Menu

Monterrey vs Puebla

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2025

Estadio BBVA, Monterrey22. apríla 2026 o 05:05
Domáci

Monterrey

21
Hostia

Puebla

Rozhodca: Luis Santander

Udalosti zápasu

Monterrey
Puebla
Výkop
2′
E. Gomez

asistencia: B. Garnica

Fidel Ambríz15′
31′
A. CaneloE. Lozano
L. Ocampos

Penalty

42′
O. Torres

asistencia: R. Chavez

44′
45+3′Alejandro Organista
Polčas
L. ReyesG. Arteaga
67′
O. TorresI. Fimbres
67′
J. CoronaS. Rodriguez
73′
74′
A. RamirezC. Baltazar
74′
E. NavarroU. Torres
Carlos Salcedo80′
L. OrellanoC. Reyes
84′
C. SalcedoA. Aceves
84′
Cristian Reyes89′
90+1′
B. GarnicaE. Mustre
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
11Shots off Goal5
23Total Shots10
6Blocked Shots3
9Shots insidebox7
14Shots outsidebox3
20Fouls9
3Corner Kicks4
3Offsides2
43%Ball Possession57%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
423Total passes543
366Passes accurate476
87%Passes %88%
1.93expected_goals0.70
0.48goals_prevented0.48

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Monterrey je 6.81, v porovnaní s 6.74 u Puebla. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Monterrey je L. Orellano (7.16), u Puebla je to D. Gutierrez (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Monterrey prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 27 asistenciami, na čele s L. Ocampos (7G). U Puebla je to 12 gólov a 9 asistencií s lídrom E. Gomez (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Monterrey nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo Puebla má 4 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Monterrey nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 5 u Puebla s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Monterrey nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.60, v porovnaní s 1 u Puebla s priemerom 6.42. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Monterrey a 81% u Puebla. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Monterrey nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Puebla. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Monterrey je 28.5 (najmladší: F. Ambriz (22), najstarší: L. Reyes (34)), zatiaľ čo Puebla má priemer 25.8 (najmladší: E. Navarro (21), najstarší: A. Canelo (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Monterrey majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 20 u Puebla. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Monterrey4-2-3-14-1-4-1Puebla
GKDEFMIDFWD
25Mele2Chavez4Guzman13Salcedo21Reyes5Ambriz8Torres11Orellano17Corona29Ocampos27Rosa28Gutierr.12Moreno192Navarro4Vargas6Diaz16Ramirez27Garnica18Gamarra24Organis.11Gomez25Canelo

Náhradníci

Tréner: Nicolas Sanchez

Náhradníci

Tréner: Martin Bravo

MonterreySila pozíciíPuebla
6.81
Ø Hodnotenie
6.74
6.65Brankár (1 v 1)7.06
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 4)6.77
3G 4A2G 1A
6.93Záložník (5 v 5)6.72
18G 22A10G 8A
6.60Útočník (1 v 1)6.42
2G 1A0G 0A
Monterrey4-2-3-1
25BrankárS. Mele6.7
2ObrancaR. Chavez6.82G3A
4ObrancaV. Guzman7.01G
13ObrancaC. Salcedo6.6
21ObrancaL. Reyes6.71A
5ZáložníkF. Ambriz6.72G
8ZáložníkO. Torres7.12G8A
11ZáložníkL. Orellano7.23G4A
17ZáložníkJ. Corona6.84G4A
29ZáložníkL. Ocampos6.97G6A
27ÚtočníkR. de la Rosa6.62G1A
Puebla4-1-4-1
28BrankárD. Gutierrez7.1
12ObrancaI. Moreno6.71G
192ObrancaE. Navarro6.5
4ObrancaJ. Vargas7.01G
6ObrancaN. Diaz6.81A
16ZáložníkA. Ramirez6.7
27ZáložníkB. Garnica6.71G2A
18ZáložníkA. Gamarra6.7
24ZáložníkA. Organista6.71G1A
11ZáložníkE. Gomez6.88G5A
25ÚtočníkA. Canelo6.4

Prehľad zápasu

Monterrey zdolal Puebla 2:1. Zápas sa hral v Liga MX 2025. Góly strelili: E. Gomez 2′, L. Ocampos 42′ (pen.), O. Torres 44′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Monterrey mal 43% držanie lopty, Puebla mal 57%. Monterrey mal 23 striel (6 na bránu), Puebla mal 10 (2 na bránu). Očakávané góly: Monterrey 1.93 — Puebla 0.70. Monterrey urobil 5 striedaní, Puebla urobil 4.

Rivalita od 2025

Monterrey vs Puebla vzájomné výsledky

1 stretnutí
Monterrey
1
výhier
Remízy
0
Puebla
0
výhier
Góly spolu
6 · 6.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 24 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Monterrey

LWLDLL

Puebla

LLLLDL

Predpoveď zápasu

Monterrey

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Puebla

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Monterrey or draw

50%Forma50%
75%Útok25%
47%Obrana53%
85%Vzájomné zápasy15%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026