Menu

Cruz Azul vs Monterrey

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Ciudad de los Deportes, D.F.7. apríla 2024 o 05:05
Domáci

Cruz Azul

21
Hostia

Monterrey

Rozhodca: M. Ortíz

Udalosti zápasu

Cruz Azul
Monterrey
Výkop
Goal Disallowed - offside10′
VAR
28′O. Govea
I. Rivero45+2′
Polčas
U. Antuna

asistencia: I. Rivero

49′
63′
L. RomoSergio Canales
63′
G. BerterameB. Vázquez
C. CándidoR. Huescas
66′
A. GutiérrezÉ. Lira
66′
67′
V. López

asistencia: R. Aguirre

U. Antuna
70′
73′S. Vegas
73′
J. CortizoM. Meza
C. RodríguezÁ. Sepúlveda
76′
80′
O. GoveaJ. Martínez
R. Huescas83′
90+5′E. Andrada
C. RotondiC. Vargas
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal1
5Shots off Goal2
16Total Shots3
8Blocked Shots0
8Shots insidebox1
8Shots outsidebox2
11Fouls7
9Corner Kicks3
5Offsides3
53%Ball Possession47%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves1
453Total passes402
394Passes accurate332
87%Passes %83%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cruz Azul je 6.90, v porovnaní s 6.64 u Monterrey. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cruz Azul je C. Rodríguez (7.30), u Monterrey je to G. Berterame (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cruz Azul prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 18 asistenciami, na čele s C. Rodríguez (7G). U Monterrey je to 13 gólov a 3 asistencií s lídrom G. Berterame (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cruz Azul nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Monterrey má 4 obrancov s priemerom 6.40. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cruz Azul nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 5 u Monterrey s hodnotením 6.30. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cruz Azul nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.99, v porovnaní s 1 u Monterrey s priemerom 7.21. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Cruz Azul a 94% u Monterrey. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cruz Azul nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 1 u Monterrey. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cruz Azul je 28.9 (najmladší: K. Mier (25), najstarší: I. Rivero (33)), zatiaľ čo Monterrey má priemer 28.0 (najmladší: T. Leone (21), najstarší: E. Andrada (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cruz Azul majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 6 u Monterrey. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cruz Azul3-1-4-24-2-3-1Monterrey
GKDEFMIDFWD
23Mier4Ditta3Salcedo33Piovi19Rodrígu.15Rivero8Faravel.14Gutiérr.13Cándido7Antuna29Rotondi1Andrada6Gutiérr.32Leone20Vegas17Gallardo27Romo5Govea19Cortizo29Aguirre210López9Bertera.

Náhradníci

Tréner: M. Anselmi

Náhradníci

Tréner: F. Ortíz

Cruz AzulSila pozíciíMonterrey
6.90
Ø Hodnotenie
6.64
6.87Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (2 v 4)6.40
0G 2A0G 0A
6.87Záložník (6 v 5)6.30
9G 9A0G 0A
6.99Útočník (2 v 1)7.21
5G 7A13G 3A
Cruz Azul3-1-4-2
23BrankárK. Mier6.9
4ObrancaW. Ditta7.02A
3ObrancaC. Salcedo
33ZáložníkG. Piovi7.02A
19ZáložníkC. Rodríguez7.37G5A
15ZáložníkI. Rivero6.72G1A
8ZáložníkL. Faravelli6.61A
14ZáložníkA. Gutiérrez6.8
13ZáložníkC. Cándido
7ÚtočníkU. Antuna
29ÚtočníkC. Rotondi7.05G7A
Monterrey4-2-3-1
1BrankárE. Andrada
6ObrancaÉ. Gutiérrez
32ObrancaT. Leone6.4
20ObrancaS. Vegas
17ObrancaJ. Gallardo
27ZáložníkL. Romo
5ZáložníkO. Govea
19ZáložníkJ. Cortizo6.3
29ZáložníkR. Aguirre
210ZáložníkV. López
9ÚtočníkG. Berterame7.213G3A

Prehľad zápasu

Cruz Azul zdolal Monterrey 2:1. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: U. Antuna 49′, V. López 67′, U. Antuna 70′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Cruz Azul mal 53% držanie lopty, Monterrey mal 47%. Cruz Azul mal 16 striel (3 na bránu), Monterrey mal 3 (1 na bránu). Cruz Azul urobil 4 striedaní, Monterrey urobil 4. VAR zasiahol: Goal Disallowed - offside (A. H. Gutierrez Torres 10′).

Rivalita od 2016

Cruz Azul vs Monterrey vzájomné výsledky

27 stretnutí
Cruz Azul
8
výhier
Remízy
10
Monterrey
9
výhier
Góly spolu
72 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
16/27 · 59%
Nad 2,5
13/27 · 48%

Aktuálna forma

Cruz Azul

WWDDDL

Monterrey

LWLDLL

Predpoveď zápasu

Cruz Azul

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Monterrey

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Monterrey

29%Forma71%
33%Útok67%
45%Obrana55%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026