Menu

Cruz Azul vs U N A M Pumas

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Cuauhtémoc, Puebla6. apríla 2025 o 05:10
Domáci

Cruz Azul

32
Rozhodca: D. Quintero

Udalosti zápasu

Cruz Azul
U.N.A.M. - Pumas
Výkop
14′Rogelio Funes Mori
16′
I. Pussetto

asistencia: P. Monroy

C. Rotondi
28′
44′
Nathan Silva

Missed Penalty

A. Montaño
45+6′
Polčas
C. JiménezC. Rodríguez
46′
A. GutiérrezL. Romero
46′
50′Jorge Ruvalcaba
C. Rotondi

asistencia: G. Fernández

61′
62′
S. TrigosA. Carrasquilla
62′
I. PussettoP. Quispe
62′
R. Funes MoriG. Martínez
C. RotondiC. Vargas
64′
Giorgos Giakoumakis65′
Luka Romero71′
72′Guillermo Martínez
74′
J. RuvalcabaR. Ergas
74′
L. SuárezA. Ávila
A. MontañoÁ. Sepúlveda
76′
G. GiakoumakisI. Rivero
76′
81′
A. Carrasquilla

Penalty

Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
5Shots off Goal2
9Total Shots5
1Blocked Shots0
8Shots insidebox4
1Shots outsidebox1
16Fouls19
2Corner Kicks2
3Offsides5
51%Ball Possession49%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves0
403Total passes393
324Passes accurate316
80%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cruz Azul je 6.84, v porovnaní s 6.74 u U.N.A.M. - Pumas. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cruz Azul je C. Rotondi (6.99), u U.N.A.M. - Pumas je to J. Ruvalcaba (6.85).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cruz Azul prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 17 asistenciami, na čele s G. Fernández (14G). U U.N.A.M. - Pumas je to 9 gólov a 9 asistencií s lídrom J. Ruvalcaba (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cruz Azul nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo U.N.A.M. - Pumas má 4 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cruz Azul nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 5 u U.N.A.M. - Pumas s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cruz Azul nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.98, v porovnaní s 1 u U.N.A.M. - Pumas s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Cruz Azul a 87% u U.N.A.M. - Pumas. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cruz Azul nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 42 u U.N.A.M. - Pumas. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cruz Azul je 26.4 (najmladší: C. Jiménez (23), najstarší: G. Giakoumakis (31)), zatiaľ čo U.N.A.M. - Pumas má priemer 26.5 (najmladší: Á. Padilla (22), najstarší: R. Funes Mori (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cruz Azul majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 17 u U.N.A.M. - Pumas. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cruz Azul3-5-24-2-3-1U.N.A.M. - Pumas
GKDEFMIDFWD
23Mier4Ditta32Jiménez5Orozco2Sánchez10Montaño14Gutiérr.6Lira29Rotondi11Giakoum.21Fernánd.1Padilla13Monroy2Benneve.6Silva5Duarte20Trigos8Caicedo10Suárez23Pussetto17Ruvalca.29Mori

Náhradníci

Tréner: V. Sánchez

Náhradníci

Tréner: E. Juárez

Cruz AzulSila pozíciíU.N.A.M. - Pumas
6.84
Ø Hodnotenie
6.74
6.87Brankár (1 v 1)6.78
0G 0A0G 0A
6.80Obranca (3 v 4)6.72
1G 3A2G 3A
6.82Záložník (5 v 5)6.75
7G 8A6G 6A
6.98Útočník (2 v 1)6.70
14G 6A1G 0A
Cruz Azul3-5-2
23BrankárK. Mier6.9
4ObrancaW. Ditta7.02A
32ObrancaC. Jiménez
5ObrancaJ. Orozco6.71G1A
2ZáložníkJ. Sánchez6.61A
10ZáložníkA. Montaño7.02G
14ZáložníkA. Gutiérrez6.8
6ZáložníkÉ. Lira6.8
29ZáložníkC. Rotondi7.05G7A
11ÚtočníkG. Giakoumakis
21ÚtočníkG. Fernández7.014G6A
U.N.A.M. - Pumas4-2-3-1
1BrankárÁ. Padilla6.8
13ObrancaP. Monroy6.7
2ObrancaP. Bennevendo6.81A
6ObrancaNathan Silva6.71A
5ObrancaRubén Duarte6.72G1A
20ZáložníkS. Trigos6.6
8ZáložníkJ. Caicedo6.71A
10ZáložníkL. Suárez
23ZáložníkI. Pussetto6.81G1A
17ZáložníkJ. Ruvalcaba6.85G4A
29ÚtočníkR. Funes Mori6.71G

Prehľad zápasu

Cruz Azul zdolal U.N.A.M. - Pumas 3:2. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: I. Pussetto 16′, C. Rotondi 28′, Nathan Silva 44′, A. Montaño 45′, C. Rotondi 61′, A. Carrasquilla 81′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. Cruz Azul mal 51% držanie lopty, U.N.A.M. - Pumas mal 49%. Cruz Azul mal 9 striel (3 na bránu), U.N.A.M. - Pumas mal 5 (3 na bránu). Cruz Azul urobil 5 striedaní, U.N.A.M. - Pumas urobil 5.

Rivalita od 2016

Cruz Azul vs U.N.A.M. - Pumas vzájomné výsledky

27 stretnutí
Cruz Azul
13
výhier
Remízy
7
U.N.A.M. - Pumas
7
výhier
Góly spolu
77 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
16/27 · 59%
Nad 2,5
16/27 · 59%

Aktuálna forma

Cruz Azul

WWDDDL

U.N.A.M. - Pumas

DWWWWD

Predpoveď zápasu

Cruz Azul

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

U.N.A.M. - Pumas

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Cruz Azul or draw

65%Forma35%
47%Útok53%
83%Obrana17%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026