Menu

Macara vs Ldu De Quito

Riadny čas

Liga Pro · Sezóna 2024

Estadio Bellavista de Ambato, Ambato4. augusta 2024 o 22:30
Domáci

Macara

04
Rozhodca: Y. Zambrano

Udalosti zápasu

Macara
LDU de Quito
Výkop
12′
Ó. Zambrano

asistencia: L. Quiñónez

16′
J. Julio

asistencia: L. Alzugaray

43′
A. Arce

asistencia: L. Alzugaray

Polčas
R. LoraM. Tello
46′
J. EspinozaE. Mesa
46′
55′
A. Arce

asistencia: J. Julio

Leonel Álvarez58′
M. VieraA. Muñoz
66′
J. EscobarD. López
66′
67′
A. ArceM. Estrada
67′
Ó. ZambranoM. Angulo
67′
F. CornejoM. Julio
Martin Tello72′
76′
J. JulioF. Mina
L. ÁlvarezS. Zamora
80′
80′
L. AlzugarayL. Estupiñán
Adolfo Muñoz88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
7Shots off Goal5
14Total Shots12
3Blocked Shots3
6Shots insidebox9
8Shots outsidebox3
12Fouls7
6Corner Kicks3
3Offsides2
40%Ball Possession60%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves4
333Total passes521
265Passes accurate440
80%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Macara je 6.92, v porovnaní s 6.99 u LDU de Quito. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Macara je J. Marrufo (7.12), u LDU de Quito je to L. Alzugaray (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Macara prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 12 asistenciami, na čele s J. Marrufo (4G). U LDU de Quito je to 19 gólov a 14 asistencií s lídrom L. Alzugaray (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Macara nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo LDU de Quito má 3 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Macara nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 4 u LDU de Quito s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Macara nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.07, v porovnaní s 3 u LDU de Quito s priemerom 7.04. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Macara nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 21 u LDU de Quito. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Macara je 29.0 (najmladší: M. Viera (21), najstarší: C. Correa (34)), zatiaľ čo LDU de Quito má priemer 30.9 (najmladší: D. de la Cruz (21), najstarší: A. Domínguez (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Macara majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 27 u LDU de Quito. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Macara3-4-33-4-3LDU de Quito
GKDEFMIDFWD
1Correa18Lora4Jiménez14Marrufo10Morales8Espinoza5Álvarez29Zambrano20Viera9Escobar11Valdez22Domíngu.3Mina4Adé33Quiñónez5Zambrano31Cruz20Cornejo26Julio18Piovi9Alzugar.19Arce

Náhradníci

Tréner: Álex Pallarés

Náhradníci

Tréner: P. Sánchez

MacaraSila pozíciíLDU de Quito
6.92
Ø Hodnotenie
6.99
6.96Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (3 v 3)7.02
4G 0A3G 2A
6.87Záložník (4 v 4)6.93
4G 5A6G 5A
7.07Útočník (3 v 3)7.04
3G 7A10G 7A
Macara3-4-3
1BrankárC. Correa7.0
18ObrancaR. Lora
4ObrancaJ. Jiménez6.7
14ObrancaJ. Marrufo7.14G
10ZáložníkJ. Morales6.93G3A
8ZáložníkJ. Espinoza
5ZáložníkL. Álvarez6.81G2A
29ZáložníkR. Zambrano6.9
20ÚtočníkM. Viera7.13G7A
9ÚtočníkJ. Escobar
11ÚtočníkJ. Valdez
LDU de Quito3-4-3
22BrankárA. Domínguez6.9
3ObrancaRichard Mina6.91G1A
4ObrancaR. Adé7.11G
33ObrancaL. Quiñónez7.01G1A
5ZáložníkÓ. Zambrano
31ZáložníkD. de la Cruz6.81G2A
20ZáložníkF. Cornejo7.05G3A
26ZáložníkJ. Julio
18ÚtočníkL. Piovi
9ÚtočníkL. Alzugaray7.18G4A
19ÚtočníkA. Arce7.02G3A

Prehľad zápasu

LDU de Quito zdolal Macara 4:0. Zápas sa hral v Liga Pro 2024. Góly strelili: Ó. Zambrano 12′, J. Julio 16′, A. Arce 43′, A. Arce 55′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Macara mal 40% držanie lopty, LDU de Quito mal 60%. Macara mal 14 striel (4 na bránu), LDU de Quito mal 12 (4 na bránu). Macara urobil 5 striedaní, LDU de Quito urobil 5.

Rivalita od 2012

Macara vs LDU de Quito vzájomné výsledky

19 stretnutí
Macara
4
výhier
Remízy
2
LDU de Quito
13
výhier
Góly spolu
54 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
9/19 · 47%
Nad 2,5
11/19 · 58%

Aktuálna forma

Macara

WLWWWW

LDU de Quito

WLDLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026