Menu

Cruz Azul vs Pachuca

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Olímpico Universitario, D.F.9. februára 2025 o 04:05
Domáci

Cruz Azul

21
Hostia

Pachuca

Rozhodca: C. Ramos

Udalosti zápasu

Cruz Azul
Pachuca
Výkop
I. Rivero

asistencia: C. Rodríguez

22′
Carlos Rotondi

Missed Penalty

34′
36′Eduardo Bauermann
Giorgos Giakoumakis38′
Polčas
46′
J. SaldívarP. Pedraza
46′
C. SánchezL. Rodríguez
46′
A. MicoltaJ. Berlanga
50′
E. RodríguezA. González
L. RomeroA. Morales
60′
64′
John KennedyJ. López
Willer Ditta68′
G. GiakoumakisG. Fernández
70′
M. BoguszÁ. Sepúlveda
70′
76′
S. Rondón

asistencia: L. Rodríguez

VAR
78′Goal confirmed
Ángel Sepúlveda81′
84′Eduardo Bauermann
84′Eduardo Bauermann
C. RotondiL. Faravelli
88′
C. RodríguezA. Gutiérrez
88′
G. Fernández

asistencia: A. Gutiérrez

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
8Shots off Goal3
19Total Shots8
4Blocked Shots2
10Shots insidebox5
9Shots outsidebox3
14Fouls14
12Corner Kicks7
0Offsides4
58%Ball Possession42%
3Yellow Cards2
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves6
413Total passes293
347Passes accurate241
84%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cruz Azul je 6.88, v porovnaní s 6.87 u Pachuca. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cruz Azul je C. Rodríguez (7.30), u Pachuca je to C. Moreno (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cruz Azul prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 21 asistenciami, na čele s C. Rodríguez (7G). U Pachuca je to 15 gólov a 7 asistencií s lídrom O. Idrissi (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cruz Azul nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Pachuca má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cruz Azul nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 5 u Pachuca s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cruz Azul nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 1 u Pachuca s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Cruz Azul a 78% u Pachuca. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cruz Azul nazbierali v tejto sezóne 51 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Pachuca. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cruz Azul je 27.0 (najmladší: L. Romero (21), najstarší: I. Rivero (33)), zatiaľ čo Pachuca má priemer 26.7 (najmladší: C. Sánchez (23), najstarší: S. Rondón (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cruz Azul majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 26 u Pachuca. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cruz Azul3-4-34-2-3-1Pachuca
GKDEFMIDFWD
23Mier4Ditta33Piovi5Orozco15Rivero19Rodrígu.6Lira29Rotondi18Romero11Giakoum.7Bogusz25Moreno32Sánchez4Bauerma.33Micolta3Aceves26Bautista186Saldívar7Rodrígu.10Kennedy11Idrissi23Rondón

Náhradníci

Tréner: V. Sánchez

Náhradníci

Tréner: G. Almada

Cruz AzulSila pozíciíPachuca
6.88
Ø Hodnotenie
6.87
6.87Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (3 v 4)6.79
1G 5A2G 2A
6.96Záložník (4 v 5)6.92
14G 13A8G 5A
6.78Útočník (3 v 1)6.78
4G 3A5G 0A
Cruz Azul3-4-3
23BrankárK. Mier6.9
4ObrancaW. Ditta7.02A
33ObrancaG. Piovi7.02A
5ObrancaJ. Orozco6.71G1A
15ZáložníkI. Rivero6.72G1A
19ZáložníkC. Rodríguez7.37G5A
6ZáložníkÉ. Lira6.8
29ZáložníkC. Rotondi7.05G7A
18ÚtočníkL. Romero6.83G2A
11ÚtočníkG. Giakoumakis
7ÚtočníkM. Bogusz6.81G1A
Pachuca4-2-3-1
25BrankárC. Moreno7.1
32ObrancaC. Sánchez6.71G
4ObrancaEduardo Bauermann6.9
33ObrancaA. Micolta
3ObrancaA. Aceves6.81G2A
26ZáložníkA. Bautista6.83G2A
186ZáložníkJ. Saldívar
7ZáložníkE. Rodríguez
10ZáložníkJohn Kennedy
11ZáložníkO. Idrissi7.05G3A
23ÚtočníkS. Rondón6.85G

Prehľad zápasu

Cruz Azul zdolal Pachuca 2:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: I. Rivero 22′, Carlos Rotondi 34′, S. Rondón 76′, G. Fernández 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Cruz Azul mal 58% držanie lopty, Pachuca mal 42%. Cruz Azul mal 19 striel (7 na bránu), Pachuca mal 8 (3 na bránu). Cruz Azul urobil 5 striedaní, Pachuca urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Salomón Rondón 78′).

Rivalita od 2025

Cruz Azul vs Pachuca vzájomné výsledky

2 stretnutí
Cruz Azul
1
výhier
Remízy
0
Pachuca
1
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Cruz Azul

WWDDDL

Pachuca

WWWDDW

Predpoveď zápasu

Cruz Azul

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Pachuca

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Cruz Azul or draw

44%Forma56%
53%Útok47%
45%Obrana55%
40%Vzájomné zápasy60%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026