Menu

Fc Juarez vs Monterrey

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Olímpico Benito Juárez, Ciudad Juárez9. februára 2025 o 04:00
Domáci

FC Juarez

21
Hostia

Monterrey

Rozhodca: L. Santander

Udalosti zápasu

FC Juarez
Monterrey
Výkop
J. Murillo

asistencia: Guilherme Castilho

35′
Moises Mosquera40′
42′
É. AguirreR. Chávez
Polčas
Jairo Torres54′
Sebastián Jurado58′
Ó. Estupiñán

asistencia: J. Rodríguez

62′
64′
L. ReyesG. Arteaga
64′
Óliver TorresA. Alvarado
65′
J. CoronaJ. Cortizo
Denzell Garcia67′
D. VillalpandoMadson
73′
80′Nelson Deossa
D. CampilloJ. Gónzalez
83′
83′
N. DeossaR. de la Rosa
VAR
89′Red card cancelled
90+1′Jordi Cortizo
Ó. EstupiñánÁ. Zaldívar
90+3′
Guilherme CastilhoS. Abdullahi
90+2′
90+5′
Sergio Canales

asistencia: R. Chávez

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal9
2Shots off Goal6
9Total Shots20
2Blocked Shots5
6Shots insidebox15
3Shots outsidebox5
19Fouls12
5Corner Kicks3
2Offsides0
39%Ball Possession61%
5Yellow Cards3
0Red Cards0
8Goalkeeper Saves3
298Total passes478
225Passes accurate397
76%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Juarez je 6.76, v porovnaní s 6.93 u Monterrey. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Juarez je J. Rodríguez (6.92), u Monterrey je to Sergio Canales (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Juarez prispeli v tejto sezóne 35 gólmi a 18 asistenciami, na čele s Ó. Estupiñán (15G). U Monterrey je to 35 gólov a 23 asistencií s lídrom Sergio Canales (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Juarez nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo Monterrey má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Juarez nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 5 u Monterrey s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Juarez nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 1 u Monterrey s priemerom 7.21. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u FC Juarez a 85% u Monterrey. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Juarez nazbierali v tejto sezóne 42 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Monterrey. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Juarez je 27.3 (najmladší: D. García (22), najstarší: D. Villalpando (34)), zatiaľ čo Monterrey má priemer 29.8 (najmladší: F. Ambríz (22), najstarší: L. Reyes (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Juarez majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 23 u Monterrey. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Juarez4-4-24-1-4-1Monterrey
GKDEFMIDFWD
1Jurado5García3Mosquera2Murillo15Orquin20Torres8Castilho27Campillo11Rodrígu.19Estupiñ.10Villalp.22Cárdenas14Aguirre33Medina30Rodrígu.21Reyes5Ambríz10Canales25Deossa8Torres17Corona7Bertera.

Náhradníci

Tréner: M. Varini

Náhradníci

Tréner: M. Demichelis

FC JuarezSila pozíciíMonterrey
6.76
Ø Hodnotenie
6.93
6.73Brankár (1 v 1)7.21
0G 0A0G 0A
6.72Obranca (4 v 4)6.79
5G 3A1G 2A
6.83Záložník (4 v 5)6.92
15G 13A21G 18A
6.73Útočník (2 v 1)7.21
15G 2A13G 3A
FC Juarez4-4-2
1BrankárS. Jurado6.7
5ObrancaD. García6.83G2A
3ObrancaM. Mosquera6.7
2ObrancaJ. Murillo6.62G1A
15ObrancaR. Orquin
20ZáložníkJ. Torres6.84G2A
8ZáložníkGuilherme Castilho6.87G2A
27ZáložníkD. Campillo
11ZáložníkJ. Rodríguez6.94G9A
19ÚtočníkÓ. Estupiñán6.815G2A
10ÚtočníkD. Villalpando6.6
Monterrey4-1-4-1
22BrankárL. Cárdenas7.2
14ObrancaÉ. Aguirre6.71A
33ObrancaS. Medina6.9
30ObrancaJ. Rodríguez6.91G
21ObrancaL. Reyes6.71A
5ZáložníkF. Ambríz6.72G
10ZáložníkSergio Canales7.313G6A
25ZáložníkN. Deossa6.7
8ZáložníkÓliver Torres7.12G8A
17ZáložníkJ. Corona6.84G4A
7ÚtočníkG. Berterame7.213G3A

Prehľad zápasu

FC Juarez zdolal Monterrey 2:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: J. Murillo 35′, Ó. Estupiñán 62′, Sergio Canales 90′. Bolo udelených 8 žltých kariet. FC Juarez mal 39% držanie lopty, Monterrey mal 61%. FC Juarez mal 9 striel (5 na bránu), Monterrey mal 20 (9 na bránu). FC Juarez urobil 4 striedaní, Monterrey urobil 5. VAR zasiahol: Red card cancelled (Jordi Cortizo 89′).

Rivalita od 2019

FC Juarez vs Monterrey vzájomné výsledky

14 stretnutí
FC Juarez
3
výhier
Remízy
2
Monterrey
9
výhier
Góly spolu
48 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
8/14 · 57%
Nad 2,5
10/14 · 71%

Aktuálna forma

FC Juarez

WLLLDD

Monterrey

LWLDLL

Predpoveď zápasu

FC Juarez

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Monterrey

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Monterrey

54%Forma46%
27%Útok73%
57%Obrana43%
7%Vzájomné zápasy93%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026