Menu

Mazatlan vs Club America

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio El Encanto, Mazatlán2. novembra 2024 o 04:00
Domáci

Mazatlán

05
Rozhodca: A. Escobedo

Udalosti zápasu

Mazatlán
Club America
Výkop
25′
H. Martín

asistencia: R. Aguirre

26′
S. CáceresI. Reyes
29′
R. Aguirre

asistencia: B. Rodríguez

35′
B. Rodríguez

asistencia: Á. Zendejas

J. ColmánN. Benedetti
42′
R. ÁrcigaR. Pizarro
42′
45+4′
H. Martín

asistencia: C. Borja

Polčas
Bryan Colula50′
J. SierraA. Escoboza
59′
59′
H. MartínD. Valdés
59′
Á. ZendejasJ. Dilrosun
59′
J. dos SantosD. Espinoza
B. RubioL. Amarilla
66′
B. ColulaW. Vargas
66′
74′
K. ÁlvarezA. Cervantes
78′
I. Reyes

asistencia: D. Valdés

Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal9
6Shots off Goal4
10Total Shots14
0Blocked Shots1
5Shots insidebox12
5Shots outsidebox2
16Fouls11
7Corner Kicks3
1Offsides0
41%Ball Possession59%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
368Total passes536
287Passes accurate478
78%Passes %89%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Mazatlán je 6.68, v porovnaní s 6.85 u Club America. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Mazatlán je F. Almada (6.91), u Club America je to B. Rodríguez (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Mazatlán prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 5 asistenciami, na čele s F. Almada (6G). U Club America je to 30 gólov a 19 asistencií s lídrom B. Rodríguez (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Mazatlán nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.59, zatiaľ čo Club America má 4 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Mazatlán nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 5 u Club America s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Mazatlán nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 1 u Club America s priemerom 6.57. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Mazatlán a 83% u Club America. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Mazatlán nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 30 u Club America. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Mazatlán je 28.3 (najmladší: R. Meráz (26), najstarší: Y. Bárcenas (32)), zatiaľ čo Club America má priemer 28.4 (najmladší: M. Vázquez (21), najstarší: J. dos Santos (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Mazatlán majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 24 u Club America. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Mazatlán4-4-24-2-3-1Club America
GKDEFMIDFWD
13González15Colula5Almada4Díaz3Sánchez20Árciga6Meráz23Sierra11Bárcenas8Colmán9Rubio1Malagón5Álvarez4Cáceres32Vázquez26Borja6Santos8Fidalgo17Zendejas21Martín7Rodrígu.27Aguirre

Náhradníci

Tréner: V. Vucetich

Náhradníci

Tréner: André Jardine

MazatlánSila pozíciíClub America
6.68
Ø Hodnotenie
6.85
Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.59Obranca (4 v 4)6.71
8G 4A1G 4A
6.75Záložník (4 v 5)7.03
7G 1A25G 15A
6.76Útočník (2 v 1)6.57
4G 0A4G 0A
Mazatlán4-4-2
13BrankárH. González
15ObrancaB. Colula6.52G
5ObrancaF. Almada6.96G3A
4ObrancaJ. Díaz6.41A
3ObrancaG. Sánchez
20ZáložníkR. Árciga
6ZáložníkR. Meráz6.81G
23ZáložníkJ. Sierra6.63G
11ZáložníkY. Bárcenas6.83G1A
8ÚtočníkJ. Colmán
9ÚtočníkB. Rubio6.84G
Club America4-2-3-1
1BrankárL. Malagón6.8
5ObrancaK. Álvarez6.71G1A
4ObrancaS. Cáceres6.7
32ObrancaM. Vázquez6.5
26ObrancaC. Borja6.93A
6ZáložníkJ. dos Santos7.02A
8ZáložníkÁlvaro Fidalgo7.21G
17ZáložníkÁ. Zendejas7.210G6A
21ZáložníkH. Martín6.41G1A
7ZáložníkB. Rodríguez7.313G6A
27ÚtočníkR. Aguirre6.64G

Prehľad zápasu

Club America zdolal Mazatlán 5:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: H. Martín 25′, R. Aguirre 29′, B. Rodríguez 35′, H. Martín 45′, I. Reyes 78′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Mazatlán mal 41% držanie lopty, Club America mal 59%. Mazatlán mal 10 striel (4 na bránu), Club America mal 14 (9 na bránu). Mazatlán urobil 5 striedaní, Club America urobil 5.

Rivalita od 2020

Mazatlán vs Club America vzájomné výsledky

11 stretnutí
Mazatlán
1
výhier
Remízy
2
Club America
8
výhier
Góly spolu
38 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
6/11 · 55%
Nad 2,5
8/11 · 73%

Aktuálna forma

Mazatlán

LWDLLD

Club America

DLWWDD

Predpoveď zápasu

Mazatlán

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Club America

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Club America

43%Forma57%
33%Útok67%
63%Obrana38%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026