic
59′
71′
M. LeviM. Plakushchenko
71′
Matheus DavoW. Harris
K. Kangwa74′
76′Y. Sade
I. ZlatanovicA. Turgeman
78′
A. C. GanahZ. Ahmed
78′
E. PeretzS. Elias
79′
79′
O. BiluS. Mizrachi
K. KangwaM. Kanaan
83′
O. Blorian84′
O. Blorian84′
D. BitonM. Baltaxa
86′
89′G. Diomande
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
10Shots off Goal5
20Total Shots10
4Blocked Shots3
12Shots insidebox2
8Shots outsidebox8
17Fouls15
7Corner Kicks3
2Offsides0
57%Ball Possession43%
4Yellow Cards2
1Red Cards1
2Goalkeeper Saves3
523Total passes384
458Passes accurate317
88%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hapoel Beer Sheva je 7.07, v porovnaní s 6.74 u Maccabi Netanya. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hapoel Beer Sheva je K. Kangwa (7.63), u Maccabi Netanya je to M. Levi (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hapoel Beer Sheva prispeli v tejto sezóne 35 gólmi a 17 asistenciami, na čele s D. Biton (11G). U Maccabi Netanya je to 13 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Levi (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hapoel Beer Sheva nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo Maccabi Netanya má 4 obrancov s priemerom 6.54. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hapoel Beer Sheva nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.29, oproti 6 u Maccabi Netanya s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hapoel Beer Sheva nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.02, v porovnaní s 1 u Maccabi Netanya s priemerom 7.08. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Hapoel Beer Sheva a 83% u Maccabi Netanya. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hapoel Beer Sheva nazbierali v tejto sezóne 49 žltých kariet, v porovnaní s 37 u Maccabi Netanya. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hapoel Beer Sheva je 26.8 (najmladší: A. C. Ganah (21), najstarší: H. Lopes (36)), zatiaľ čo Maccabi Netanya má priemer 24.6 (najmladší: G. Diomande (22), najstarší: A. Cohen (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hapoel Beer Sheva majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 24 u Maccabi Netanya. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hapoel Beer ShevaSila pozíciíMaccabi Netanya
7.07
Ø Hodnotenie
6.74
6.86Brankár (1 v 0)
0G 0A
6.97Obranca (3 v 4)6.54
4G 3A1G 5A
7.29Záložník (4 v 6)6.90
13G 7A8G 5A
7.02Útočník (3 v 1)7.08
18G 7A4G 7A
Hapoel Beer Sheva
55BrankárN. Eliasi6.9
2ObrancaG. Mizrahi6.91G
5ObrancaO. Blorian7.32G2A
22ObrancaH. Lopes6.71G1A
44ZáložníkD. T. Diop
7ZáložníkE. Peretz7.16G3A
25ZáložníkLucas Ventura7.21A
20ZáložníkK. Kangwa7.67G3A
10ÚtočníkD. Biton7.311G1A
66ÚtočníkI. Zlatanovic6.87G3A
11ÚtočníkA. C. Ganah6.93A
Maccabi Netanya
24ObrancaA. Cohen6.61A
26ObrancaK. Jaber6.52A
8ObrancaY. Sade6.5
72ObrancaR. Keller6.51G2A
22ZáložníkO. Y. Nir On
5ZáložníkD. Kulikov
15ZáložníkM. Levi7.16G4A
32ZáložníkA. Ouattara6.91G1A
57ZáložníkG. Diomande6.71G
10ZáložníkO. Bilu
83ÚtočníkMatheus Davo7.14G7A

Prehľad zápasu

Hapoel Beer Sheva zdolal Maccabi Netanya 2:0. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: D. Biton 1′, I. Zlatanovic 59′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 2 červených kariet. Hapoel Beer Sheva mal 57% držanie lopty, Maccabi Netanya mal 43%. Hapoel Beer Sheva mal 20 striel (6 na bránu), Maccabi Netanya mal 10 (2 na bránu). Hapoel Beer Sheva urobil 5 striedaní, Maccabi Netanya urobil 5.

Rivalita od 2017

Hapoel Beer Sheva vs Maccabi Netanya vzájomné výsledky

29 stretnutí
Hapoel Beer Sheva
15
výhier
Remízy
6
Maccabi Netanya
8
výhier
Góly spolu
80 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
16/29 · 55%
Nad 2,5
12/29 · 41%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 61 v 2018

Aktuálna forma

Hapoel Beer Sheva

WLDWWW

Maccabi Netanya

WLWWDW

Predpoveď zápasu

Hapoel Beer Sheva

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Maccabi Netanya

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Hapoel Beer Sheva and +1.5 goals

52%Forma48%
43%Útok57%
65%Obrana35%
80%Vzájomné zápasy20%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026