Menu

Fc Juarez vs Club Tijuana

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Olímpico Benito Juárez, Ciudad Juárez15. apríla 2024 o 04:06
Domáci

FC Juarez

01
Rozhodca: L. Santander

Udalosti zápasu

FC Juarez
Club Tijuana
Výkop
Moises Mosquera45′
Polčas
Aitor GarcíaA. Hurtado
62′
64′Jesús Gómez
75′
C. GonzálezR. Zúñiga
D. VillalpandoM. Santos
77′
Á. ZaldívarS. Pérez Bouquet
78′
80′
E. ArmentaJ. Corona
80′
E. ÁlvarezL. Rodríguez
Edson FernandoJ. Abella
88′
88′
R. Zúñiga
90+4′
D. BlancoD. Barbosa
90+4′
F. ContrerasR. Godínez
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
4Shots off Goal1
15Total Shots6
7Blocked Shots3
8Shots insidebox4
7Shots outsidebox2
10Fouls12
5Corner Kicks4
1Offsides0
73%Ball Possession27%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
631Total passes224
562Passes accurate152
89%Passes %68%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Juarez je 6.65, v porovnaní s 6.80 u Club Tijuana. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Juarez je S. Jurado (6.73), u Club Tijuana je to A. Rodríguez (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Juarez prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 1 asistenciami, na čele s Á. Zaldívar (2G). U Club Tijuana je to 4 gólov a 4 asistencií s lídrom A. Gómez (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Juarez nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo Club Tijuana má 5 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Juarez nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.62, oproti 4 u Club Tijuana s hodnotením 6.58. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Juarez nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.55, v porovnaní s 1 u Club Tijuana s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u FC Juarez a 78% u Club Tijuana. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Juarez nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 26 u Club Tijuana. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Juarez je 29.3 (najmladší: M. Mosquera (24), najstarší: D. Villalpando (34)), zatiaľ čo Club Tijuana má priemer 27.2 (najmladší: A. Gómez (23), najstarší: A. Rodríguez (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Juarez majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 25 u Club Tijuana. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Juarez4-2-3-15-4-1Club Tijuana
GKDEFMIDFWD
25Jurado14Fernando3Mosquera16Calvo34Orquin27Campillo30Venegas17Castro10Villalp.33García29Zaldívar2Rodrígu.18Mejía35Balanta3Fernánd.28Gómez20Contrer.27Blanco19Armenta14Rivera26Álvarez32González

Náhradníci

Tréner: J. Torres Servin

Náhradníci

Tréner: M. Herrera

FC JuarezSila pozíciíClub Tijuana
6.65
Ø Hodnotenie
6.80
6.73Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.71Obranca (4 v 5)6.74
0G 0A3G 3A
6.62Záložník (5 v 4)6.58
0G 0A1G 1A
6.55Útočník (1 v 1)
2G 1A0G 0A
FC Juarez4-2-3-1
25BrankárS. Jurado6.7
14ObrancaEdson Fernando
3ObrancaM. Mosquera6.7
16ObrancaF. Calvo
34ObrancaR. Orquin
27ZáložníkD. Campillo
30ZáložníkJ. Venegas
17ZáložníkM. Castro
10ZáložníkD. Villalpando6.6
33ZáložníkAitor García
29ÚtočníkÁ. Zaldívar6.52G1A
Club Tijuana5-4-1
2BrankárA. Rodríguez7.3
18ObrancaA. Mejía6.6
35ObrancaK. Balanta6.6
3ObrancaR. Fernández6.81G3A
28ObrancaA. Gómez6.92G
20ObrancaF. Contreras
27ZáložníkD. Blanco6.61G1A
19ZáložníkE. Armenta
14ZáložníkC. Rivera
26ZáložníkE. Álvarez
32ÚtočníkC. González

Prehľad zápasu

Club Tijuana zdolal FC Juarez 1:0. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: R. Zúñiga 88′. Bolo udelených 2 žltých kariet. FC Juarez mal 73% držanie lopty, Club Tijuana mal 27%. FC Juarez mal 15 striel (4 na bránu), Club Tijuana mal 6 (2 na bránu). FC Juarez urobil 4 striedaní, Club Tijuana urobil 5.

Rivalita od 2019

FC Juarez vs Club Tijuana vzájomné výsledky

13 stretnutí
FC Juarez
4
výhier
Remízy
4
Club Tijuana
5
výhier
Góly spolu
34 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
8/13 · 62%
Nad 2,5
7/13 · 54%

Aktuálna forma

FC Juarez

WLLLDD

Club Tijuana

DWDWWL

Predpoveď zápasu

FC Juarez

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Club Tijuana

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Juarez or draw

77%Forma23%
56%Útok44%
58%Obrana42%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026