Menu

Monterrey vs Atletico San Luis

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio BBVA, Guadalupe23. februára 2025 o 02:00
Domáci

Monterrey

31
Rozhodca: D. Quintero

Udalosti zápasu

Monterrey
Atletico San Luis
Výkop
G. Berterame

asistencia: Óliver Torres

23′
Polčas
46′
L. NájeraVitinho
72′
Léo BonatiniM. Klimowicz
72′
R. TorresB. Galdames
72′
S. Salles-LamongeJ. Murillo
G. Berterame
78′
Sergio RamosT. Leone
80′
J. CoronaF. Ambríz
80′
Sergio CanalesL. Ocampos
80′
G. BerterameJ. Cortizo
80′
J. RodríguezI. Fimbres
87′
87′
Vitinho

asistencia: M. Klimowicz

90+1′E. Aguila
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
12Shots off Goal2
21Total Shots6
2Blocked Shots3
17Shots insidebox2
4Shots outsidebox4
9Fouls7
6Corner Kicks6
3Offsides2
51%Ball Possession49%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves4
521Total passes502
444Passes accurate421
85%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Monterrey je 6.98, v porovnaní s 6.79 u Atletico San Luis. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Monterrey je Sergio Canales (7.33), u Atletico San Luis je to S. Salles-Lamonge (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Monterrey prispeli v tejto sezóne 39 gólmi a 25 asistenciami, na čele s Sergio Canales (13G). U Atletico San Luis je to 13 gólov a 19 asistencií s lídrom S. Salles-Lamonge (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Monterrey nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Atletico San Luis má 5 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Monterrey nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 4 u Atletico San Luis s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Monterrey nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.21, v porovnaní s 1 u Atletico San Luis s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Monterrey a 80% u Atletico San Luis. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Monterrey nazbierali v tejto sezóne 43 žltých kariet, v porovnaní s 40 u Atletico San Luis. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Monterrey je 31.0 (najmladší: N. Deossa (25), najstarší: Sergio Ramos (39)), zatiaľ čo Atletico San Luis má priemer 25.8 (najmladší: R. Torres (21), najstarší: Rodrigo Dourado (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Monterrey majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 24 u Atletico San Luis. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Monterrey4-2-3-15-4-1Atletico San Luis
GKDEFMIDFWD
22Cárdenas2Chávez33Medina93Ramos3Arteaga30Rodrígu.8Torres10Canales25Deossa17Corona7Bertera.1Sánchez194Torres14García31Águila18Cruz8Sanabria24Nájera21Macías13Dourado19Salles-.9Bonatini

Náhradníci

Tréner: M. Demichelis

Náhradníci

Tréner: Domènec Torrent

MonterreySila pozíciíAtletico San Luis
6.98
Ø Hodnotenie
6.79
7.21Brankár (1 v 1)6.81
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 5)6.69
6G 4A6G 10A
6.97Záložník (5 v 4)6.92
20G 18A7G 9A
7.21Útočník (1 v 1)
13G 3A0G 0A
Monterrey4-2-3-1
22BrankárL. Cárdenas7.2
2ObrancaR. Chávez6.82G3A
33ObrancaS. Medina6.9
93ObrancaSergio Ramos7.23G
3ObrancaG. Arteaga6.61G1A
30ZáložníkJ. Rodríguez6.91G
8ZáložníkÓliver Torres7.12G8A
10ZáložníkSergio Canales7.313G6A
25ZáložníkN. Deossa6.7
17ZáložníkJ. Corona6.84G4A
7ÚtočníkG. Berterame7.213G3A
Atletico San Luis5-4-1
1BrankárA. Sánchez6.8
194ObrancaR. Torres6.51G2A
14ObrancaMiguel García6.61G3A
31ObrancaE. Águila6.72G
18ObrancaA. Cruz6.6
8ObrancaJ. Sanabria7.12G5A
24ZáložníkL. Nájera6.91G
21ZáložníkÓ. Macías6.71G1A
13ZáložníkRodrigo Dourado6.82A
19ZáložníkS. Salles-Lamonge7.25G6A
9ÚtočníkLéo Bonatini

Prehľad zápasu

Monterrey zdolal Atletico San Luis 3:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: G. Berterame 23′, Óliver Torres 33′, G. Berterame 78′, Vitinho 87′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Monterrey mal 51% držanie lopty, Atletico San Luis mal 49%. Monterrey mal 21 striel (7 na bránu), Atletico San Luis mal 6 (1 na bránu). Monterrey urobil 5 striedaní, Atletico San Luis urobil 4.

Rivalita od 2019

Monterrey vs Atletico San Luis vzájomné výsledky

17 stretnutí
Monterrey
7
výhier
Remízy
4
Atletico San Luis
6
výhier
Góly spolu
42 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
10/17 · 59%
Nad 2,5
7/17 · 41%

Aktuálna forma

Monterrey

LWLDLL

Atletico San Luis

LWLDWL

Predpoveď zápasu

Monterrey

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Atletico San Luis

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Monterrey

100%Forma0%
79%Útok21%
55%Obrana45%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026