Menu

Independiente Del Valle vs Aucas

Riadny čas

Liga Pro · Sezóna 2024

Estadio Banco Guayaquil, Quito25. marca 2024 o 00:00
Domáci

Independiente del Valle

11
Hostia

Aucas

Rozhodca: R. Sánchez

Udalosti zápasu

Independiente del Valle
Aucas
Výkop
Rrenato IbarraY. Medina
14′
34′Carlos Rolón
Polčas
A. BolañosR. López
46′
J. SornozaK. Arroyo
53′
M. Hoyos

asistencia: M. Fernández

57′
68′
É. VegaA. Mina
68′
J. MedinaJ. Blanco
Beder Caicedo72′
M. HoyosJ. De la Cruz
78′
B. CaicedoE. Ruiz
79′
79′
R. JaramilloJ. Mohor
80′Jordán Mohor
86′
C. Rolón

asistencia: L. Cano

90+6′
M. CarcelénL. Cangá
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
10Shots off Goal3
20Total Shots8
4Blocked Shots0
15Shots insidebox5
5Shots outsidebox3
13Fouls14
5Corner Kicks2
1Offsides1
63%Ball Possession37%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves5
414Total passes238
349Passes accurate183
84%Passes %77%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Independiente del Valle je 7.06, v porovnaní s 7.08 u Aucas. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Independiente del Valle je M. Ramírez (7.22), u Aucas je to M. Carcelén (7.34).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Independiente del Valle prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 23 asistenciami, na čele s M. Hoyos (8G). U Aucas je to 25 gólov a 28 asistencií s lídrom M. Carcelén (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Independiente del Valle nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.09, zatiaľ čo Aucas má 4 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Independiente del Valle nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 3 u Aucas s hodnotením 7.19. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Independiente del Valle nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.95, v porovnaní s 3 u Aucas s priemerom 7.11. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 51% u Independiente del Valle a —% u Aucas. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Independiente del Valle nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 43 u Aucas. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Independiente del Valle je 29.4 (najmladší: P. Mercado (22), najstarší: R. Schunke (34)), zatiaľ čo Aucas má priemer 28.4 (najmladší: R. Briones (25), najstarší: C. Rolón (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Independiente del Valle majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 26 u Aucas. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Independiente del Valle4-3-34-3-3Aucas
GKDEFMIDFWD
1Ramírez13Fernánd.15Caicedo5Schunke14Carabaj.18Zabala10Sornoza7Mercado30Ibarra11Hoyos17Bolaños24Reséndez18González16Rolón3Ontaneda15Mina27Carcelén7Vega25Jaramil.22Cano9Medina14Briones

Náhradníci

Tréner: J. Gandolfi

Náhradníci

Tréner: G. Espinoza

Independiente del ValleSila pozíciíAucas
7.06
Ø Hodnotenie
7.08
7.22Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 0A
7.09Obranca (4 v 4)7.04
0G 6A6G 14A
7.05Záložník (3 v 3)7.19
9G 11A9G 7A
6.95Útočník (3 v 3)7.11
9G 6A10G 7A
Independiente del Valle4-3-3
1BrankárM. Ramírez7.2
13ObrancaM. Fernández7.04A
15ObrancaB. Caicedo
5ObrancaR. Schunke7.1
14ObrancaM. Carabajal7.12A
18ZáložníkC. Zabala6.91G
10ZáložníkJ. Sornoza7.14G3A
7ZáložníkP. Mercado7.24G8A
30ÚtočníkRrenato Ibarra6.81G2A
11ÚtočníkM. Hoyos7.18G4A
17ÚtočníkA. Bolaños
Aucas4-3-3
24BrankárE. Reséndez6.9
18ObrancaJ. González
16ObrancaC. Rolón6.91G1A
3ObrancaJ. Ontaneda7.14G1A
15ObrancaJ. Mina7.21G12A
27ZáložníkM. Carcelén7.38G6A
7ZáložníkÉ. Vega
25ZáložníkR. Jaramillo7.01G1A
22ÚtočníkL. Cano7.28G6A
9ÚtočníkJ. Medina
14ÚtočníkR. Briones7.02G1A

Prehľad zápasu

Independiente del Valle a Aucas remizovali 1:1. Zápas sa hral v Liga Pro 2024. Góly strelili: M. Hoyos 57′, C. Rolón 86′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Independiente del Valle mal 63% držanie lopty, Aucas mal 37%. Independiente del Valle mal 20 striel (6 na bránu), Aucas mal 8 (5 na bránu). Independiente del Valle urobil 5 striedaní, Aucas urobil 4.

Rivalita od 2025

Independiente del Valle vs Aucas vzájomné výsledky

2 stretnutí
Independiente del Valle
2
výhier
Remízy
0
Aucas
0
výhier
Góly spolu
6 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Independiente del Valle

WWDDLD

Aucas

LWLWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 20. 4. 2026