Menu

Guadalajara Chivas vs Santos Laguna

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio AKRON, Zapopan12. januára 2025 o 02:05
Domáci

Guadalajara Chivas

10
Hostia

Santos Laguna

Rozhodca: D. Quintero

Udalosti zápasu

Guadalajara Chivas
Santos Laguna
Výkop
José Raúl Rangel32′
45′
A. SantamaríaB. Amione
Polčas
46′
Fran VillalbaR. Sordo
Roberto Alvarado

Missed Penalty

55′
Y. PadillaC. Cowell
63′
R. MarínT. Wilke
63′
73′
S. MuñózJ. Carrillo
73′
S. MariscalA. López
73′
T. JiménezA. Lozano
H. CamberosF. Beltrán
74′
J. CastilloR. Martínez
74′
R. Alvarado

asistencia: T. Wilke

75′
81′Anthony Lozano
M. GómezL. Rey
88′
89′Anthony Lozano
89′Anthony Lozano
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
10Shots off Goal2
16Total Shots7
3Blocked Shots3
8Shots insidebox3
8Shots outsidebox4
17Fouls13
5Corner Kicks4
2Offsides1
60%Ball Possession40%
1Yellow Cards2
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves2
433Total passes290
353Passes accurate208
82%Passes %72%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Guadalajara Chivas je 6.79, v porovnaní s 6.80 u Santos Laguna. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Guadalajara Chivas je R. Alvarado (7.17), u Santos Laguna je to C. Acevedo (6.95).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Guadalajara Chivas prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 12 asistenciami, na čele s R. Alvarado (4G). U Santos Laguna je to 1 gólov a 0 asistencií s lídrom C. Acevedo (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Guadalajara Chivas nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo Santos Laguna má 4 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Guadalajara Chivas nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 5 u Santos Laguna s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Guadalajara Chivas nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 1 u Santos Laguna s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Guadalajara Chivas a —% u Santos Laguna. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Guadalajara Chivas nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 2 u Santos Laguna. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Guadalajara Chivas je 25.4 (najmladší: H. Camberos (18), najstarší: R. González (31)), zatiaľ čo Santos Laguna má priemer 24.7 (najmladší: S. Mariscal (22), najstarší: C. Acevedo (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Guadalajara Chivas majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 18 u Santos Laguna. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Guadalajara Chivas4-2-3-14-2-3-1Santos Laguna
GKDEFMIDFWD
1Rangel54Gómez3Sepúlve.4Tapias21Castillo28González15Gutiérr.58Camberos25Alvarado31Padilla19Marín1Acevedo13Abella5Santama.4Núñez184Vega6Güémez8Mariscal7Dájome14Villalba19Muñóz247Jiménez

Náhradníci

Tréner: Óscar García

Náhradníci

Tréner: F. Ortíz

Guadalajara ChivasSila pozíciíSantos Laguna
6.79
Ø Hodnotenie
6.80
6.89Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A1G 0A
6.68Obranca (4 v 4)
1G 3A0G 0A
6.86Záložník (5 v 5)6.73
7G 7A0G 0A
6.76Útočník (1 v 1)
3G 2A0G 0A
Guadalajara Chivas4-2-3-1
1BrankárR. Rangel6.9
54ObrancaM. Gómez6.82A
3ObrancaG. Sepúlveda6.4
4ObrancaM. Tapias6.71A
21ObrancaJ. Castillo6.81G
28ZáložníkR. González6.8
15ZáložníkÉ. Gutiérrez6.82A
58ZáložníkH. Camberos6.82G
25ZáložníkR. Alvarado7.24G5A
31ZáložníkY. Padilla6.81G
19ÚtočníkR. Marín6.83G2A
Santos Laguna4-2-3-1
1BrankárC. Acevedo7.01G
13ObrancaJ. Abella
5ObrancaA. Santamaría
4ObrancaS. Núñez
184ObrancaL. Vega
6ZáložníkJ. Güémez
8ZáložníkS. Mariscal6.8
7ZáložníkC. Dájome
14ZáložníkFran Villalba
19ZáložníkS. Muñóz6.7
247ÚtočníkT. Jiménez

Prehľad zápasu

Guadalajara Chivas zdolal Santos Laguna 1:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: Roberto Alvarado 55′, R. Alvarado 75′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Guadalajara Chivas mal 60% držanie lopty, Santos Laguna mal 40%. Guadalajara Chivas mal 16 striel (3 na bránu), Santos Laguna mal 7 (2 na bránu). Guadalajara Chivas urobil 5 striedaní, Santos Laguna urobil 5.

Rivalita od 2025

Guadalajara Chivas vs Santos Laguna vzájomné výsledky

2 stretnutí
Guadalajara Chivas
1
výhier
Remízy
0
Santos Laguna
1
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Guadalajara Chivas

LDDWLD

Santos Laguna

LDDLLW

Predpoveď zápasu

Guadalajara Chivas

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Santos Laguna

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Guadalajara Chivas or draw

67%Forma33%
50%Útok50%
67%Obrana33%
71%Vzájomné zápasy29%

Stadium

Estadio Akron, Zapopan — 3,000 capacity. Home of Club Deportivo Guadalajara Femenil.

Capacity
3,000
Opened
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026