Menu

Club Queretaro vs Monterrey

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Corregidora, Santiago de Querétaro17. februára 2025 o 00:00
24
Hostia

Monterrey

Rozhodca: F. Hernández

Udalosti zápasu

Club Queretaro
Monterrey
Výkop
2′
J. Corona
11′
R. Chávez
25′
G. Berterame

asistencia: J. Corona

Polčas
46′
J. CoronaF. Valenzuela
VAR
53′Goal cancelled
L. RodríguezJ. Colmán
64′
P. BarreraA. Medina
64′
65′
J. CortizoN. Deossa
66′Stefan Medina
J. Canale

asistencia: J. Colmán

68′
Jaime Gomez69′
Omar Mendoza75′
76′
Óliver Torres

asistencia: Sergio Canales

F. VenegasE. Armenta
77′
A. PérezP. Ortíz
77′
80′
Óliver TorresI. Fimbres
80′
G. BerterameA. Alvarado
80′
J. RodríguezF. Ambríz
O. MendozaR. Bogarín
82′
90′Ricardo Chávez
A. Preciado

asistencia: J. Colmán

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal7
6Shots off Goal5
9Total Shots15
0Blocked Shots3
5Shots insidebox11
4Shots outsidebox4
20Fouls15
5Corner Kicks3
3Offsides4
45%Ball Possession55%
1Yellow Cards2
1Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
354Total passes441
294Passes accurate385
83%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club Queretaro je 6.65, v porovnaní s 6.92 u Monterrey. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club Queretaro je G. Allison (7.14), u Monterrey je to Sergio Canales (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club Queretaro prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 7 asistenciami, na čele s L. Rodríguez (2G). U Monterrey je to 36 gólov a 25 asistencií s lídrom Sergio Canales (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club Queretaro nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.36, zatiaľ čo Monterrey má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club Queretaro nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.63, oproti 5 u Monterrey s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club Queretaro nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 1 u Monterrey s priemerom 7.21. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Club Queretaro a 87% u Monterrey. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club Queretaro nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Monterrey. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club Queretaro je 31.1 (najmladší: A. Pérez (21), najstarší: P. Barrera (38)), zatiaľ čo Monterrey má priemer 31.2 (najmladší: G. Arteaga (27), najstarší: H. Moreno (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club Queretaro majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 23 u Monterrey. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club Queretaro4-1-3-24-1-4-1Monterrey
GKDEFMIDFWD
25Allison2Mendoza4Russo6Canale17Venegas5Escamil.8Barrera12Gómez183Pérez10Rodrígu.7Preciado22Cárdenas2Chávez33Medina15Moreno3Arteaga30Rodrígu.10Canales19Cortizo8Torres17Corona7Bertera.

Náhradníci

Tréner: B. Mora

Náhradníci

Tréner: M. Demichelis

Club QueretaroSila pozíciíMonterrey
6.65
Ø Hodnotenie
6.92
7.14Brankár (1 v 1)7.21
0G 0A0G 0A
6.36Obranca (4 v 4)6.79
0G 0A3G 4A
6.63Záložník (4 v 5)6.90
2G 2A20G 18A
6.84Útočník (2 v 1)7.21
2G 5A13G 3A
Club Queretaro4-1-3-2
25BrankárG. Allison7.1
2ObrancaO. Mendoza6.2
4ObrancaF. Russo
6ObrancaJ. Canale
17ObrancaF. Venegas6.5
5ZáložníkK. Escamilla6.7
8ZáložníkP. Barrera6.51G2A
12ZáložníkJ. Gómez6.7
183ZáložníkA. Pérez6.61G
10ÚtočníkL. Rodríguez6.82G5A
7ÚtočníkA. Preciado
Monterrey4-1-4-1
22BrankárL. Cárdenas7.2
2ObrancaR. Chávez6.82G3A
33ObrancaS. Medina6.9
15ObrancaH. Moreno6.9
3ObrancaG. Arteaga6.61G1A
30ZáložníkJ. Rodríguez6.91G
10ZáložníkSergio Canales7.313G6A
19ZáložníkJ. Cortizo6.3
8ZáložníkÓliver Torres7.12G8A
17ZáložníkJ. Corona6.84G4A
7ÚtočníkG. Berterame7.213G3A

Prehľad zápasu

Monterrey zdolal Club Queretaro 4:2. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: J. Corona 2′, R. Chávez 11′, G. Berterame 25′, J. Canale 68′, Óliver Torres 76′, A. Preciado 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Club Queretaro mal 45% držanie lopty, Monterrey mal 55%. Club Queretaro mal 9 striel (3 na bránu), Monterrey mal 15 (7 na bránu). Club Queretaro urobil 5 striedaní, Monterrey urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Francisco Valenzuela 53′).

Rivalita od 2025

Club Queretaro vs Monterrey vzájomné výsledky

2 stretnutí
Club Queretaro
0
výhier
Remízy
0
Monterrey
2
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 40 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Club Queretaro

WDDWDW

Monterrey

LWLDLL

Predpoveď zápasu

Club Queretaro

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Monterrey

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Monterrey

58%Forma42%
43%Útok57%
60%Obrana40%
15%Vzájomné zápasy85%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026