Menu

Puebla vs Pachuca

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Cuauhtémoc, Puebla21. februára 2024 o 02:00
Domáci

Puebla

14
Hostia

Pachuca

Rozhodca: M. Quintero

Udalosti zápasu

Puebla
Pachuca
Výkop
3′Salomón Rondón
Pablo González4′
5′
S. Barreto

asistencia: O. Idrissi

Gastón Silva6′
P. González
13′
Sebastian Olmedo32′
Polčas
Lucas Cavallini46′
51′Gustavo Cabral
54′
M. RodríguezA. Domínguez
54′
N. DeossaA. Bautista
56′
A. Bautista

asistencia: A. Domínguez

F. NavarroD. Álvarez
64′
66′
É. Sánchez

asistencia: S. Rondón

L. CavalliniM. Sansores
76′
82′
O. IdrissiE. Montiel
K. VelascoÁ. Robles
87′
P. GonzálezD. Aguilar
87′
90+2′
C. SánchezL. Rodríguez
90+6′
A. Bautista

asistencia: É. Sánchez

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal10
2Shots off Goal7
7Total Shots21
3Blocked Shots4
4Shots insidebox16
3Shots outsidebox5
11Fouls16
7Corner Kicks5
2Offsides5
50%Ball Possession50%
4Yellow Cards2
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves1
360Total passes372
265Passes accurate287
74%Passes %77%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Puebla je 6.66, v porovnaní s 6.79 u Pachuca. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Puebla je K. Velasco (6.98), u Pachuca je to C. Moreno (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Puebla prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 3 asistenciami, na čele s —. U Pachuca je to 13 gólov a 4 asistencií s lídrom O. Idrissi (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Puebla nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Pachuca má 4 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Puebla nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 5 u Pachuca s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Puebla nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 1 u Pachuca s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Puebla a 80% u Pachuca. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Puebla nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 34 u Pachuca. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Puebla je 31.0 (najmladší: K. Velasco (28), najstarší: L. Cavallini (33)), zatiaľ čo Pachuca má priemer 26.9 (najmladší: B. González (22), najstarší: S. Rondón (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Puebla majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 22 u Pachuca. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Puebla5-3-24-2-3-1Pachuca
GKDEFMIDFWD
30Rodrígu.2Ferrare.3Olmedo5Buen21Silva16Herrera20Velasco1Navarro6González17Ormeño9Cavalli.25Moreno32Sánchez22Cabral2Barreto8González5Pedraza6Deossa199Rodrígu.10Sánchez11Idrissi23Rondón

Náhradníci

Tréner: R. Carbajal

Náhradníci

Tréner: G. Almada

PueblaSila pozíciíPachuca
6.66
Ø Hodnotenie
6.79
6.31Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
Obranca (5 v 4)6.69
0G 0A3G 1A
6.98Záložník (3 v 5)6.80
0G 3A5G 3A
6.70Útočník (2 v 1)6.78
0G 0A5G 0A
Puebla5-3-2
30BrankárJ. Rodríguez6.3
2ObrancaGustavo Ferrareis
3ObrancaS. Olmedo
5ObrancaD. de Buen
21ObrancaG. Silva
16ObrancaA. Herrera
20ZáložníkK. Velasco7.03A
1ZáložníkF. Navarro
6ZáložníkP. González
17ÚtočníkS. Ormeño
9ÚtočníkL. Cavallini6.7
Pachuca4-2-3-1
25BrankárC. Moreno7.1
32ObrancaC. Sánchez6.71G
22ObrancaG. Cabral
2ObrancaS. Barreto6.91G1A
8ObrancaB. González6.51G
5ZáložníkP. Pedraza6.6
6ZáložníkN. Deossa
199ZáložníkM. Rodríguez
10ZáložníkÉ. Sánchez
11ZáložníkO. Idrissi7.05G3A
23ÚtočníkS. Rondón6.85G

Prehľad zápasu

Pachuca zdolal Puebla 4:1. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: S. Barreto 5′, P. González 13′, A. Bautista 56′, É. Sánchez 66′, A. Bautista 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Puebla mal 50% držanie lopty, Pachuca mal 50%. Puebla mal 7 striel (2 na bránu), Pachuca mal 21 (10 na bránu). Puebla urobil 4 striedaní, Pachuca urobil 4.

Rivalita od 2025

Puebla vs Pachuca vzájomné výsledky

2 stretnutí
Puebla
0
výhier
Remízy
1
Pachuca
1
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Puebla

LLLLDL

Pachuca

WWWDDW

Predpoveď zápasu

Puebla

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Pachuca

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or CF Pachuca and +1.5 goals

25%Forma75%
26%Útok74%
50%Obrana50%
15%Vzájomné zápasy85%

Stadium

Estadio Cuauhtémoc, Heroica Puebla de Zaragoza — 47,417 capacity, opened in 1968. Home of Puebla F.C., Cruz Azul, Club Puebla.

Estadio Cuauhtémoc

Israel Espinosa López : Zeisseon · CC BY-SA 3.0

Capacity
47,417
Opened
1968
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026