Menu

Guadalajara Chivas vs Cruz Azul

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Jalisco, Guadalajara30. marca 2025 o 05:05
01
Hostia

Cruz Azul

Rozhodca: J. Lopez

Udalosti zápasu

Guadalajara Chivas
Cruz Azul
Výkop
45+4′G. Piovi
45+2′
I. Rivero

asistencia: L. Romero

Polčas
M. Chavez Garcia63′
F. BeltránÉ. Gutiérrez
65′
67′
L. RomeroB. Gamboa
67′
Á. SepúlvedaG. Fernández
V. GuzmánH. Camberos
72′
R. AlvaradoI. Brizuela
72′
M. GómezA. Mozo
77′
J. HernándezT. Wilke
77′
77′
I. RiveroO. Campos
87′
L. FaravelliA. García
87′
M. BoguszC. Jiménez
T. Wilke90+6′
90+6′W. Ditta
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
5Shots off Goal4
17Total Shots11
7Blocked Shots5
12Shots insidebox3
5Shots outsidebox8
9Fouls10
10Corner Kicks4
3Offsides1
56%Ball Possession44%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
422Total passes352
364Passes accurate305
86%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Guadalajara Chivas je 6.88, v porovnaní s 6.78 u Cruz Azul. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Guadalajara Chivas je F. Beltrán (7.27), u Cruz Azul je to W. Ditta (6.96).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Guadalajara Chivas prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 13 asistenciami, na čele s R. Alvarado (4G). U Cruz Azul je to 13 gólov a 13 asistencií s lídrom Á. Sepúlveda (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Guadalajara Chivas nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo Cruz Azul má 3 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Guadalajara Chivas nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.19, oproti 5 u Cruz Azul s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Guadalajara Chivas nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 2 u Cruz Azul s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Guadalajara Chivas a 83% u Cruz Azul. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Guadalajara Chivas nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 43 u Cruz Azul. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Guadalajara Chivas je 26.4 (najmladší: M. Chávez (21), najstarší: J. Hernández (37)), zatiaľ čo Cruz Azul má priemer 27.8 (najmladší: L. Romero (21), najstarší: Á. Sepúlveda (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Guadalajara Chivas majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 22 u Cruz Azul. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Guadalajara Chivas4-3-33-5-2Cruz Azul
GKDEFMIDFWD
1Rangel54Gómez33Martínez3Sepúlve.5Guzmán17Romo50Chávez20Beltrán25Alvarado14Hernánd.16Cowell23Mier4Ditta6Lira33Piovi2Sánchez18Romero14Gutiérr.8Faravel.15Rivero7Bogusz9Sepúlve.

Náhradníci

Tréner: G. Espinoza

Náhradníci

Tréner: V. Sánchez

Guadalajara ChivasSila pozíciíCruz Azul
6.88
Ø Hodnotenie
6.78
6.89Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 0A
6.67Obranca (4 v 3)6.92
0G 5A0G 4A
7.19Záložník (3 v 5)6.69
2G 2A5G 5A
6.78Útočník (3 v 2)6.79
7G 6A8G 4A
Guadalajara Chivas4-3-3
1BrankárR. Rangel6.9
54ObrancaM. Gómez6.82A
33ObrancaR. Martínez
3ObrancaG. Sepúlveda6.4
5ObrancaV. Guzmán6.83A
17ZáložníkL. Romo7.11G2A
50ZáložníkM. Chávez7.2
20ZáložníkF. Beltrán7.31G
25ÚtočníkR. Alvarado7.24G5A
14ÚtočníkJ. Hernández6.51G
16ÚtočníkC. Cowell6.62G1A
Cruz Azul3-5-2
23BrankárK. Mier6.9
4ObrancaW. Ditta7.02A
6ObrancaÉ. Lira6.8
33ObrancaG. Piovi7.02A
2ZáložníkJ. Sánchez6.61A
18ZáložníkL. Romero6.83G2A
14ZáložníkA. Gutiérrez6.8
8ZáložníkL. Faravelli6.61A
15ZáložníkI. Rivero6.72G1A
7ÚtočníkM. Bogusz6.81G1A
9ÚtočníkÁ. Sepúlveda6.87G3A

Prehľad zápasu

Cruz Azul zdolal Guadalajara Chivas 1:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: I. Rivero 45′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Guadalajara Chivas mal 56% držanie lopty, Cruz Azul mal 44%. Guadalajara Chivas mal 17 striel (5 na bránu), Cruz Azul mal 11 (2 na bránu). Guadalajara Chivas urobil 5 striedaní, Cruz Azul urobil 5.

Rivalita od 2016

Guadalajara Chivas vs Cruz Azul vzájomné výsledky

23 stretnutí
Guadalajara Chivas
5
výhier
Remízy
4
Cruz Azul
14
výhier
Góly spolu
54 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
13/23 · 57%
Nad 2,5
11/23 · 48%

Aktuálna forma

Guadalajara Chivas

LDDWLD

Cruz Azul

WWDDDL

Predpoveď zápasu

Guadalajara Chivas

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Cruz Azul

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Cruz Azul

42%Forma58%
42%Útok58%
29%Obrana71%
40%Vzájomné zápasy60%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026