Menu

U N A M Pumas vs Club Queretaro

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Olímpico Universitario, D.F.6. novembra 2024 o 04:05
Rozhodca: D. Quintero

Udalosti zápasu

U.N.A.M. - Pumas
Club Queretaro
Výkop
R. LópezI. Pussetto
18′
Piero Quispe29′
J. Caicedo

asistencia: C. Huerta

40′
Polčas
54′
A. MedinaJ. Robles
54′
R. CisnerosR. Rubín
60′
A. de María y CamposD. Benedetto
61′
P. BarreraA. Pérez
J. RuvalcabaÁ. Rico
62′
73′Omar Mendoza
75′Omar Mendoza
75′Omar Mendoza
P. Quispe

asistencia: I. Pussetto

83′
86′
F. LértoraM. Río
P. QuispeU. Rivas
87′
R. ErgasP. Monroy
87′
G. MartínezR. Funes Mori
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal0
10Shots off Goal1
26Total Shots2
6Blocked Shots1
15Shots insidebox1
11Shots outsidebox1
9Fouls9
8Corner Kicks1
1Offsides2
73%Ball Possession27%
1Yellow Cards3
0Red Cards1
0Goalkeeper Saves8
626Total passes241
552Passes accurate146
88%Passes %61%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy U.N.A.M. - Pumas je 6.85, v porovnaní s 6.55 u Club Queretaro. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč U.N.A.M. - Pumas je R. Ergas (7.33), u Club Queretaro je to G. Allison (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky U.N.A.M. - Pumas prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 12 asistenciami, na čele s G. Martínez (9G). U Club Queretaro je to 1 gólov a 2 asistencií s lídrom P. Barrera (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Club Queretaro má 5 obrancov s priemerom 6.42. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 3 u Club Queretaro s hodnotením 6.53. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 2 u Club Queretaro s priemerom 6.37. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u U.N.A.M. - Pumas a 70% u Club Queretaro. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu U.N.A.M. - Pumas nazbierali v tejto sezóne 48 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Club Queretaro. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky U.N.A.M. - Pumas je 26.8 (najmladší: J. Caicedo (23), najstarší: G. Alcalá (33)), zatiaľ čo Club Queretaro má priemer 32.7 (najmladší: A. Medina (28), najstarší: P. Barrera (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu U.N.A.M. - Pumas majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 10 u Club Queretaro. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

U.N.A.M. - Pumas5-3-25-3-2Club Queretaro
GKDEFMIDFWD
33Alcalá17Ruvalca.2Benneve.6Silva5Duarte22Ergas7López8Caicedo27Quispe9Martínez12Huerta25Allison2Mendoza3Manzaná.4Russo6Canale11Medina195Araujo8Barrera14Lértora184Campos18Cisneros

Náhradníci

Tréner: G. Lema

Náhradníci

Tréner: M. Gerk

U.N.A.M. - PumasSila pozíciíClub Queretaro
6.85
Ø Hodnotenie
6.55
Brankár (1 v 1)7.14
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (5 v 5)6.42
8G 8A0G 0A
6.78Záložník (3 v 3)6.53
1G 4A1G 2A
6.89Útočník (2 v 2)6.37
9G 0A0G 0A
U.N.A.M. - Pumas5-3-2
33BrankárG. Alcalá
17ObrancaJ. Ruvalcaba6.85G4A
2ObrancaP. Bennevendo6.81A
6ObrancaNathan Silva6.71A
5ObrancaRubén Duarte6.72G1A
22ObrancaR. Ergas7.31G1A
7ZáložníkR. López6.71G3A
8ZáložníkJ. Caicedo6.71A
27ZáložníkP. Quispe6.9
9ÚtočníkG. Martínez6.99G
12ÚtočníkC. Huerta
Club Queretaro5-3-2
25BrankárG. Allison7.1
2ObrancaO. Mendoza6.2
3ObrancaÓ. Manzanárez6.6
4ObrancaF. Russo
6ObrancaJ. Canale
11ObrancaA. Medina6.5
195ZáložníkD. Araujo
8ZáložníkP. Barrera6.51G2A
14ZáložníkF. Lértora
184ÚtočníkA. de María y Campos
18ÚtočníkR. Cisneros6.4

Prehľad zápasu

U.N.A.M. - Pumas zdolal Club Queretaro 2:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: J. Caicedo 40′, P. Quispe 83′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. U.N.A.M. - Pumas mal 73% držanie lopty, Club Queretaro mal 27%. U.N.A.M. - Pumas mal 26 striel (10 na bránu), Club Queretaro mal 2 (0 na bránu). U.N.A.M. - Pumas urobil 5 striedaní, Club Queretaro urobil 5.

Rivalita od 2016

U.N.A.M. - Pumas vs Club Queretaro vzájomné výsledky

20 stretnutí
U.N.A.M. - Pumas
7
výhier
Remízy
6
Club Queretaro
7
výhier
Góly spolu
59 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
11/20 · 55%
Nad 2,5
9/20 · 45%

Aktuálna forma

U.N.A.M. - Pumas

DWWWWD

Club Queretaro

WDDWDW

Predpoveď zápasu

U.N.A.M. - Pumas

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Club Queretaro

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : U.N.A.M. - Pumas or draw

75%Forma25%
57%Útok43%
75%Obrana25%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026