Menu

Guadalajara Chivas vs Club Queretaro

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio AKRON, Zapopan2. februára 2025 o 00:05
Rozhodca: I. Lopez

Udalosti zápasu

Guadalajara Chivas
Club Queretaro
Výkop
Y. Padilla

asistencia: J. Castillo

32′
Goal confirmed35′
VAR
Polčas
J. HernándezA. González
57′
R. AlvaradoF. Beltrán
57′
58′
E. ArmentaA. Pérez
58′
J. ColmánP. Barrera
65′
A. Pérez

asistencia: F. Venegas

José Castillo66′
Y. PadillaC. Cowell
69′
O. GoveaA. Mozo
69′
69′
R. BogarínF. Lértora
69′
L. RodríguezB. Rubio
74′Aldahir Perez
José Raúl Rangel76′
76′Franco Russo
José Castillo81′
José Castillo81′
83′Francisco Venegas
H. CamberosR. González
88′
Alan Mozo90+2′
Mateo Chávez90′
90+5′Brian Rubio
90+5′
A. PreciadoD. López
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
3Shots off Goal2
12Total Shots6
3Blocked Shots2
7Shots insidebox3
5Shots outsidebox3
20Fouls8
6Corner Kicks6
1Offsides2
48%Ball Possession52%
6Yellow Cards4
1Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
343Total passes385
271Passes accurate330
79%Passes %86%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Guadalajara Chivas je 6.82, v porovnaní s 6.68 u Club Queretaro. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Guadalajara Chivas je M. Chávez (7.23), u Club Queretaro je to G. Allison (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Guadalajara Chivas prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 7 asistenciami, na čele s R. Alvarado (4G). U Club Queretaro je to 3 gólov a 6 asistencií s lídrom L. Rodríguez (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Guadalajara Chivas nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Club Queretaro má 4 obrancov s priemerom 6.36. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Guadalajara Chivas nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 4 u Club Queretaro s hodnotením 6.68. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Guadalajara Chivas nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.65, v porovnaní s 2 u Club Queretaro s priemerom 6.77. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Guadalajara Chivas a 76% u Club Queretaro. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Guadalajara Chivas nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Club Queretaro. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Guadalajara Chivas je 25.5 (najmladší: H. Camberos (18), najstarší: J. Hernández (37)), zatiaľ čo Club Queretaro má priemer 30.0 (najmladší: E. Armenta (24), najstarší: O. Mendoza (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Guadalajara Chivas majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 18 u Club Queretaro. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Guadalajara Chivas4-4-24-4-2Club Queretaro
GKDEFMIDFWD
1Rangel21Castillo65Rey3Sepúlve.50Chávez25Alvarado15Gutiérr.7Govea31Padilla14Hernánd.58Camberos25Allison2Mendoza4Russo6Canale17Venegas19Colmán13Armenta5Escamil.7Preciado10Rodrígu.28Bogarín

Náhradníci

Tréner: Óscar García

Náhradníci

Tréner: B. Mora

Guadalajara ChivasSila pozíciíClub Queretaro
6.82
Ø Hodnotenie
6.68
6.89Brankár (1 v 1)7.14
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 4)6.36
1G 0A0G 0A
6.93Záložník (4 v 4)6.68
6G 7A0G 1A
6.65Útočník (2 v 2)6.77
3G 0A3G 5A
Guadalajara Chivas4-4-2
1BrankárR. Rangel6.9
21ObrancaJ. Castillo6.81G
65ObrancaL. Rey6.6
3ObrancaG. Sepúlveda6.4
50ObrancaM. Chávez7.2
25ZáložníkR. Alvarado7.24G5A
15ZáložníkÉ. Gutiérrez6.82A
7ZáložníkO. Govea7.01G
31ZáložníkY. Padilla6.81G
14ÚtočníkJ. Hernández6.51G
58ÚtočníkH. Camberos6.82G
Club Queretaro4-4-2
25BrankárG. Allison7.1
2ObrancaO. Mendoza6.2
4ObrancaF. Russo
6ObrancaJ. Canale
17ObrancaF. Venegas6.5
19ZáložníkJ. Colmán
13ZáložníkE. Armenta6.71A
5ZáložníkK. Escamilla6.7
7ZáložníkA. Preciado
10ÚtočníkL. Rodríguez6.82G5A
28ÚtočníkR. Bogarín6.71G

Prehľad zápasu

Guadalajara Chivas a Club Queretaro remizovali 1:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: Y. Padilla 32′, A. Pérez 65′. Bolo udelených 10 žltých kariet, 1 červených kariet. Guadalajara Chivas mal 48% držanie lopty, Club Queretaro mal 52%. Guadalajara Chivas mal 12 striel (6 na bránu), Club Queretaro mal 6 (2 na bránu). Guadalajara Chivas urobil 5 striedaní, Club Queretaro urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Yael Padilla 35′).

Rivalita od 2016

Guadalajara Chivas vs Club Queretaro vzájomné výsledky

18 stretnutí
Guadalajara Chivas
6
výhier
Remízy
10
Club Queretaro
2
výhier
Góly spolu
38 · 2.1/zápas
Obaja skórovali
10/18 · 56%
Nad 2,5
6/18 · 33%

Aktuálna forma

Guadalajara Chivas

LDDWLD

Club Queretaro

WDDWDW

Predpoveď zápasu

Guadalajara Chivas

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Club Queretaro

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Guadalajara Chivas or draw

40%Forma60%
46%Útok54%
50%Obrana50%
85%Vzájomné zápasy15%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026