Menu

Cruz Azul vs Atletico San Luis

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Olímpico Universitario, D.F.16. marca 2025 o 02:00
Domáci

Cruz Azul

30
Rozhodca: V. Cáceres

Udalosti zápasu

Cruz Azul
Atletico San Luis
Výkop
Á. Sepúlveda

asistencia: W. Ditta

8′
Á. Sepúlveda

asistencia: M. Bogusz

13′
Polčas
46′
J. MurilloA. Cruz
46′
J. DomínguezMiguel García
M. BoguszA. Morales
65′
Á. SepúlvedaG. Fernández
65′
C. RodríguezA. Gutiérrez
66′
76′
S. Salles-LamongeL. Nájera
76′
Léo BonatiniM. Klimowicz
L. RomeroA. Montaño
78′
Jesús Orozco83′
83′
VitinhoD. Abitia
I. RiveroL. Gutiérrez
86′
A. Montaño

asistencia: A. Morales

88′
VAR
90+6′Goal cancelled
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal2
8Shots off Goal4
21Total Shots10
3Blocked Shots4
9Shots insidebox7
12Shots outsidebox3
14Fouls9
11Corner Kicks9
1Offsides1
53%Ball Possession47%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves7
450Total passes399
380Passes accurate336
84%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cruz Azul je 6.80, v porovnaní s 6.78 u Atletico San Luis. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cruz Azul je C. Rodríguez (7.30), u Atletico San Luis je to S. Salles-Lamonge (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cruz Azul prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 17 asistenciami, na čele s C. Rodríguez (7G). U Atletico San Luis je to 11 gólov a 16 asistencií s lídrom S. Salles-Lamonge (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cruz Azul nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Atletico San Luis má 4 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cruz Azul nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 3 u Atletico San Luis s hodnotením 6.91. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cruz Azul nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 3 u Atletico San Luis s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Cruz Azul a 82% u Atletico San Luis. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cruz Azul nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 30 u Atletico San Luis. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cruz Azul je 27.4 (najmladší: L. Romero (21), najstarší: Á. Sepúlveda (34)), zatiaľ čo Atletico San Luis má priemer 27.0 (najmladší: R. Torres (21), najstarší: J. Domínguez (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cruz Azul majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 19 u Atletico San Luis. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cruz Azul3-5-24-3-3Atletico San Luis
GKDEFMIDFWD
23Mier4Ditta6Lira5Orozco2Sánchez19Rodrígu.8Faravel.18Romero15Rivero7Bogusz9Sepúlve.23López194Torres4Domíngu.31Águila8Sanabria21Macías19Salles-.13Dourado11Vitinho9Bonatini16Murillo

Náhradníci

Tréner: V. Sánchez

Náhradníci

Tréner: Domènec Torrent

Cruz AzulSila pozíciíAtletico San Luis
6.80
Ø Hodnotenie
6.78
6.87Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (3 v 4)6.74
1G 3A5G 7A
6.79Záložník (5 v 3)6.91
12G 10A6G 9A
6.79Útočník (2 v 3)6.53
8G 4A0G 0A
Cruz Azul3-5-2
23BrankárK. Mier6.9
4ObrancaW. Ditta7.02A
6ObrancaÉ. Lira6.8
5ObrancaJ. Orozco6.71G1A
2ZáložníkJ. Sánchez6.61A
19ZáložníkC. Rodríguez7.37G5A
8ZáložníkL. Faravelli6.61A
18ZáložníkL. Romero6.83G2A
15ZáložníkI. Rivero6.72G1A
7ÚtočníkM. Bogusz6.81G1A
9ÚtočníkÁ. Sepúlveda6.87G3A
Atletico San Luis4-3-3
23BrankárC. López
194ObrancaR. Torres6.51G2A
4ObrancaJ. Domínguez6.7
31ObrancaE. Águila6.72G
8ObrancaJ. Sanabria7.12G5A
21ZáložníkÓ. Macías6.71G1A
19ZáložníkS. Salles-Lamonge7.25G6A
13ZáložníkRodrigo Dourado6.82A
11ÚtočníkVitinho6.5
9ÚtočníkLéo Bonatini
16ÚtočníkJ. Murillo

Prehľad zápasu

Cruz Azul zdolal Atletico San Luis 3:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: Á. Sepúlveda 8′, Á. Sepúlveda 13′, A. Montaño 88′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Cruz Azul mal 53% držanie lopty, Atletico San Luis mal 47%. Cruz Azul mal 21 striel (10 na bránu), Atletico San Luis mal 10 (2 na bránu). Cruz Azul urobil 5 striedaní, Atletico San Luis urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Diego Abitia 90′).

Rivalita od 2019

Cruz Azul vs Atletico San Luis vzájomné výsledky

13 stretnutí
Cruz Azul
8
výhier
Remízy
2
Atletico San Luis
3
výhier
Góly spolu
34 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
7/13 · 54%
Nad 2,5
9/13 · 69%

Aktuálna forma

Cruz Azul

WWDDDL

Atletico San Luis

LWLDWL

Predpoveď zápasu

Cruz Azul

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Atletico San Luis

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Cruz Azul or draw

57%Forma43%
42%Útok58%
69%Obrana31%
71%Vzájomné zápasy29%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026