Menu

Mazatlan vs Toluca

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2025

Estadio El Encanto, Mazatlan23. apríla 2026 o 03:00
Domáci

Mazatlán

43
Hostia

Toluca

Udalosti zápasu

Mazatlán
Toluca
Výkop
12′Alexis Vega
Lucas Merolla15′
Jair Díaz23′
26′Everardo López
45′
E. del Villar

asistencia: F. Arce

Polčas
46′
J. DiazJ. Angulo
B. Rubio

asistencia: F. Almada

49′
54′
A. Briseno

asistencia: A. Vega

56′
F. RossiBruno Mendez
VAR
59′Card upgrade
60′Marcel Ruíz
Penalty confirmed64′
VAR
Y. Barcenas

Penalty

69′
S. GodinezFabio Gomes
72′
J. DiazG. Lopez
72′
M. ZaletaM. Lainez
72′
G. Lopez

asistencia: Dudu

75′
81′
M. IsaisN. Castro
81′
A. VegaO. Virgen
J. OvalleD. Hernandez
86′
B. RubioB. Arce
87′
87′
N. Castro

asistencia: J. Angulo

D. Hernandez

asistencia: Fabio Gomes

88′
Gabriel Lopez90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal8
7Shots off Goal1
16Total Shots13
3Blocked Shots4
7Shots insidebox6
9Shots outsidebox7
12Fouls18
3Corner Kicks8
3Offsides0
41%Ball Possession59%
3Yellow Cards2
0Red Cards1
4Goalkeeper Saves2
328Total passes465
271Passes accurate393
83%Passes %85%
1.97expected_goals1.07
-1.65goals_prevented-1.65

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Mazatlán je 6.69, v porovnaní s 6.93 u Toluca. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Mazatlán je R. Rodriguez (6.94), u Toluca je to M. Ruiz (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Mazatlán prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 13 asistenciami, na čele s F. Almada (6G). U Toluca je to 5 gólov a 2 asistencií s lídrom M. Ruiz (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Mazatlán nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.58, zatiaľ čo Toluca má 4 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Mazatlán nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 5 u Toluca s hodnotením 7.16. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Mazatlán nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 1 u Toluca s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Mazatlán a 42% u Toluca. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Mazatlán nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Toluca. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Mazatlán je 26.5 (najmladší: S. Santos (22), najstarší: Y. Barcenas (32)), zatiaľ čo Toluca má priemer 22.5 (najmladší: E. del Villar (20), najstarší: M. Ruiz (25)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Mazatlán majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 21 u Toluca. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Mazatlán5-4-14-2-3-1Toluca
GKDEFMIDFWD
33Rodrigu.21Santos5Almada19Merolla4Diaz14Zaleta7Dudu11Barcenas25Godinez17Ovalle15Rubio1Gonzalez2Barbosa3Briseno25Villar17Isais24Arce14Ruiz15Perez29Diaz9Vega27Rossi

Náhradníci

Tréner: Sergio Bueno

Náhradníci

Tréner: Ricardo Mohamed Matijevich Antonio

MazatlánSila pozíciíToluca
6.69
Ø Hodnotenie
6.93
6.94Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.58Obranca (5 v 4)6.70
8G 8A0G 0A
6.79Záložník (4 v 5)7.16
9G 5A5G 2A
6.76Útočník (1 v 1)
4G 0A0G 0A
Mazatlán5-4-1
33BrankárR. Rodriguez6.9
21ObrancaS. Santos6.51A
5ObrancaF. Almada6.96G3A
19ObrancaL. Merolla6.62A
4ObrancaJ. Diaz6.41A
14ObrancaM. Zaleta6.52G1A
7ZáložníkDudu6.71G3A
11ZáložníkY. Barcenas6.83G1A
25ZáložníkS. Godinez
17ZáložníkJ. Ovalle6.85G1A
15ÚtočníkB. Rubio6.84G
Toluca4-2-3-1
1BrankárH. Gonzalez
2ObrancaD. Barbosa
3ObrancaA. Briseno
25ObrancaE. del Villar6.7
17ObrancaM. Isais
24ZáložníkF. Arce
14ZáložníkM. Ruiz7.25G2A
15ZáložníkP. Perez
29ZáložníkJ. Diaz
9ZáložníkA. Vega
27ÚtočníkF. Rossi

Prehľad zápasu

Mazatlán zdolal Toluca 4:3. Zápas sa hral v Liga MX 2025. Góly strelili: E. del Villar 45′, B. Rubio 49′, A. Briseno 54′, Y. Barcenas 69′ (pen.), G. Lopez 75′, N. Castro 87′, D. Hernandez 88′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Mazatlán mal 41% držanie lopty, Toluca mal 59%. Mazatlán mal 16 striel (6 na bránu), Toluca mal 13 (8 na bránu). Očakávané góly: Mazatlán 1.97 — Toluca 1.07. Mazatlán urobil 5 striedaní, Toluca urobil 4. VAR zasiahol: Card upgrade (Marcel Ruíz 59′), Penalty confirmed (Facundo Almada 64′).

Rivalita od 2020

Mazatlán vs Toluca vzájomné výsledky

12 stretnutí
Mazatlán
3
výhier
Remízy
2
Toluca
7
výhier
Góly spolu
42 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
10/12 · 83%
Nad 2,5
10/12 · 83%

Aktuálna forma

Mazatlán

LWDLLD

Toluca

WLWDLW

Predpoveď zápasu

Mazatlán

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Toluca

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Toluca

40%Forma60%
50%Útok50%
40%Obrana60%
20%Vzájomné zápasy80%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026