Menu

Necaxa vs Guadalajara Chivas

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2025

Estadio Victoria, Aguascalientes23. apríla 2026 o 05:10
Domáci

Necaxa

00
Rozhodca: Joaquin Alberto Vizcarra Armenta

Udalosti zápasu

Necaxa
Guadalajara Chivas
Výkop
40′Brian Gutierrez
Polčas
R. MonrealK. Rosero
56′
62′
R. LedezmaR. Alvarado
62′
A. GonzalezY. Padilla
62′
B. GutierrezS. Sandoval
66′
E. AlvarezH. Camberos
Cristian Calderón73′
73′Fernando González
C. CalderonF. Rossano
74′
Raúl Martínez77′
78′Luis Romo
K. GutierrezR. Cortez
82′
T. BadaloniA. E. Almendra
82′
82′
R. MarinS. Aguayo
Lorenzo Faravelli90′
Alexis Peña90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal6
4Shots off Goal11
8Total Shots20
3Blocked Shots3
2Shots insidebox9
6Shots outsidebox11
14Fouls15
1Corner Kicks4
1Offsides4
42%Ball Possession58%
3Yellow Cards3
1Red Cards0
6Goalkeeper Saves1
340Total passes455
264Passes accurate379
78%Passes %83%
0.30expected_goals0.93
0.06goals_prevented0.06

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Necaxa je 6.82, v porovnaní s 6.94 u Guadalajara Chivas. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Necaxa je A. Pena (6.98), u Guadalajara Chivas je to E. Alvarez (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Necaxa prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 5 asistenciami, na čele s A. Oliveros (3G). U Guadalajara Chivas je to 45 gólov a 32 asistencií s lídrom A. Gonzalez (24G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Necaxa nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Guadalajara Chivas má 4 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Necaxa nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 5 u Guadalajara Chivas s hodnotením 6.91. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Necaxa nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Guadalajara Chivas s priemerom 6.93. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Necaxa a 82% u Guadalajara Chivas. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Necaxa nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 47 u Guadalajara Chivas. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Necaxa je 26.7 (najmladší: R. Monreal (24), najstarší: A. Pena (29)), zatiaľ čo Guadalajara Chivas má priemer 25.7 (najmladší: B. Gonzalez (22), najstarší: O. Whalley (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Necaxa majú priemerne 32 ligových štartov, oproti 26 u Guadalajara Chivas. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Necaxa4-4-24-2-3-1Guadalajara Chivas
GKDEFMIDFWD
22Unsain33Martinez4Pena3Oliveros16Calderon30Monreal6Leyva5Gutierr.35Ruiz8Faravel.9Badaloni13Whalley23Aguirre19Campo7Romo5Gonzalez28Gonzalez11Gutierr.37Ledezma17Marin10Alvarez34Gonzalez

Náhradníci

Tréner: Martin Varini

Náhradníci

Tréner: Gabriel Milito

NecaxaSila pozíciíGuadalajara Chivas
6.82
Ø Hodnotenie
6.94
Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (4 v 4)6.95
4G 2A12G 12A
6.71Záložník (4 v 5)6.91
2G 3A9G 18A
Útočník (2 v 1)6.93
0G 0A24G 2A
Necaxa4-4-2
22BrankárE. Unsain
33ObrancaR. Martinez
4ObrancaA. Pena7.01G1A
3ObrancaA. Oliveros6.83G1A
16ObrancaC. Calderon
30ZáložníkR. Monreal6.72G3A
6ZáložníkD. Leyva
5ZáložníkK. Gutierrez
35ZáložníkJ. Ruiz
8ÚtočníkL. Faravelli
9ÚtočníkT. Badaloni
Guadalajara Chivas4-2-3-1
13BrankárO. Whalley7.0
23ObrancaD. Aguirre7.04G3A
19ObrancaD. Campillo Del Campo6.81G2A
7ObrancaL. Romo7.11G2A
5ObrancaB. Gonzalez6.96G5A
28ZáložníkF. Gonzalez6.8
11ZáložníkB. Gutierrez7.02G1A
37ZáložníkR. Ledezma6.81G8A
17ZáložníkR. Marin6.83G2A
10ZáložníkE. Alvarez7.23G7A
34ÚtočníkA. Gonzalez6.924G2A

Prehľad zápasu

Necaxa a Guadalajara Chivas remizovali 0:0. Zápas sa hral v Liga MX 2025. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Necaxa mal 42% držanie lopty, Guadalajara Chivas mal 58%. Necaxa mal 8 striel (1 na bránu), Guadalajara Chivas mal 20 (6 na bránu). Očakávané góly: Necaxa 0.30 — Guadalajara Chivas 0.93. Necaxa urobil 4 striedaní, Guadalajara Chivas urobil 5.

Rivalita od 2016

Necaxa vs Guadalajara Chivas vzájomné výsledky

20 stretnutí
Necaxa
3
výhier
Remízy
5
Guadalajara Chivas
12
výhier
Góly spolu
59 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
12/20 · 60%
Nad 2,5
12/20 · 60%

Aktuálna forma

Necaxa

LLDLDW

Guadalajara Chivas

LDDWLD

Predpoveď zápasu

Necaxa

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Guadalajara Chivas

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Guadalajara Chivas

44%Forma56%
30%Útok70%
62%Obrana38%
40%Vzájomné zápasy60%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026