Menu

Pachuca vs Mazatlan

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Hidalgo, Pachuca de Soto9. marca 2025 o 02:00
Domáci

Pachuca

11
Hostia

Mazatlán

Rozhodca: M. Quintero

Udalosti zápasu

Pachuca
Mazatlán
Výkop
8′
L. MerollaG. Sánchez
26′B. Colula
45+7′H. Gonzalez
Polčas
50′
O. Moreno
S. HernándezJ. López
54′
John Kennedy

asistencia: J. López

56′
66′
C. CastroS. Rodríguez
66′
S. GodínezJ. Sierra
C. SánchezI. Luna
67′
S. HomenchenkoP. Pedraza
67′
67′
O. MorenoM. Laínez
I. Luna75′
79′J. Intriago
A. BautistaL. Rodríguez
80′
A. AcevesE. Rodríguez
80′
82′
N. BenedettiA. Torres
John Kennedy90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
9Shots off Goal3
17Total Shots6
3Blocked Shots1
9Shots insidebox3
8Shots outsidebox3
12Fouls14
6Corner Kicks1
1Offsides0
69%Ball Possession31%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
539Total passes242
473Passes accurate170
88%Passes %70%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Pachuca je 6.87, v porovnaní s 6.64 u Mazatlán. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Pachuca je C. Moreno (7.08), u Mazatlán je to N. Benedetti (6.99).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Pachuca prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 7 asistenciami, na čele s O. Idrissi (5G). U Mazatlán je to 12 gólov a 9 asistencií s lídrom F. Almada (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Pachuca nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo Mazatlán má 3 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Pachuca nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 4 u Mazatlán s hodnotením 6.52. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Pachuca nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 3 u Mazatlán s priemerom 6.83. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Pachuca a 79% u Mazatlán. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Pachuca nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Mazatlán. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Pachuca je 25.9 (najmladší: S. Homenchenko (22), najstarší: S. Rondón (36)), zatiaľ čo Mazatlán má priemer 25.7 (najmladší: C. Castro (20), najstarší: L. Merolla (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Pachuca majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 15 u Mazatlán. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Pachuca4-2-3-13-4-3Mazatlán
GKDEFMIDFWD
25Moreno32Sánchez4Bauerma.22Cabral3Aceves26Bautista6Homench.197Hernánd.10Kennedy11Idrissi23Rondón13González5Almada19Merolla187Castro15Colula201Godínez35Intriago4Díaz10Benedet.34Moreno20Pizarro

Náhradníci

Tréner: G. Almada

Náhradníci

Tréner: V. Vucetich

PachucaSila pozíciíMazatlán
6.87
Ø Hodnotenie
6.64
7.08Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (4 v 3)6.66
2G 2A6G 5A
6.92Záložník (5 v 4)6.52
8G 5A2G 1A
6.78Útočník (1 v 3)6.83
5G 0A4G 3A
Pachuca4-2-3-1
25BrankárC. Moreno7.1
32ObrancaC. Sánchez6.71G
4ObrancaEduardo Bauermann6.9
22ObrancaG. Cabral
3ObrancaA. Aceves6.81G2A
26ZáložníkA. Bautista6.83G2A
6ZáložníkS. Homenchenko
197ZáložníkS. Hernández
10ZáložníkJohn Kennedy
11ZáložníkO. Idrissi7.05G3A
23ÚtočníkS. Rondón6.85G
Mazatlán3-4-3
13BrankárH. González
5ObrancaF. Almada6.96G3A
19ObrancaL. Merolla6.62A
187ObrancaC. Castro6.5
15ZáložníkB. Colula6.52G
201ZáložníkS. Godínez6.6
35ZáložníkJ. Intriago6.6
4ZáložníkJ. Díaz6.41A
10ÚtočníkN. Benedetti7.03G2A
34ÚtočníkO. Moreno6.71G1A
20ÚtočníkR. Pizarro

Prehľad zápasu

Pachuca a Mazatlán remizovali 1:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: O. Moreno 50′, John Kennedy 56′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Pachuca mal 69% držanie lopty, Mazatlán mal 31%. Pachuca mal 17 striel (5 na bránu), Mazatlán mal 6 (2 na bránu). Pachuca urobil 5 striedaní, Mazatlán urobil 5.

Rivalita od 2025

Pachuca vs Mazatlán vzájomné výsledky

2 stretnutí
Pachuca
1
výhier
Remízy
0
Mazatlán
1
výhier
Góly spolu
2 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 10 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Pachuca

WWWDDW

Mazatlán

LWDLLD

Predpoveď zápasu

Pachuca

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Mazatlán

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : CF Pachuca or draw

58%Forma42%
67%Útok33%
43%Obrana57%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026