Menu

Monterrey vs Atletico San Luis

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio BBVA, Guadalupe8. decembra 2024 o 03:00
Domáci

Monterrey

51
Rozhodca: M. Ortíz

Udalosti zápasu

Monterrey
Atletico San Luis
Výkop
40′Andrés Sánchez
Polčas
G. Berterame
52′
54′
L. NájeraVitinho
54′
Yan PhillipeLéo Bonatini
65′
C. PicciniD. Guillén
65′
Ó. MacíasS. Salles-Lamonge
R. de la RosaF. Ambríz
67′
VAR
71′Penalty confirmed
75′
S. Salles-Lamonge

Penalty

I. FimbresS. Vegas
82′
G. BerterameB. Vázquez
82′
D. Guillén

Own Goal

82′
Óliver TorresÉ. Aguirre
88′
88′
A. CruzB. Galdames
L. OcamposJ. Rojas
89′
90+3′Juan Manuel Sanabria
B. Vázquez

asistencia: Sergio Canales

90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal4
12Shots off Goal2
26Total Shots8
4Blocked Shots2
17Shots insidebox6
9Shots outsidebox2
14Fouls7
9Corner Kicks2
3Offsides1
58%Ball Possession42%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves6
496Total passes356
415Passes accurate274
84%Passes %77%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Monterrey je 6.94, v porovnaní s 6.81 u Atletico San Luis. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Monterrey je Sergio Canales (7.33), u Atletico San Luis je to J. Sanabria (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Monterrey prispeli v tejto sezóne 41 gólmi a 25 asistenciami, na čele s Sergio Canales (13G). U Atletico San Luis je to 6 gólov a 8 asistencií s lídrom E. Águila (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Monterrey nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Atletico San Luis má 5 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Monterrey nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 3 u Atletico San Luis s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Monterrey nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.90, v porovnaní s 2 u Atletico San Luis s priemerom 6.87. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Monterrey a 81% u Atletico San Luis. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Monterrey nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 26 u Atletico San Luis. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Monterrey je 29.7 (najmladší: I. Fimbres (20), najstarší: H. Moreno (37)), zatiaľ čo Atletico San Luis má priemer 25.6 (najmladší: Yan Phillipe (21), najstarší: Rodrigo Dourado (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Monterrey majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 19 u Atletico San Luis. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Monterrey3-5-25-3-2Atletico San Luis
GKDEFMIDFWD
22Cárdenas33Medina15Moreno3Arteaga10Canales8Torres30Rodrígu.204Fimbres29Ocampos31Rosa7Bertera.1Sánchez5Chávez2Piccini31Águila18Cruz8Sanabria21Macías13Dourado16Güémez24Nájera22Phillipe

Náhradníci

Tréner: M. Demichelis

Náhradníci

Tréner: Domènec Torrent

MonterreySila pozíciíAtletico San Luis
6.94
Ø Hodnotenie
6.81
7.21Brankár (1 v 1)6.81
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (3 v 5)6.78
1G 1A4G 5A
7.00Záložník (5 v 3)6.78
25G 20A1G 3A
6.90Útočník (2 v 2)6.87
15G 4A1G 0A
Monterrey3-5-2
22BrankárL. Cárdenas7.2
33ObrancaS. Medina6.9
15ObrancaH. Moreno6.9
3ObrancaG. Arteaga6.61G1A
10ZáložníkSergio Canales7.313G6A
8ZáložníkÓliver Torres7.12G8A
30ZáložníkJ. Rodríguez6.91G
204ZáložníkI. Fimbres6.82G
29ZáložníkL. Ocampos6.97G6A
31ÚtočníkR. de la Rosa6.62G1A
7ÚtočníkG. Berterame7.213G3A
Atletico San Luis5-3-2
1BrankárA. Sánchez6.8
5ObrancaR. Chávez
2ObrancaC. Piccini
31ObrancaE. Águila6.72G
18ObrancaA. Cruz6.6
8ObrancaJ. Sanabria7.12G5A
21ZáložníkÓ. Macías6.71G1A
13ZáložníkRodrigo Dourado6.82A
16ZáložníkJ. Güémez
24ÚtočníkL. Nájera6.91G
22ÚtočníkYan Phillipe6.8

Prehľad zápasu

Monterrey zdolal Atletico San Luis 5:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: Óliver Torres 47′, G. Berterame 52′, S. Salles-Lamonge 75′ (pen.), D. Guillén 82′ (o.g.), Óliver Torres 85′, B. Vázquez 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Monterrey mal 58% držanie lopty, Atletico San Luis mal 42%. Monterrey mal 26 striel (10 na bránu), Atletico San Luis mal 8 (4 na bránu). Monterrey urobil 5 striedaní, Atletico San Luis urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Vitinho 71′).

Rivalita od 2019

Monterrey vs Atletico San Luis vzájomné výsledky

17 stretnutí
Monterrey
7
výhier
Remízy
4
Atletico San Luis
6
výhier
Góly spolu
40 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
10/17 · 59%
Nad 2,5
7/17 · 41%

Aktuálna forma

Monterrey

LWLDLL

Atletico San Luis

LWLDWL

Predpoveď zápasu

Monterrey

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Atletico San Luis

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Monterrey or draw

52%Forma48%
65%Útok35%
25%Obrana75%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026