Menu

Mazatlan vs Santos Laguna

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio El Encanto, Mazatlán15. februára 2025 o 04:00
Domáci

Mazatlán

11
Rozhodca: M. Ortíz

Udalosti zápasu

Mazatlán
Santos Laguna
Výkop
O. Moreno

asistencia: N. Benedetti

23′
45+3′
B. Barticciotto
Polčas
O. MorenoL. Amarilla
46′
46′
A. LópezC. Dájome
46′
G. MuñozR. Sordo
Jair Díaz57′
J. IntriagoJ. Sierra
62′
J. DíazM. Laínez
63′
70′
S. NavedaP. Aquino
70′
T. JiménezJ. Carrillo
J. EsquivelB. Colula
73′
N. BenedettiG. Adame
74′
77′
B. BarticciottoS. Muñóz
Roberto Meraz90+3′
Lucas Merolla90+8′
Card upgrade90+8′
VAR
90+3′Pedro Aquino
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
9Shots off Goal1
22Total Shots11
8Blocked Shots7
19Shots insidebox7
3Shots outsidebox4
16Fouls12
11Corner Kicks8
4Offsides2
48%Ball Possession52%
3Yellow Cards0
1Red Cards1
2Goalkeeper Saves4
392Total passes443
310Passes accurate349
79%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Mazatlán je 6.72, v porovnaní s 6.85 u Santos Laguna. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Mazatlán je Samir (7.03), u Santos Laguna je to C. Acevedo (6.95).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Mazatlán prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 8 asistenciami, na čele s N. Benedetti (3G). U Santos Laguna je to 1 gólov a 0 asistencií s lídrom C. Acevedo (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Mazatlán nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.64, zatiaľ čo Santos Laguna má 5 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Mazatlán nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 3 u Santos Laguna s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Mazatlán nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 2 u Santos Laguna s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Mazatlán a —% u Santos Laguna. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Mazatlán nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Santos Laguna. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Mazatlán je 27.8 (najmladší: O. Moreno (20), najstarší: Y. Bárcenas (32)), zatiaľ čo Santos Laguna má priemer 27.0 (najmladší: A. López (25), najstarší: C. Acevedo (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Mazatlán majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 33 u Santos Laguna. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Mazatlán4-3-35-3-2Santos Laguna
GKDEFMIDFWD
13González16Esquivel19Merolla33Samir4Díaz10Benedet.35Intriago6Meráz20Pizarro34Moreno11Bárcenas1Acevedo13Abella23Gutiérr.5Santama.2Amione205Muñoz16López15Naveda6Güémez247Jiménez32Barticc.

Náhradníci

Tréner: V. Vucetich

Náhradníci

Tréner: F. Ortíz

MazatlánSila pozíciíSantos Laguna
6.72
Ø Hodnotenie
6.85
Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A1G 0A
6.64Obranca (4 v 5)
1G 4A0G 0A
6.79Záložník (3 v 3)6.74
4G 2A0G 0A
6.75Útočník (3 v 2)
4G 2A0G 0A
Mazatlán4-3-3
13BrankárH. González
16ObrancaJ. Esquivel6.61G1A
19ObrancaL. Merolla6.62A
33ObrancaSamir7.0
4ObrancaJ. Díaz6.41A
10ZáložníkN. Benedetti7.03G2A
35ZáložníkJ. Intriago6.6
6ZáložníkR. Meráz6.81G
20ÚtočníkR. Pizarro
34ÚtočníkO. Moreno6.71G1A
11ÚtočníkY. Bárcenas6.83G1A
Santos Laguna5-3-2
1BrankárC. Acevedo7.01G
13ObrancaJ. Abella
23ObrancaÉ. Gutiérrez
5ObrancaA. Santamaría
2ObrancaB. Amione
205ObrancaG. Muñoz
16ZáložníkA. López6.7
15ZáložníkS. Naveda
6ZáložníkJ. Güémez
247ÚtočníkT. Jiménez
32ÚtočníkB. Barticciotto

Prehľad zápasu

Mazatlán a Santos Laguna remizovali 1:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: O. Moreno 23′, B. Barticciotto 45′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 2 červených kariet. Mazatlán mal 48% držanie lopty, Santos Laguna mal 52%. Mazatlán mal 22 striel (5 na bránu), Santos Laguna mal 11 (3 na bránu). Mazatlán urobil 5 striedaní, Santos Laguna urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Lucas Merolla 90′).

Rivalita od 2020

Mazatlán vs Santos Laguna vzájomné výsledky

14 stretnutí
Mazatlán
3
výhier
Remízy
4
Santos Laguna
7
výhier
Góly spolu
34 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
7/14 · 50%
Nad 2,5
8/14 · 57%

Aktuálna forma

Mazatlán

LWDLLD

Santos Laguna

LDDLLW

Predpoveď zápasu

Mazatlán

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Santos Laguna

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Mazatlán or draw

100%Forma0%
56%Útok44%
67%Obrana33%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026