Menu

Bnei Sakhnin vs Maccabi Haifa

Doha Stadium, Sakhnin8. novembra 2025 o 16:30
Domáci

Bnei Sakhnin

33
Hostia

Maccabi Haifa

Udalosti zápasu

Bnei Sakhnin
Maccabi Haifa
Výkop
34′J. Bataille
M. Cudjoe

asistencia: M. Gantus

35′
M. Gantus41′
45′
D. HazizaSilva Kani
45+1′
E. AzoulayM. Ohana
Polčas
50′
T. Stewart

Penalty

56′
T. Stewart

Penalty

M. CudjoeI. Drame
58′
E. Shamir
60′
64′
A. Seck

asistencia: M. Ohana

O. AbuhavA. Taha
69′
70′A. Mohamed
S. Mimer72′
74′M. Ohana
75′
K. GorreS. Podgoreanu
M. GantusO. Korsia
81′
J. BushnaqM. Sheikh Yosef
81′
85′K. Saief
88′P. Agba
I. Drame90+3′
90+3′M. Ohana
90+3′M. Ohana
B. Khuri90+5′
I. Drame

Penalty

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
2Shots off Goal1
12Total Shots9
4Blocked Shots4
5Shots insidebox6
7Shots outsidebox3
11Fouls17
1Corner Kicks5
3Offsides3
37%Ball Possession63%
3Yellow Cards6
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves3
277Total passes483
222Passes accurate416
80%Passes %86%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bnei Sakhnin je 6.73, v porovnaní s 6.81 u Maccabi Haifa. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bnei Sakhnin je M. Abu Nil (6.94), u Maccabi Haifa je to A. Mohamed (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bnei Sakhnin prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 8 asistenciami, na čele s J. Bushnaq (3G). U Maccabi Haifa je to 18 gólov a 8 asistencií s lídrom D. Haziza (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bnei Sakhnin nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo Maccabi Haifa má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bnei Sakhnin nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.63, oproti 5 u Maccabi Haifa s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bnei Sakhnin nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.69, v porovnaní s 1 u Maccabi Haifa s priemerom 6.45. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Bnei Sakhnin a 82% u Maccabi Haifa. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bnei Sakhnin nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Maccabi Haifa. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bnei Sakhnin je 26.5 (najmladší: J. Bushnaq (22), najstarší: K. Brucic (33)), zatiaľ čo Maccabi Haifa má priemer 27.8 (najmladší: G. Yermakov (23), najstarší: A. Seck (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bnei Sakhnin majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 23 u Maccabi Haifa. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bnei SakhninSila pozíciíMaccabi Haifa
6.73
Ø Hodnotenie
6.81
6.94Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (4 v 4)6.76
1G 5A4G 1A
6.63Záložník (5 v 5)6.90
5G 3A10G 7A
6.69Útočník (1 v 1)6.45
2G 0A4G 0A
Bnei Sakhnin
22BrankárM. Abu Nil6.9
12ObrancaA. Azugi6.71G3A
2ObrancaM. Gantus6.92A
17ObrancaH. Hilu6.8
3ObrancaK. Brucic6.5
23ZáložníkE. Shamir6.82G1A
18ZáložníkO. Abuhav
21ZáložníkJ. Bushnaq6.53G2A
24ZáložníkB. Khuri
29ZáložníkA. Ebraheim
10ÚtočníkM. Cudjoe6.72G
Maccabi Haifa
89BrankárG. Yermakov6.9
25ObrancaJ. Bataille6.81A
30ObrancaA. Seck6.82G
3ObrancaS. Goldberg6.8
16ObrancaK. Saief6.62G
4ZáložníkA. Mohamed7.1
80ZáložníkP. Agba6.91G
8ZáložníkD. Haziza6.84G1A
19ZáložníkE. Azoulay6.92G2A
11ZáložníkK. Gorre6.93G4A
9ÚtočníkT. Stewart6.54G

Prehľad zápasu

Bnei Sakhnin a Maccabi Haifa remizovali 3:3. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: M. Cudjoe 35′, T. Stewart 50′ (pen.), T. Stewart 56′ (pen.), E. Shamir 60′, A. Seck 64′, I. Drame 90′ (pen.). Bolo udelených 10 žltých kariet, 1 červených kariet. Bnei Sakhnin mal 37% držanie lopty, Maccabi Haifa mal 63%. Bnei Sakhnin mal 12 striel (6 na bránu), Maccabi Haifa mal 9 (4 na bránu). Bnei Sakhnin urobil 4 striedaní, Maccabi Haifa urobil 3.

Rivalita od 2026

Bnei Sakhnin vs Maccabi Haifa vzájomné výsledky

1 stretnutí
Bnei Sakhnin
0
výhier
Remízy
0
Maccabi Haifa
1
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 40 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Bnei Sakhnin

LDLDWL

Maccabi Haifa

WLLLLW

Predpoveď zápasu

Bnei Sakhnin

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Maccabi Haifa

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Maccabi Haifa and -3.5 goals

75%Forma25%
50%Útok50%
73%Obrana27%
7%Vzájomné zápasy93%

Stadium

Doha Stadium, Doha.

Opened
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 4. 5. 2026