Menu

Cruz Azul vs Monterrey

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Olímpico Universitario, D.F.9. marca 2025 o 02:05
Domáci

Cruz Azul

11
Hostia

Monterrey

Rozhodca: Ó. Mejía

Udalosti zápasu

Cruz Azul
Monterrey
Výkop
12′
Sergio Ramos

asistencia: Sergio Canales

16′S. Medina
I. Rivero

asistencia: M. Bogusz

21′
Polčas
56′
L. OcamposN. Deossa
L. FaravelliG. Giakoumakis
67′
67′
I. FimbresF. Ambríz
G. Piovi74′
Á. SepúlvedaJ. Orozco
78′
82′
J. RodríguezR. de la Rosa
85′G. Berterame
C. Rotondi90+7′
I. RiveroG. Fernández
90′
M. BoguszA. Gutiérrez
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal4
8Shots off Goal4
18Total Shots12
2Blocked Shots4
14Shots insidebox8
4Shots outsidebox4
10Fouls7
5Corner Kicks6
5Offsides5
51%Ball Possession49%
1Yellow Cards2
1Red Cards0
3Goalkeeper Saves7
385Total passes364
315Passes accurate302
82%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cruz Azul je 6.85, v porovnaní s 6.99 u Monterrey. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cruz Azul je C. Rodríguez (7.30), u Monterrey je to Sergio Canales (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cruz Azul prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 23 asistenciami, na čele s C. Rodríguez (7G). U Monterrey je to 44 gólov a 27 asistencií s lídrom Sergio Canales (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cruz Azul nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Monterrey má 4 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cruz Azul nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 5 u Monterrey s hodnotením 7.00. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cruz Azul nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 1 u Monterrey s priemerom 7.21. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Cruz Azul a 85% u Monterrey. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cruz Azul nazbierali v tejto sezóne 51 žltých kariet, v porovnaní s 46 u Monterrey. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cruz Azul je 28.7 (najmladší: M. Bogusz (24), najstarší: Á. Sepúlveda (34)), zatiaľ čo Monterrey má priemer 30.5 (najmladší: I. Fimbres (20), najstarší: Sergio Ramos (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cruz Azul majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 26 u Monterrey. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cruz Azul4-1-4-14-2-3-1Monterrey
GKDEFMIDFWD
23Mier2Sánchez4Ditta33Piovi29Rotondi6Lira15Rivero19Rodrígu.8Faravel.7Bogusz9Sepúlve.22Cárdenas2Chávez33Medina93Ramos3Arteaga30Rodrígu.204Fimbres10Canales8Torres29Ocampos7Bertera.

Náhradníci

Tréner: V. Sánchez

Náhradníci

Tréner: M. Demichelis

Cruz AzulSila pozíciíMonterrey
6.85
Ø Hodnotenie
6.99
6.87Brankár (1 v 1)7.21
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 4)6.87
5G 12A6G 4A
6.84Záložník (5 v 5)7.00
10G 8A25G 20A
6.81Útočník (1 v 1)7.21
7G 3A13G 3A
Cruz Azul4-1-4-1
23BrankárK. Mier6.9
2ObrancaJ. Sánchez6.61A
4ObrancaW. Ditta7.02A
33ObrancaG. Piovi7.02A
29ObrancaC. Rotondi7.05G7A
6ZáložníkÉ. Lira6.8
15ZáložníkI. Rivero6.72G1A
19ZáložníkC. Rodríguez7.37G5A
8ZáložníkL. Faravelli6.61A
7ZáložníkM. Bogusz6.81G1A
9ÚtočníkÁ. Sepúlveda6.87G3A
Monterrey4-2-3-1
22BrankárL. Cárdenas7.2
2ObrancaR. Chávez6.82G3A
33ObrancaS. Medina6.9
93ObrancaSergio Ramos7.23G
3ObrancaG. Arteaga6.61G1A
30ZáložníkJ. Rodríguez6.91G
204ZáložníkI. Fimbres6.82G
10ZáložníkSergio Canales7.313G6A
8ZáložníkÓliver Torres7.12G8A
29ZáložníkL. Ocampos6.97G6A
7ÚtočníkG. Berterame7.213G3A

Prehľad zápasu

Cruz Azul a Monterrey remizovali 1:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: Sergio Ramos 12′, I. Rivero 21′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Cruz Azul mal 51% držanie lopty, Monterrey mal 49%. Cruz Azul mal 18 striel (8 na bránu), Monterrey mal 12 (4 na bránu). Cruz Azul urobil 4 striedaní, Monterrey urobil 3.

Rivalita od 2025

Cruz Azul vs Monterrey vzájomné výsledky

2 stretnutí
Cruz Azul
2
výhier
Remízy
0
Monterrey
0
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 02 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Cruz Azul

WWDDDL

Monterrey

LWLDLL

Predpoveď zápasu

Cruz Azul

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Monterrey

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Cruz Azul or draw

53%Forma47%
33%Útok67%
67%Obrana33%
80%Vzájomné zápasy20%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026