Menu

Maccabi Netanya vs Beitar Jerusalem

Netanya Stadium, Netanya30. marca 2025 o 19:15
Rozhodca: S. Berman

Udalosti zápasu

Maccabi Netanya
Beitar Jerusalem
Výkop
Karm Jaber33′
Polčas
L. HalafO. Bilu
54′
D. Lee-YamD. Dappa
54′
57′Jean Marcelin
63′
T. MuziS. Kani
71′Grigory Morozov
Maor Levi72′
74′
D. MichaP. Twumasi
M. LeviJanio Bikel
82′
85′
G. CohenM. George
85′
O. AtziliL. Mizrachi
88′
S. Kani

asistencia: Y. Shua

I. Ben ShabatH. Shalom
90+2′
R. KellerB. Cohen
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal6
7Shots off Goal9
8Total Shots18
1Blocked Shots3
6Shots insidebox9
2Shots outsidebox9
14Fouls16
2Corner Kicks5
3Offsides2
41%Ball Possession59%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves0
301Total passes445
208Passes accurate351
69%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Maccabi Netanya je 6.63, v porovnaní s 6.91 u Beitar Jerusalem. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Maccabi Netanya je M. Levi (7.11), u Beitar Jerusalem je to Y. Shua (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Maccabi Netanya prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 13 asistenciami, na čele s M. Levi (6G). U Beitar Jerusalem je to 29 gólov a 18 asistencií s lídrom O. Atzili (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Maccabi Netanya nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.55, zatiaľ čo Beitar Jerusalem má 4 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Maccabi Netanya nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 5 u Beitar Jerusalem s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Maccabi Netanya nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.61, v porovnaní s 1 u Beitar Jerusalem s priemerom 7.29. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Maccabi Netanya a 78% u Beitar Jerusalem. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Maccabi Netanya nazbierali v tejto sezóne 28 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Beitar Jerusalem. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Maccabi Netanya je 25.3 (najmladší: D. Lee-Yam (20), najstarší: M. Djetei (31)), zatiaľ čo Beitar Jerusalem má priemer 26.8 (najmladší: Y. Levi (20), najstarší: D. Micha (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Maccabi Netanya majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 22 u Beitar Jerusalem. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Maccabi Netanya5-3-24-2-3-1Beitar Jerusalem
GKDEFMIDFWD
22Niron24Cohen26Jaber21Djetei4Shabat72Keller13Lee-Yam15Levi8Sadeh17Halaf91Tavares55Silva18Morozov4Marcelin20Dahan5Cohen15Micha10Yona77Atzili8Levi11Muzi7Shua

Náhradníci

Tréner: Y. Abukasis

Náhradníci

Tréner: B. Itzhaki

Maccabi NetanyaSila pozíciíBeitar Jerusalem
6.63
Ø Hodnotenie
6.91
6.74Brankár (1 v 1)6.96
0G 0A0G 0A
6.55Obranca (5 v 4)6.82
2G 5A3G 2A
6.81Záložník (3 v 5)6.87
6G 4A18G 12A
6.61Útočník (2 v 1)7.29
4G 4A8G 4A
Maccabi Netanya5-3-2
22BrankárO. Niron6.7
24ObrancaA. Cohen6.61A
26ObrancaK. Jaber6.52A
21ObrancaM. Djetei6.3
4ObrancaI. Ben Shabat6.81G
72ObrancaR. Keller6.51G2A
13ZáložníkD. Lee-Yam
15ZáložníkM. Levi7.16G4A
8ZáložníkY. Sadeh6.5
17ÚtočníkL. Halaf6.3
91ÚtočníkHeriberto Tavares6.94G4A
Beitar Jerusalem4-2-3-1
55BrankárMiguel Silva7.0
18ObrancaG. Morozov6.82G2A
4ObrancaJ. Marcelin
20ObrancaO. Dahan6.5
5ObrancaG. Cohen7.11G
15ZáložníkD. Micha6.82G2A
10ZáložníkA. Yona7.07G1A
77ZáložníkO. Atzili7.38G4A
8ZáložníkY. Levi6.62A
11ZáložníkT. Muzi6.71G3A
7ÚtočníkY. Shua7.38G4A

Prehľad zápasu

Beitar Jerusalem zdolal Maccabi Netanya 1:0. Zápas sa hral v Ligat Ha'al 2024. Góly strelili: S. Kani 88′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Maccabi Netanya mal 41% držanie lopty, Beitar Jerusalem mal 59%. Maccabi Netanya mal 8 striel (0 na bránu), Beitar Jerusalem mal 18 (6 na bránu). Maccabi Netanya urobil 5 striedaní, Beitar Jerusalem urobil 4.

Rivalita od 2017

Maccabi Netanya vs Beitar Jerusalem vzájomné výsledky

27 stretnutí
Maccabi Netanya
8
výhier
Remízy
6
Beitar Jerusalem
13
výhier
Góly spolu
89 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
15/27 · 56%
Nad 2,5
17/27 · 63%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 28 v 2026

Aktuálna forma

Maccabi Netanya

WLWWDW

Beitar Jerusalem

WWDWWW

Predpoveď zápasu

Maccabi Netanya

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Beitar Jerusalem

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Beitar Jerusalem

45%Forma55%
25%Útok75%
64%Obrana36%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026