Menu

Ashdod vs Bnei Sakhnin

Yud-Alef Stadium, Ashdod30. augusta 2025 o 19:30
Domáci

Ashdod

12

Udalosti zápasu

Ashdod
Bnei Sakhnin
Výkop
3′
A. Miranyan

asistencia: E. Shamir

12′
E. Shamir

asistencia: A. Salman

J. Batoum

asistencia: E. Ansah

39′
Polčas
R. GordanaK. Kimvuidi
46′
T. Ben ZakenN. Muche
46′
50′Iyad Abu Abaid
I. TamamE. Gethon
59′
60′
M. CudjoeO. Abuhav
60′
A. TahaB. Khuri
67′
A. SalmanO. Korsia
A. LeviB. Hadadi
69′
E. AnsahN. Dabush
78′
82′
A. AzugiD. Onyemuchara
83′
J. BushnaqM. Bdarney
Nir Bitton89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
8Shots off Goal2
16Total Shots7
4Blocked Shots1
9Shots insidebox4
7Shots outsidebox3
11Fouls13
4Corner Kicks5
0Offsides1
66%Ball Possession34%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
524Total passes272
450Passes accurate201
86%Passes %74%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ashdod je 6.74, v porovnaní s 6.71 u Bnei Sakhnin. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ashdod je T. Ben Zaken (7.15), u Bnei Sakhnin je to M. Abu Nil (6.94).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ashdod prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 14 asistenciami, na čele s E. Ansah (7G). U Bnei Sakhnin je to 14 gólov a 10 asistencií s lídrom J. Bushnaq (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ashdod nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Bnei Sakhnin má 3 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ashdod nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 4 u Bnei Sakhnin s hodnotením 6.66. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ashdod nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.65, v porovnaní s 3 u Bnei Sakhnin s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Ashdod a 75% u Bnei Sakhnin. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ashdod nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 38 u Bnei Sakhnin. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ashdod je 27.9 (najmladší: M. Yashilirmak (20), najstarší: R. Gordana (35)), zatiaľ čo Bnei Sakhnin má priemer 25.5 (najmladší: A. Salman (19), najstarší: K. Brucic (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ashdod majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 26 u Bnei Sakhnin. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ashdod4-2-3-14-3-3Bnei Sakhnin
GKDEFMIDFWD
25Niemczy.15Zaken3Diakite5Bitton16Yashili.77Coll8Gordana11Levi10Tamam13Ansah29Batoum22Nil12Azugi2Gantus5Abaid3Brucic23Shamir6Taha21Bushnaq10Cudjoe9Miranyan29Salman

Náhradníci

Tréner: Haim Silvas

Náhradníci

Tréner: Sharon Mimer

AshdodSila pozíciíBnei Sakhnin
6.74
Ø Hodnotenie
6.71
6.38Brankár (1 v 1)6.94
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (3 v 3)6.72
0G 4A1G 5A
6.93Záložník (6 v 4)6.66
8G 8A6G 3A
6.65Útočník (1 v 3)6.67
4G 2A7G 2A
Ashdod4-2-3-1
25BrankárK. Niemczycki6.4
15ObrancaT. Ben Zaken7.22A
5ObrancaN. Bitton6.61A
16ObrancaM. Yashilirmak6.31A
3ZáložníkI. Diakite
77ZáložníkI. Coll
8ZáložníkR. Gordana7.11G2A
11ZáložníkA. Levi6.71A
10ZáložníkI. Tamam
13ZáložníkE. Ansah7.07G5A
29ÚtočníkJ. Batoum6.74G2A
Bnei Sakhnin4-3-3
22BrankárM. Abu Nil6.9
12ObrancaA. Azugi6.71G3A
2ObrancaM. Gantus6.92A
3ObrancaK. Brucic6.5
5ZáložníkI. Abu Abaid
23ZáložníkE. Shamir6.82G1A
6ZáložníkA. Taha6.71G
21ZáložníkJ. Bushnaq6.53G2A
10ÚtočníkM. Cudjoe6.72G
9ÚtočníkA. Miranyan6.62G
29ÚtočníkA. Salman6.73G2A

Prehľad zápasu

Bnei Sakhnin zdolal Ashdod 2:1. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2025. Góly strelili: A. Miranyan 3′, E. Shamir 12′, J. Batoum 39′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Ashdod mal 66% držanie lopty, Bnei Sakhnin mal 34%. Ashdod mal 16 striel (4 na bránu), Bnei Sakhnin mal 7 (4 na bránu). Ashdod urobil 5 striedaní, Bnei Sakhnin urobil 5.

Rivalita od 2025

Ashdod vs Bnei Sakhnin vzájomné výsledky

2 stretnutí
Ashdod
0
výhier
Remízy
1
Bnei Sakhnin
1
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Ashdod

LDLLDL

Bnei Sakhnin

LDLDWL

Predpoveď zápasu

Ashdod

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Bnei Sakhnin

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Ashdod or draw

100%Forma0%
67%Útok33%
67%Obrana33%
25%Vzájomné zápasy75%

Stadium

Yud-Alef Stadium, Ashdod — 7,800 capacity, opened in 1966. Home of F.C. Ashdod.

Yud-Alef Stadium

Yaakov2 · CC BY-SA 3.0

Capacity
7,800
Opened
1966
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 4. 5. 2026