Menu

Hapoel Beer Sheva vs Maccabi Tel Aviv

Toto Turner Stadium7. decembra 2025 o 19:30

Udalosti zápasu

Hapoel Beer Sheva
Maccabi Tel Aviv
Výkop
15′
I. NicolaescuS. Jehezkel
I. Zlatanovic

asistencia: D. Biton

23′
Polčas
66′Tyrese Asante
70′Itamar Noy
A. C. GanahZ. Ahmed
73′
Djibril Diop81′
81′
O. DavidaH. Varela
87′Sagiv Jehezkel
I. ZlatanovicA. Turgeman
87′
89′
I. NoyK. Andrade
Shai Elias90+8′
Eliel Peretz90+2′
H. LopesM. Baltaxa
90+3′
K. KangwaS. Elias
90+3′
90′
T. AsanteE. Madmon
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
8Shots off Goal6
16Total Shots18
1Blocked Shots8
12Shots insidebox10
4Shots outsidebox8
17Fouls20
2Corner Kicks12
0Offsides0
45%Ball Possession55%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves6
361Total passes427
301Passes accurate351
83%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hapoel Beer Sheva je 7.07, v porovnaní s 6.81 u Maccabi Tel Aviv. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hapoel Beer Sheva je K. Kangwa (7.63), u Maccabi Tel Aviv je to O. Melika (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hapoel Beer Sheva prispeli v tejto sezóne 35 gólmi a 17 asistenciami, na čele s D. Biton (11G). U Maccabi Tel Aviv je to 23 gólov a 15 asistencií s lídrom D. Peretz (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hapoel Beer Sheva nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo Maccabi Tel Aviv má 4 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hapoel Beer Sheva nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 7.23, oproti 5 u Maccabi Tel Aviv s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hapoel Beer Sheva nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 1 u Maccabi Tel Aviv s priemerom 6.58. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Hapoel Beer Sheva a 80% u Maccabi Tel Aviv. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hapoel Beer Sheva nazbierali v tejto sezóne 49 žltých kariet, v porovnaní s 41 u Maccabi Tel Aviv. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hapoel Beer Sheva je 26.8 (najmladší: A. C. Ganah (21), najstarší: H. Lopes (36)), zatiaľ čo Maccabi Tel Aviv má priemer 23.8 (najmladší: S. Abu Farhi (19), najstarší: D. Peretz (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hapoel Beer Sheva majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 23 u Maccabi Tel Aviv. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hapoel Beer Sheva4-5-14-2-3-1Maccabi Tel Aviv
GKDEFMIDFWD
55Eliasi2Mizrahi44Diop5Blorian22Lopes10Biton7Peretz25Ventura20Kangwa11Ganah66Zlatano.22Melika6Asante5Camara4Heitor3Revivo21Harush30Noy77Davida42Peretz34Farhi98Nicolae.

Náhradníci

Tréner: Ran Kozuch

Náhradníci

Tréner: Ronny Deila

Hapoel Beer ShevaSila pozíciíMaccabi Tel Aviv
7.07
Ø Hodnotenie
6.81
6.86Brankár (1 v 1)7.07
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (3 v 4)6.90
4G 3A2G 10A
7.23Záložník (6 v 5)6.73
24G 11A20G 4A
6.76Útočník (1 v 1)6.58
7G 3A1G 1A
Hapoel Beer Sheva4-5-1
55BrankárN. Eliasi6.9
2ObrancaG. Mizrahi6.91G
5ObrancaO. Blorian7.32G2A
22ObrancaH. Lopes6.71G1A
44ZáložníkD. T. Diop
10ZáložníkD. Biton7.311G1A
7ZáložníkE. Peretz7.16G3A
25ZáložníkLucas Ventura7.21A
20ZáložníkK. Kangwa7.67G3A
11ZáložníkA. C. Ganah6.93A
66ÚtočníkI. Zlatanovic6.87G3A
Maccabi Tel Aviv4-2-3-1
22BrankárO. Melika7.1
6ObrancaT. Asante6.81G2A
5ObrancaM. Camara6.8
4ObrancaHeitor7.01G
3ObrancaR. Revivo7.08A
21ZáložníkN. Ben Harush6.4
30ZáložníkI. Noy6.72G
77ZáložníkO. Davida6.72G1A
42ZáložníkD. Peretz7.010G2A
34ZáložníkS. Abu Farhi6.86G1A
98ÚtočníkI. Nicolaescu6.61G1A

Prehľad zápasu

Hapoel Beer Sheva zdolal Maccabi Tel Aviv 1:0. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: I. Zlatanovic 23′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Hapoel Beer Sheva mal 45% držanie lopty, Maccabi Tel Aviv mal 55%. Hapoel Beer Sheva mal 16 striel (7 na bránu), Maccabi Tel Aviv mal 18 (4 na bránu). Hapoel Beer Sheva urobil 4 striedaní, Maccabi Tel Aviv urobil 4.

Rivalita od 2016

Hapoel Beer Sheva vs Maccabi Tel Aviv vzájomné výsledky

42 stretnutí
Hapoel Beer Sheva
13
výhier
Remízy
9
Maccabi Tel Aviv
20
výhier
Góly spolu
88 · 2.1/zápas
Obaja skórovali
16/42 · 38%
Nad 2,5
14/42 · 33%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 16 v 2023

Aktuálna forma

Hapoel Beer Sheva

WLDWWW

Maccabi Tel Aviv

WLWWWW

Predpoveď zápasu

Hapoel Beer Sheva

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Maccabi Tel Aviv

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hapoel Beer Sheva or draw

52%Forma48%
45%Útok55%
63%Obrana38%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026