Menu

Pachuca vs Monterrey

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2024

Estadio Hidalgo, Pachuca de Soto8. júla 2024 o 03:06
Domáci

Pachuca

01
Hostia

Monterrey

Rozhodca: I. Lopez

Udalosti zápasu

Pachuca
Monterrey
Výkop
14′
Sergio Canales

asistencia: R. de la Rosa

Polčas
L. PuenteS. Aguayo
54′
Nelson Deossa60′
62′
A. TagleH. Moreno
N. DeossaA. González
66′
A. BautistaS. de los Ríos
66′
67′Sebastián Vegas
68′
R. de la RosaJ. Cortizo
O. GonzálezG. Álvarez
72′
L. RodríguezC. Sánchez
72′
76′Jordi Cortizo
77′
G. BerterameB. Vázquez
77′
J. CoronaC. Reyes
Pedro Pedraza81′
84′Esteban Andrada
Bryan González90′
90+4′Maximiliano Meza
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
10Shots off Goal5
17Total Shots8
3Blocked Shots0
8Shots insidebox5
9Shots outsidebox3
9Fouls10
8Corner Kicks1
0Offsides3
57%Ball Possession43%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
483Total passes379
420Passes accurate298
87%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Pachuca je 6.78, v porovnaní s 6.92 u Monterrey. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Pachuca je C. Moreno (7.08), u Monterrey je to Sergio Canales (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Pachuca prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 6 asistenciami, na čele s O. Idrissi (5G). U Monterrey je to 33 gólov a 15 asistencií s lídrom Sergio Canales (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Pachuca nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo Monterrey má 3 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Pachuca nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 5 u Monterrey s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Pachuca nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 2 u Monterrey s priemerom 6.90. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Pachuca a 83% u Monterrey. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Pachuca nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Monterrey. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Pachuca je 25.6 (najmladší: B. González (22), najstarší: L. Rodríguez (34)), zatiaľ čo Monterrey má priemer 29.2 (najmladší: A. Tagle (20), najstarší: E. Andrada (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Pachuca majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 21 u Monterrey. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Pachuca4-2-3-14-4-2Monterrey
GKDEFMIDFWD
25Moreno24Rodrígu.22Cabral2Barreto8González5Pedraza6Deossa27González26Bautista11Idrissi199Puente1Andrada14Aguirre33Medina20Vegas186Tagle17Corona30Rodrígu.10Canales11Meza7Bertera.31Rosa

Náhradníci

Tréner: G. Almada

Náhradníci

Tréner: F. Ortíz

PachucaSila pozíciíMonterrey
6.78
Ø Hodnotenie
6.92
7.08Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (4 v 3)6.79
2G 1A0G 1A
6.80Záložník (5 v 5)7.03
8G 5A18G 10A
6.70Útočník (1 v 2)6.90
0G 0A15G 4A
Pachuca4-2-3-1
25BrankárC. Moreno7.1
24ObrancaL. Rodríguez6.7
22ObrancaG. Cabral
2ObrancaS. Barreto6.91G1A
8ObrancaB. González6.51G
5ZáložníkP. Pedraza6.6
6ZáložníkN. Deossa
27ZáložníkO. González6.8
26ZáložníkA. Bautista6.83G2A
11ZáložníkO. Idrissi7.05G3A
199ÚtočníkL. Puente6.7
Monterrey4-4-2
1BrankárE. Andrada
14ObrancaÉ. Aguirre6.71A
33ObrancaS. Medina6.9
20ObrancaS. Vegas
186ZáložníkA. Tagle
17ZáložníkJ. Corona6.84G4A
30ZáložníkJ. Rodríguez6.91G
10ZáložníkSergio Canales7.313G6A
11ZáložníkM. Meza
7ÚtočníkG. Berterame7.213G3A
31ÚtočníkR. de la Rosa6.62G1A

Prehľad zápasu

Monterrey zdolal Pachuca 1:0. Zápas sa hral v Liga MX 2024. Góly strelili: Sergio Canales 14′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Pachuca mal 57% držanie lopty, Monterrey mal 43%. Pachuca mal 17 striel (4 na bránu), Monterrey mal 8 (3 na bránu). Pachuca urobil 5 striedaní, Monterrey urobil 4.

Rivalita od 2016

Pachuca vs Monterrey vzájomné výsledky

21 stretnutí
Pachuca
8
výhier
Remízy
3
Monterrey
10
výhier
Góly spolu
62 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
11/21 · 52%
Nad 2,5
12/21 · 57%

Aktuálna forma

Pachuca

WWWDDW

Monterrey

LWLDLL

Predpoveď zápasu

Pachuca

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Monterrey

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Monterrey

0%Forma0%
0%Útok0%
0%Obrana0%
40%Vzájomné zápasy60%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026