Menu

Monterrey vs U N A M Pumas

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio BBVA, Guadalupe24. októbra 2024 o 03:00
Domáci

Monterrey

00
Rozhodca: A. Escobedo

Udalosti zápasu

Monterrey
U.N.A.M. - Pumas
Výkop
Polčas
46′
G. MartínezR. Funes Mori
46′
J. RuvalcabaÁ. Rico
É. AguirreJ. Corona
63′
Óliver TorresV. Guzmán
63′
69′
I. PussettoA. Ávila
69′
P. QuispeU. Rivas
G. BerterameR. de la Rosa
79′
I. FimbresJ. Cortizo
80′
82′
L. MagallánS. Trigos
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal1
8Shots off Goal4
16Total Shots8
5Blocked Shots3
10Shots insidebox3
6Shots outsidebox5
5Fouls15
4Corner Kicks2
2Offsides3
64%Ball Possession36%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
665Total passes367
592Passes accurate273
89%Passes %74%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Monterrey je 6.90, v porovnaní s 6.88 u U.N.A.M. - Pumas. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Monterrey je Sergio Canales (7.33), u U.N.A.M. - Pumas je to R. Ergas (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Monterrey prispeli v tejto sezóne 40 gólmi a 25 asistenciami, na čele s Sergio Canales (13G). U U.N.A.M. - Pumas je to 18 gólov a 10 asistencií s lídrom G. Martínez (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Monterrey nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo U.N.A.M. - Pumas má 5 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Monterrey nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 3 u U.N.A.M. - Pumas s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Monterrey nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.16, v porovnaní s 2 u U.N.A.M. - Pumas s priemerom 6.86. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Monterrey a 79% u U.N.A.M. - Pumas. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Monterrey nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 44 u U.N.A.M. - Pumas. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Monterrey je 29.5 (najmladší: I. Fimbres (20), najstarší: H. Moreno (37)), zatiaľ čo U.N.A.M. - Pumas má priemer 27.3 (najmladší: J. Caicedo (23), najstarší: L. Magallán (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Monterrey majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 17 u U.N.A.M. - Pumas. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Monterrey4-4-25-3-2U.N.A.M. - Pumas
GKDEFMIDFWD
1Andrada14Aguirre33Medina15Moreno3Arteaga10Canales204Fimbres5Ambríz29Ocampos8Torres7Bertera.1González2Benneve.6Silva4Magallán5Duarte22Ergas17Ruvalca.8Caicedo27Quispe9Martínez23Pussetto

Náhradníci

Tréner: M. Demichelis

Náhradníci

Tréner: G. Lema

MonterreySila pozíciíU.N.A.M. - Pumas
6.90
Ø Hodnotenie
6.88
6.76Obranca (4 v 5)6.92
1G 2A3G 4A
6.92Záložník (4 v 3)6.83
24G 12A5G 5A
7.16Útočník (2 v 2)6.86
15G 11A10G 1A
Monterrey4-4-2
1BrankárE. Andrada
14ObrancaÉ. Aguirre6.71A
33ObrancaS. Medina6.9
15ObrancaH. Moreno6.9
3ObrancaG. Arteaga6.61G1A
10ZáložníkSergio Canales7.313G6A
204ZáložníkI. Fimbres6.82G
5ZáložníkF. Ambríz6.72G
29ZáložníkL. Ocampos6.97G6A
8ÚtočníkÓliver Torres7.12G8A
7ÚtočníkG. Berterame7.213G3A
U.N.A.M. - Pumas5-3-2
1BrankárJ. González
2ObrancaP. Bennevendo6.81A
6ObrancaNathan Silva6.71A
4ObrancaL. Magallán7.0
5ObrancaRubén Duarte6.72G1A
22ObrancaR. Ergas7.31G1A
17ZáložníkJ. Ruvalcaba6.85G4A
8ZáložníkJ. Caicedo6.71A
27ZáložníkP. Quispe6.9
9ÚtočníkG. Martínez6.99G
23ÚtočníkI. Pussetto6.81G1A

Prehľad zápasu

Monterrey a U.N.A.M. - Pumas remizovali 0:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Monterrey mal 64% držanie lopty, U.N.A.M. - Pumas mal 36%. Monterrey mal 16 striel (3 na bránu), U.N.A.M. - Pumas mal 8 (1 na bránu). Monterrey urobil 4 striedaní, U.N.A.M. - Pumas urobil 5.

Rivalita od 2025

Monterrey vs U.N.A.M. - Pumas vzájomné výsledky

2 stretnutí
Monterrey
0
výhier
Remízy
1
U.N.A.M. - Pumas
1
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 20 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Monterrey

LWLDLL

U.N.A.M. - Pumas

DWWWWD

Predpoveď zápasu

Monterrey

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

U.N.A.M. - Pumas

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or U.N.A.M. - Pumas

38%Forma62%
53%Útok47%
14%Obrana86%
85%Vzájomné zápasy15%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026