Menu

U N A M Pumas vs Cruz Azul

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Olímpico Universitario, D.F.31. marca 2024 o 05:05
00
Hostia

Cruz Azul

Rozhodca: F. Hernández

Udalosti zápasu

U.N.A.M. - Pumas
Cruz Azul
Výkop
Polčas
G. MartínezR. Funes Mori
66′
66′
C. RodríguezR. Huescas
66′
C. RotondiA. Gutiérrez
Ulises Rivas70′
70′Camilo Cándido
73′
U. AntunaÉ. Lira
R. LópezL. Suárez
79′
80′
C. CándidoB. Gamboa
80′
Á. SepúlvedaA. Morales
Pablo Monroy84′
P. MonroyR. Ergas
87′
E. SalvioA. Ávila
87′
90′Lorenzo Faravelli
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal1
7Shots off Goal6
11Total Shots12
2Blocked Shots5
6Shots insidebox4
5Shots outsidebox8
4Fouls8
5Corner Kicks1
2Offsides4
43%Ball Possession57%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
379Total passes524
307Passes accurate438
81%Passes %84%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy U.N.A.M. - Pumas je 6.76, v porovnaní s 6.90 u Cruz Azul. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč U.N.A.M. - Pumas je L. Magallán (7.05), u Cruz Azul je to C. Rodríguez (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky U.N.A.M. - Pumas prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 6 asistenciami, na čele s G. Martínez (9G). U Cruz Azul je to 21 gólov a 21 asistencií s lídrom C. Rodríguez (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo Cruz Azul má 5 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.66, oproti 4 u Cruz Azul s hodnotením 6.97. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

U.N.A.M. - Pumas nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 1 u Cruz Azul s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u U.N.A.M. - Pumas a 81% u Cruz Azul. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu U.N.A.M. - Pumas nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 40 u Cruz Azul. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky U.N.A.M. - Pumas je 26.8 (najmladší: P. Monroy (23), najstarší: L. Magallán (32)), zatiaľ čo Cruz Azul má priemer 29.9 (najmladší: K. Mier (25), najstarší: Á. Sepúlveda (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu U.N.A.M. - Pumas majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 27 u Cruz Azul. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

U.N.A.M. - Pumas4-2-3-15-4-1Cruz Azul
GKDEFMIDFWD
1González2Benneve.6Silva4Magallán13Monroy15Rivas18Caicedo7López10Salvio12Huerta9Martínez23Mier15Rivero4Ditta3Salcedo33Piovi13Cándido7Antuna8Faravel.19Rodrígu.29Rotondi9Sepúlve.

Náhradníci

Tréner: G. Lema

Náhradníci

Tréner: M. Anselmi

U.N.A.M. - PumasSila pozíciíCruz Azul
6.76
Ø Hodnotenie
6.90
Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 0A
6.80Obranca (4 v 5)6.87
0G 2A2G 5A
6.66Záložník (5 v 4)6.97
1G 4A12G 13A
6.89Útočník (1 v 1)6.81
9G 0A7G 3A
U.N.A.M. - Pumas4-2-3-1
1BrankárJ. González
2ObrancaP. Bennevendo6.81A
6ObrancaNathan Silva6.71A
4ObrancaL. Magallán7.0
13ObrancaP. Monroy6.7
15ZáložníkU. Rivas6.5
18ZáložníkJ. Caicedo6.71A
7ZáložníkR. López6.71G3A
10ZáložníkE. Salvio
12ZáložníkC. Huerta
9ÚtočníkG. Martínez6.99G
Cruz Azul5-4-1
23BrankárK. Mier6.9
15ObrancaI. Rivero6.72G1A
4ObrancaW. Ditta7.02A
3ObrancaC. Salcedo
33ObrancaG. Piovi7.02A
13ObrancaC. Cándido
7ZáložníkU. Antuna
8ZáložníkL. Faravelli6.61A
19ZáložníkC. Rodríguez7.37G5A
29ZáložníkC. Rotondi7.05G7A
9ÚtočníkÁ. Sepúlveda6.87G3A

Prehľad zápasu

U.N.A.M. - Pumas a Cruz Azul remizovali 0:0. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Bolo udelených 4 žltých kariet. U.N.A.M. - Pumas mal 43% držanie lopty, Cruz Azul mal 57%. U.N.A.M. - Pumas mal 11 striel (2 na bránu), Cruz Azul mal 12 (1 na bránu). U.N.A.M. - Pumas urobil 4 striedaní, Cruz Azul urobil 5.

Rivalita od 2016

U.N.A.M. - Pumas vs Cruz Azul vzájomné výsledky

27 stretnutí
U.N.A.M. - Pumas
7
výhier
Remízy
6
Cruz Azul
14
výhier
Góly spolu
82 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
17/27 · 63%
Nad 2,5
17/27 · 63%

Aktuálna forma

U.N.A.M. - Pumas

DWWWWD

Cruz Azul

WWDDDL

Predpoveď zápasu

U.N.A.M. - Pumas

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Cruz Azul

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Cruz Azul

40%Forma60%
50%Útok50%
40%Obrana60%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026