Menu

Santos Laguna vs Fc Juarez

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Corona, Torreón7. októbra 2024 o 04:05
Domáci

Santos Laguna

02
Hostia

FC Juarez

Rozhodca: I. Lopez

Udalosti zápasu

Santos Laguna
FC Juarez
Výkop
34′José Abella
Polčas
48′
Ó. Estupiñán

asistencia: D. Valoyes

53′
C. Salcedo

asistencia: Guilherme Castilho

S. MuñózS. Carrillo
57′
E. EcheverríaS. Núñez
57′
A. LozanoF. Fagúndez
57′
69′
D. ValoyesJ. Rodríguez
69′
J. AbellaEdson Fernando
72′Jose Garcia
Penalty cancelled75′
VAR
S. MariscalFran Villalba
78′
80′
R. OrquinM. Mosquera
80′
Ó. EstupiñánÁ. Zaldívar
86′Moises Mosquera
89′
D. CampilloJ. Venegas
Santiago Naveda90+9′
Ramiro Sordo90+5′
90+7′Jairo Torres
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
6Shots off Goal5
13Total Shots13
3Blocked Shots4
8Shots insidebox8
5Shots outsidebox5
9Fouls12
6Corner Kicks8
2Offsides1
58%Ball Possession42%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
437Total passes300
367Passes accurate229
84%Passes %76%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Santos Laguna je 6.79, v porovnaní s 6.77 u FC Juarez. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Santos Laguna je C. Acevedo (6.95), u FC Juarez je to D. Valoyes (6.90).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Santos Laguna prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 0 asistenciami, na čele s C. Acevedo (1G). U FC Juarez je to 27 gólov a 6 asistencií s lídrom Ó. Estupiñán (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Santos Laguna nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo FC Juarez má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Santos Laguna nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 4 u FC Juarez s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Santos Laguna nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u FC Juarez s priemerom 6.73. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Santos Laguna a 79% u FC Juarez. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Santos Laguna nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 22 u FC Juarez. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Santos Laguna je 24.8 (najmladší: S. Mariscal (22), najstarší: C. Acevedo (29)), zatiaľ čo FC Juarez má priemer 28.4 (najmladší: J. Torres (25), najstarší: D. Villalpando (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Santos Laguna majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 18 u FC Juarez. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Santos Laguna4-2-3-14-4-2FC Juarez
GKDEFMIDFWD
1Acevedo16López5Santama.2Amione17Echever.15Naveda8Mariscal26Sordo247Jiménez19Muñóz11Lozano31Díaz4Abella26García72Salcedo34Orquin7Valoyes27Campillo11Castilho20Torres10Villalp.19Estupiñ.

Náhradníci

Tréner: I. Ambríz

Náhradníci

Tréner: Maurício Barbieri

Santos LagunaSila pozíciíFC Juarez
6.79
Ø Hodnotenie
6.77
6.95Brankár (1 v 1)
1G 0A0G 0A
6.74Obranca (4 v 4)6.67
0G 0A0G 0A
6.73Záložník (5 v 4)6.83
0G 0A12G 4A
Útočník (1 v 2)6.73
0G 0A15G 2A
Santos Laguna4-2-3-1
1BrankárC. Acevedo7.01G
16ObrancaA. López6.7
5ObrancaA. Santamaría
2ObrancaB. Amione
17ObrancaE. Echeverría
15ZáložníkS. Naveda
8ZáložníkS. Mariscal6.8
26ZáložníkR. Sordo
247ZáložníkT. Jiménez
19ZáložníkS. Muñóz6.7
11ÚtočníkA. Lozano
FC Juarez4-4-2
31BrankárB. Díaz
4ObrancaJ. Abella
26ObrancaJ. García6.7
72ObrancaC. Salcedo
34ObrancaR. Orquin
7ZáložníkD. Valoyes6.91G
27ZáložníkD. Campillo
11ZáložníkGuilherme Castilho6.87G2A
20ZáložníkJ. Torres6.84G2A
10ÚtočníkD. Villalpando6.6
19ÚtočníkÓ. Estupiñán6.815G2A

Prehľad zápasu

FC Juarez zdolal Santos Laguna 2:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: Ó. Estupiñán 48′, C. Salcedo 53′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Santos Laguna mal 58% držanie lopty, FC Juarez mal 42%. Santos Laguna mal 13 striel (4 na bránu), FC Juarez mal 13 (4 na bránu). Santos Laguna urobil 4 striedaní, FC Juarez urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Stephano Carrillo 75′).

Rivalita od 2023

Santos Laguna vs FC Juarez vzájomné výsledky

3 stretnutí
Santos Laguna
0
výhier
Remízy
1
FC Juarez
2
výhier
Góly spolu
11 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
3/3 · 100%

Aktuálna forma

Santos Laguna

LDDLLW

FC Juarez

WLLLDD

Predpoveď zápasu

Santos Laguna

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Juarez

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Santos Laguna or draw

54%Forma46%
54%Útok46%
58%Obrana42%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026