Menu

Club Queretaro vs Club America

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Corregidora, Santiago de Querétaro11. januára 2025 o 02:00
01
Rozhodca: J. Lopez

Udalosti zápasu

Club Queretaro
Club America
Výkop
35′Osvaldo Arriaga
Franco Russo38′
Card upgrade43′
VAR
Franco Russo44′
Polčas
Christian CastilloJ. Piñuelas
46′
E. ArmentaO. Mendoza
46′
63′
D. ArriagaE. Lozano
64′
A. Álvarez

asistencia: M. Ramírez

J. PerlazaJ. Colmán
67′
B. RubioA. Preciado
68′
70′
P. SalasF. García
85′
M. RamírezC. Vela
86′
D. EspinozaP. Villa
86′
A. ÁlvarezW. Portales
A. PérezA. de María y Campos
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal7
5Shots off Goal11
6Total Shots23
1Blocked Shots5
3Shots insidebox9
3Shots outsidebox14
17Fouls8
1Corner Kicks6
1Offsides2
40%Ball Possession60%
2Yellow Cards1
1Red Cards0
6Goalkeeper Saves0
376Total passes567
297Passes accurate513
79%Passes %90%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club Queretaro je 6.67, v porovnaní s 6.77 u Club America. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club Queretaro je G. Allison (7.14), u Club America je to D. Espinoza (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club Queretaro prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 4 asistenciami, na čele s P. Barrera (1G). U Club America je to 6 gólov a 2 asistencií s lídrom É. Sánchez (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club Queretaro nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.53, zatiaľ čo Club America má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club Queretaro nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.64, oproti 5 u Club America s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club Queretaro nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Club America s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u Club Queretaro a 85% u Club America. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club Queretaro nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Club America. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club Queretaro je 28.8 (najmladší: A. Pérez (21), najstarší: P. Barrera (38)), zatiaľ čo Club America má priemer 24.5 (najmladší: F. Rossano (20), najstarší: R. Cota (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club Queretaro majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 10 u Club America. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club Queretaro5-3-24-2-3-1Club America
GKDEFMIDFWD
25Allison8Barrera4Russo6Canale17Venegas26Perlaza13Armenta14Lértora183Pérez15Castillo9Rubio30Cota34Espinoza14Araújo32Vázquez193Rossano28Sánchez185Arredon.184Álvarez210Ramírez186Arriaga214Salas

Náhradníci

Tréner: B. Mora

Náhradníci

Tréner: André Jardine

Club QueretaroSila pozíciíClub America
6.67
Ø Hodnotenie
6.77
7.14Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.53Obranca (5 v 4)6.67
2G 3A1G 0A
6.64Záložník (3 v 5)6.93
1G 1A3G 0A
Útočník (2 v 1)6.60
0G 0A2G 2A
Club Queretaro5-3-2
25BrankárG. Allison7.1
8ObrancaP. Barrera6.51G2A
4ObrancaF. Russo
6ObrancaJ. Canale
17ObrancaF. Venegas6.5
26ObrancaJ. Perlaza6.51G1A
13ZáložníkE. Armenta6.71A
14ZáložníkF. Lértora
183ZáložníkA. Pérez6.61G
15ÚtočníkChristian Castillo
9ÚtočníkB. Rubio
Club America4-2-3-1
30BrankárR. Cota6.9
34ObrancaD. Espinoza7.11G
14ObrancaN. Araújo
32ObrancaM. Vázquez6.5
193ObrancaF. Rossano6.4
28ZáložníkÉ. Sánchez7.03G
185ZáložníkA. Arredondo
184ZáložníkA. Álvarez
210ZáložníkM. Ramírez6.9
186ZáložníkD. Arriaga
214ÚtočníkP. Salas6.62G2A

Prehľad zápasu

Club America zdolal Club Queretaro 1:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: A. Álvarez 64′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Club Queretaro mal 40% držanie lopty, Club America mal 60%. Club Queretaro mal 6 striel (0 na bránu), Club America mal 23 (7 na bránu). Club Queretaro urobil 5 striedaní, Club America urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Franco Russo 43′).

Rivalita od 2016

Club Queretaro vs Club America vzájomné výsledky

19 stretnutí
Club Queretaro
2
výhier
Remízy
6
Club America
11
výhier
Góly spolu
40 · 2.1/zápas
Obaja skórovali
10/19 · 53%
Nad 2,5
7/19 · 37%

Aktuálna forma

Club Queretaro

WDDWDW

Club America

DLWWDD

Predpoveď zápasu

Club Queretaro

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Club America

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Club America

21%Forma79%
31%Útok69%
31%Obrana69%
7%Vzájomné zápasy93%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026