Menu

Fc Juarez vs Club America

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Olímpico Benito Juárez, Ciudad Juárez21. júla 2024 o 05:10
Domáci

FC Juarez

12
Hostia

Club America

Rozhodca: M. Quintero

Udalosti zápasu

FC Juarez
Club America
Výkop
Aitor García
4′
21′
H. Martín

asistencia: N. Araújo

VAR
24′Goal confirmed
Polčas
Edson FernandoJ. Abella
59′
D. VillalpandoA. Hurtado
72′
Avilés Hurtado73′
Aitor GarcíaS. Pérez Bouquet
80′
J. GónzalezD. García
80′
Á. ZaldívarC. López
81′
81′
J. DilrosunR. Aguirre
82′
N. AraújoI. Reyes
87′
J. dos SantosA. Cervantes
87′
H. MartínI. Hernández
90+4′
D. EspinozaR. Juárez
90+2′
R. Aguirre

asistencia: Álvaro Fidalgo

Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal7
1Shots off Goal10
9Total Shots19
2Blocked Shots2
4Shots insidebox12
5Shots outsidebox7
12Fouls9
4Corner Kicks6
2Offsides3
42%Ball Possession58%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves5
344Total passes485
271Passes accurate407
79%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Juarez je 6.64, v porovnaní s 6.85 u Club America. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Juarez je J. Torres (6.77), u Club America je to Álvaro Fidalgo (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Juarez prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 3 asistenciami, na čele s J. Torres (4G). U Club America je to 7 gólov a 3 asistencií s lídrom É. Sánchez (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Juarez nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo Club America má 4 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Juarez nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.61, oproti 5 u Club America s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Juarez nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.55, v porovnaní s 1 u Club America s priemerom 6.44. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u FC Juarez a 87% u Club America. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Juarez nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Club America. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Juarez je 28.0 (najmladší: M. Mosquera (24), najstarší: D. Villalpando (34)), zatiaľ čo Club America má priemer 29.1 (najmladší: D. Espinoza (21), najstarší: J. dos Santos (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Juarez majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 12 u Club America. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Juarez4-2-3-14-2-3-1Club America
GKDEFMIDFWD
1Jurado14Fernando3Mosquera15Calvo34Orquin25Gónzalez27Campillo20Torres10Villalp.33García29Zaldívar1Malagón197Espinoza14Araújo31Lichnov.18Calderón20Sánchez6Santos24Dilrosun8Fidalgo28Sánchez21Martín

Náhradníci

Tréner: Maurício Barbieri

Náhradníci

Tréner: André Jardine

FC JuarezSila pozíciíClub America
6.64
Ø Hodnotenie
6.85
6.73Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.71Obranca (4 v 4)7.02
0G 0A2G 0A
6.61Záložník (5 v 5)6.82
4G 2A4G 2A
6.55Útočník (1 v 1)6.44
2G 1A1G 1A
FC Juarez4-2-3-1
1BrankárS. Jurado6.7
14ObrancaEdson Fernando
3ObrancaM. Mosquera6.7
15ObrancaF. Calvo
34ObrancaR. Orquin
25ZáložníkJ. Gónzalez6.5
27ZáložníkD. Campillo
20ZáložníkJ. Torres6.84G2A
10ZáložníkD. Villalpando6.6
33ZáložníkAitor García
29ÚtočníkÁ. Zaldívar6.52G1A
Club America4-2-3-1
1BrankárL. Malagón6.8
197ObrancaD. Espinoza7.11G
14ObrancaN. Araújo
31ObrancaI. Lichnovsky7.01G
18ObrancaC. Calderón6.9
20ZáložníkR. Sánchez6.2
6ZáložníkJ. dos Santos7.02A
24ZáložníkJ. Dilrosun6.8
8ZáložníkÁlvaro Fidalgo7.21G
28ZáložníkÉ. Sánchez7.03G
21ÚtočníkH. Martín6.41G1A

Prehľad zápasu

Club America zdolal FC Juarez 2:1. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: Aitor García 4′, H. Martín 21′, R. Aguirre 90′. Bolo udelených 1 žltých kariet. FC Juarez mal 42% držanie lopty, Club America mal 58%. FC Juarez mal 9 striel (6 na bránu), Club America mal 19 (7 na bránu). FC Juarez urobil 5 striedaní, Club America urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Henry Martín 24′).

Rivalita od 2025

FC Juarez vs Club America vzájomné výsledky

2 stretnutí
FC Juarez
1
výhier
Remízy
1
Club America
0
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

FC Juarez

WLLLDD

Club America

DLWWDD

Predpoveď zápasu

FC Juarez

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Club America

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Club America

25%Forma75%
56%Útok44%
36%Obrana64%
20%Vzájomné zápasy80%

Stadium

Estadio Olímpico Benito Juárez, Ciudad Juárez — 22,300 capacity, opened in 1981. Home of Indios de Ciudad Juárez, FC Juárez, FC Juárez (women).

Capacity
22,300
Opened
1981
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026