Menu

Atletico San Luis vs Mazatlan

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Alfonso Lastras Ramírez, San Luis Potosí6. apríla 2025 o 03:00
Domáci

Atletico San Luis

21
Hostia

Mazatlán

Rozhodca: J. Lopez

Udalosti zápasu

Atletico San Luis
Mazatlán
Výkop
Rodrigo Dourado

asistencia: S. Salles-Lamonge

18′
29′
N. Benedetti

asistencia: A. Torres

33′Hugo Gonzalez
S. Salles-Lamonge

Penalty

36′
Polčas
46′
S. RodríguezJ. Díaz
46′
J. SierraM. Laínez
46′
F. AlmadaR. Pizarro
Andrés Sánchez67′
77′
S. GodínezR. Meráz
79′Samir Caetano
D. AbitiaB. Galdames
80′
VitinhoL. Nájera
80′
Rodrigo Dourado83′
86′
A. TorresJ. Intriago
S. Salles-LamongeS. Martínez
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
7Shots off Goal4
14Total Shots7
3Blocked Shots1
10Shots insidebox4
4Shots outsidebox3
9Fouls12
4Corner Kicks3
1Offsides2
53%Ball Possession47%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
478Total passes436
397Passes accurate349
83%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Atletico San Luis je 6.75, v porovnaní s 6.73 u Mazatlán. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Atletico San Luis je S. Salles-Lamonge (7.19), u Mazatlán je to Samir (7.03).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Atletico San Luis prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 19 asistenciami, na čele s S. Salles-Lamonge (5G). U Mazatlán je to 14 gólov a 7 asistencií s lídrom F. Almada (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Atletico San Luis nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.59, zatiaľ čo Mazatlán má 5 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Atletico San Luis nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 3 u Mazatlán s hodnotením 6.65. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Atletico San Luis nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.86, v porovnaní s 2 u Mazatlán s priemerom 6.99. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Atletico San Luis a 85% u Mazatlán. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Atletico San Luis nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 26 u Mazatlán. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Atletico San Luis je 26.0 (najmladší: R. Torres (21), najstarší: Rodrigo Dourado (31)), zatiaľ čo Mazatlán má priemer 27.0 (najmladší: S. Godínez (21), najstarší: Samir (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Atletico San Luis majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 13 u Mazatlán. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Atletico San Luis4-3-35-3-2Mazatlán
GKDEFMIDFWD
1Sánchez194Torres14García31Águila18Cruz21Macías13Dourado8Sanabria11Vitinho203Abitia19Salles-.13González15Colula5Almada19Merolla33Samir12Rodrígu.18Torres23Sierra201Godínez10Benedet.7Amarilla

Náhradníci

Tréner: Domènec Torrent

Náhradníci

Tréner: V. Vucetich

Atletico San LuisSila pozíciíMazatlán
6.75
Ø Hodnotenie
6.73
6.81Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.59Obranca (4 v 5)6.72
4G 5A8G 5A
6.88Záložník (3 v 3)6.65
3G 8A3G 0A
6.86Útočník (3 v 2)6.99
5G 6A3G 2A
Atletico San Luis4-3-3
1BrankárA. Sánchez6.8
194ObrancaR. Torres6.51G2A
14ObrancaMiguel García6.61G3A
31ObrancaE. Águila6.72G
18ObrancaA. Cruz6.6
21ZáložníkÓ. Macías6.71G1A
13ZáložníkRodrigo Dourado6.82A
8ZáložníkJ. Sanabria7.12G5A
11ÚtočníkVitinho6.5
203ÚtočníkD. Abitia
19ÚtočníkS. Salles-Lamonge7.25G6A
Mazatlán5-3-2
13BrankárH. González
15ObrancaB. Colula6.52G
5ObrancaF. Almada6.96G3A
19ObrancaL. Merolla6.62A
33ObrancaSamir7.0
12ObrancaS. Rodríguez6.6
18ZáložníkA. Torres6.7
23ZáložníkJ. Sierra6.63G
201ZáložníkS. Godínez6.6
10ÚtočníkN. Benedetti7.03G2A
7ÚtočníkL. Amarilla

Prehľad zápasu

Atletico San Luis zdolal Mazatlán 2:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: Rodrigo Dourado 18′, N. Benedetti 29′, S. Salles-Lamonge 36′ (pen.). Bolo udelených 4 žltých kariet. Atletico San Luis mal 53% držanie lopty, Mazatlán mal 47%. Atletico San Luis mal 14 striel (4 na bránu), Mazatlán mal 7 (2 na bránu). Atletico San Luis urobil 3 striedaní, Mazatlán urobil 5.

Rivalita od 2025

Atletico San Luis vs Mazatlán vzájomné výsledky

3 stretnutí
Atletico San Luis
2
výhier
Remízy
0
Mazatlán
1
výhier
Góly spolu
13 · 4.3/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
3/3 · 100%

Aktuálna forma

Atletico San Luis

LWLDWL

Mazatlán

LWDLLD

Predpoveď zápasu

Atletico San Luis

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Mazatlán

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Atletico San Luis or draw

53%Forma47%
57%Útok43%
36%Obrana64%
85%Vzájomné zápasy15%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026