Menu

Guadalajara Chivas vs Club America

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio AKRON, Zapopan17. marca 2024 o 04:05

Udalosti zápasu

Guadalajara Chivas
Club America
Výkop
Fernando González12′
45′
D. ValdésR. Sánchez
Polčas
Gilberto Sepúlveda59′
C. CowellR. Marín
69′
J. HernándezÉ. Gutiérrez
70′
72′
Á. ZendejasJ. Dilrosun
72′
C. CalderónS. Reyes
Ricardo Marín75′
75′Igor Lichnovsky
86′Jonathan Dos Santos
Isaac Brizuela88′
90′
H. MartínL. Fuentes
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal9
6Shots off Goal6
11Total Shots17
3Blocked Shots2
7Shots insidebox10
4Shots outsidebox7
14Fouls8
3Corner Kicks6
0Offsides1
38%Ball Possession62%
4Yellow Cards2
0Red Cards0
9Goalkeeper Saves2
340Total passes585
268Passes accurate520
79%Passes %89%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Guadalajara Chivas je 6.78, v porovnaní s 6.93 u Club America. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Guadalajara Chivas je F. Beltrán (7.27), u Club America je to D. Valdés (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Guadalajara Chivas prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 7 asistenciami, na čele s R. Alvarado (4G). U Club America je to 15 gólov a 11 asistencií s lídrom Á. Zendejas (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Guadalajara Chivas nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.47, zatiaľ čo Club America má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Guadalajara Chivas nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 5 u Club America s hodnotením 7.17. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Guadalajara Chivas nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.54, v porovnaní s 1 u Club America s priemerom 6.44. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Guadalajara Chivas a 85% u Club America. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Guadalajara Chivas nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Club America. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Guadalajara Chivas je 28.2 (najmladší: C. Cowell (22), najstarší: J. Hernández (37)), zatiaľ čo Club America má priemer 29.3 (najmladší: K. Álvarez (26), najstarší: J. dos Santos (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Guadalajara Chivas majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 18 u Club America. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Guadalajara Chivas4-2-3-14-2-3-1Club America
GKDEFMIDFWD
27Rangel2Mozo4Briseño3Sepúlve.43Sepúlve.28González20Beltrán11Brizuela25Alvarado16Cowell14Hernánd.1Malagón5Álvarez31Lichnov.4Cáceres18Calderón8Fidalgo6Santos17Zendejas10Valdés33Quiñones21Martín

Náhradníci

Tréner: F. Gago

Náhradníci

Tréner: André Jardine

Guadalajara ChivasSila pozíciíClub America
6.78
Ø Hodnotenie
6.93
6.89Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.47Obranca (4 v 4)6.84
0G 1A2G 1A
6.93Záložník (5 v 5)7.17
7G 6A12G 9A
6.54Útočník (1 v 1)6.44
1G 0A1G 1A
Guadalajara Chivas4-2-3-1
27BrankárJ. Rangel6.9
2ObrancaA. Mozo6.51A
4ObrancaA. Briseño
3ObrancaG. Sepúlveda6.4
43ObrancaL. Sepúlveda
28ZáložníkR. González6.8
20ZáložníkF. Beltrán7.31G
11ZáložníkI. Brizuela6.7
25ZáložníkR. Alvarado7.24G5A
16ZáložníkC. Cowell6.62G1A
14ÚtočníkJ. Hernández6.51G
Club America4-2-3-1
1BrankárL. Malagón6.8
5ObrancaK. Álvarez6.71G1A
31ObrancaI. Lichnovsky7.01G
4ObrancaS. Cáceres6.7
18ObrancaC. Calderón6.9
8ZáložníkÁlvaro Fidalgo7.21G
6ZáložníkJ. dos Santos7.02A
17ZáložníkÁ. Zendejas7.210G6A
10ZáložníkD. Valdés7.31G1A
33ZáložníkJ. Quiñones
21ÚtočníkH. Martín6.41G1A

Prehľad zápasu

Guadalajara Chivas a Club America remizovali 0:0. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Bolo udelených 6 žltých kariet. Guadalajara Chivas mal 38% držanie lopty, Club America mal 62%. Guadalajara Chivas mal 11 striel (2 na bránu), Club America mal 17 (9 na bránu). Guadalajara Chivas urobil 2 striedaní, Club America urobil 4.

Rivalita od 2016

Guadalajara Chivas vs Club America vzájomné výsledky

35 stretnutí
Guadalajara Chivas
10
výhier
Remízy
8
Club America
17
výhier
Góly spolu
83 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
14/35 · 40%
Nad 2,5
15/35 · 43%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2020

Aktuálna forma

Guadalajara Chivas

LDDWLD

Club America

DLWWDD

Predpoveď zápasu

Guadalajara Chivas

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Club America

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Club America

29%Forma71%
35%Útok65%
36%Obrana64%
40%Vzájomné zápasy60%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026