Menu

Atletico San Luis vs Monterrey

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Alfonso Lastras Ramírez, San Luis Potosí5. decembra 2024 o 04:00
21
Hostia

Monterrey

Rozhodca: F. Hernández

Udalosti zápasu

Atletico San Luis
Monterrey
Výkop
Polčas
46′
F. AmbrízI. Fimbres
46′
Óliver TorresR. de la Rosa
66′
G. Berterame

asistencia: Sergio Canales

S. Salles-LamongeJ. Güémez
71′
J. DomínguezC. Piccini
71′
75′
G. BerterameJ. Rojas
R. Chávez

asistencia: Léo Bonatini

80′
VitinhoL. Nájera
84′
87′
É. AguirreS. Medina
E. ÁguilaD. Guillén
89′
Léo BonatiniYan Phillipe
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal1
4Shots off Goal5
15Total Shots9
5Blocked Shots3
9Shots insidebox5
6Shots outsidebox4
4Fouls10
5Corner Kicks3
2Offsides0
54%Ball Possession46%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves4
588Total passes493
517Passes accurate411
88%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Atletico San Luis je 6.79, v porovnaní s 6.95 u Monterrey. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Atletico San Luis je S. Salles-Lamonge (7.19), u Monterrey je to Sergio Canales (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Atletico San Luis prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 14 asistenciami, na čele s S. Salles-Lamonge (5G). U Monterrey je to 40 gólov a 25 asistencií s lídrom Sergio Canales (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Atletico San Luis nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo Monterrey má 4 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Atletico San Luis nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 5 u Monterrey s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Atletico San Luis nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.86, v porovnaní s 1 u Monterrey s priemerom 7.21. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Atletico San Luis a 86% u Monterrey. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Atletico San Luis nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 30 u Monterrey. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Atletico San Luis je 28.1 (najmladší: E. Águila (23), najstarší: J. Domínguez (38)), zatiaľ čo Monterrey má priemer 29.3 (najmladší: F. Ambríz (22), najstarší: H. Moreno (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Atletico San Luis majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 24 u Monterrey. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Atletico San Luis3-4-34-2-3-1Monterrey
GKDEFMIDFWD
1Sánchez4Domíngu.31Águila18Cruz5Chávez21Macías13Dourado8Sanabria11Vitinho9Bonatini19Salles-.22Cárdenas14Aguirre4Guzmán15Moreno3Arteaga5Ambríz30Rodrígu.10Canales8Torres29Ocampos7Bertera.

Náhradníci

Tréner: Domènec Torrent

Náhradníci

Tréner: M. Demichelis

Atletico San LuisSila pozíciíMonterrey
6.79
Ø Hodnotenie
6.95
6.81Brankár (1 v 1)7.21
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (3 v 4)6.78
2G 0A2G 2A
6.88Záložník (4 v 5)6.99
3G 8A25G 20A
6.86Útočník (3 v 1)7.21
5G 6A13G 3A
Atletico San Luis3-4-3
1BrankárA. Sánchez6.8
4ObrancaJ. Domínguez6.7
31ObrancaE. Águila6.72G
18ObrancaA. Cruz6.6
5ZáložníkR. Chávez
21ZáložníkÓ. Macías6.71G1A
13ZáložníkRodrigo Dourado6.82A
8ZáložníkJ. Sanabria7.12G5A
11ÚtočníkVitinho6.5
9ÚtočníkLéo Bonatini
19ÚtočníkS. Salles-Lamonge7.25G6A
Monterrey4-2-3-1
22BrankárL. Cárdenas7.2
14ObrancaÉ. Aguirre6.71A
4ObrancaV. Guzmán7.01G
15ObrancaH. Moreno6.9
3ObrancaG. Arteaga6.61G1A
5ZáložníkF. Ambríz6.72G
30ZáložníkJ. Rodríguez6.91G
10ZáložníkSergio Canales7.313G6A
8ZáložníkÓliver Torres7.12G8A
29ZáložníkL. Ocampos6.97G6A
7ÚtočníkG. Berterame7.213G3A

Prehľad zápasu

Atletico San Luis zdolal Monterrey 2:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: Léo Bonatini 30′, G. Berterame 66′, R. Chávez 80′. Atletico San Luis mal 54% držanie lopty, Monterrey mal 46%. Atletico San Luis mal 15 striel (6 na bránu), Monterrey mal 9 (1 na bránu). Atletico San Luis urobil 5 striedaní, Monterrey urobil 4.

Rivalita od 2019

Atletico San Luis vs Monterrey vzájomné výsledky

17 stretnutí
Atletico San Luis
5
výhier
Remízy
4
Monterrey
8
výhier
Góly spolu
43 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
10/17 · 59%
Nad 2,5
7/17 · 41%

Aktuálna forma

Atletico San Luis

LWLDWL

Monterrey

LWLDLL

Predpoveď zápasu

Atletico San Luis

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Monterrey

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Atletico San Luis or draw

48%Forma52%
35%Útok65%
86%Obrana14%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026