Menu

Atlas vs U N A M Pumas

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Jalisco, Guadalajara15. februára 2024 o 04:00
Domáci

Atlas

00
Rozhodca: J. Lopez

Udalosti zápasu

Atlas
U.N.A.M. - Pumas
Výkop
-5′Gil Alcalá
Polčas
A. SolariJ. Murillo
58′
C. TrejoJ. Caicedo
58′
59′
P. MonroyR. Ergas
59′
G. MartínezA. Ávila
A. BassM. García
65′
74′
L. SuárezA. Aldrete
74′
J. RivasC. Gutiérrez
80′Lisandro Magallán
85′Robert Ergas
R. FulgencioJ. Guzmán
90+6′
90′
U. RivasR. López
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal1
6Shots off Goal6
12Total Shots12
2Blocked Shots5
5Shots insidebox7
7Shots outsidebox5
8Fouls19
6Corner Kicks1
2Offsides3
51%Ball Possession49%
0Yellow Cards2
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves4
457Total passes439
364Passes accurate364
80%Passes %83%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Atlas je 6.75, v porovnaní s 6.75 u U.N.A.M. - Pumas. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Atlas je G. Aguirre (6.98), u U.N.A.M. - Pumas je to L. Magallán (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Atlas prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 3 asistenciami, na čele s C. Trejo (2G). U U.N.A.M. - Pumas je to 9 gólov a 2 asistencií s lídrom G. Martínez (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Atlas nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo U.N.A.M. - Pumas má 4 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Atlas nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 5 u U.N.A.M. - Pumas s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Atlas nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 1 u U.N.A.M. - Pumas s priemerom 6.89. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 43% u Atlas a 79% u U.N.A.M. - Pumas. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Atlas nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 27 u U.N.A.M. - Pumas. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Atlas je 29.5 (najmladší: A. Bass (24), najstarší: C. Vargas (36)), zatiaľ čo U.N.A.M. - Pumas má priemer 26.8 (najmladší: J. Rivas (23), najstarší: L. Magallán (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Atlas majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 14 u U.N.A.M. - Pumas. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Atlas4-4-24-5-1U.N.A.M. - Pumas
GKDEFMIDFWD
12Vargas3Domíngu.13Aguirre2Nervo17Lozano22Solari26Rocha6Zaldívar7Fulgenc.24Trejo189Bass1González189Rivas6Silva4Magallán13Monroy32Suárez15Rivas18Caicedo27Quispe10Salvio9Martínez

Náhradníci

Tréner: Beñat San José

Náhradníci

Tréner: G. Lema

AtlasSila pozíciíU.N.A.M. - Pumas
6.75
Ø Hodnotenie
6.75
6.88Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (4 v 4)6.74
2G 2A0G 1A
6.77Záložník (4 v 5)6.73
1G 1A0G 1A
6.75Útočník (2 v 1)6.89
2G 0A9G 0A
Atlas4-4-2
12BrankárC. Vargas6.9
3ObrancaI. Domínguez6.2
13ObrancaG. Aguirre7.01G1A
2ObrancaM. Nervo6.91G1A
17ObrancaJ. Lozano
22ZáložníkA. Solari
26ZáložníkA. Rocha6.91G1A
6ZáložníkÉ. Zaldívar6.6
7ZáložníkR. Fulgencio
24ÚtočníkC. Trejo6.62G
189ÚtočníkA. Bass6.9
U.N.A.M. - Pumas4-5-1
1BrankárJ. González
189ObrancaJ. Rivas6.5
6ObrancaNathan Silva6.71A
4ObrancaL. Magallán7.0
13ObrancaP. Monroy6.7
32ZáložníkL. Suárez
15ZáložníkU. Rivas6.5
18ZáložníkJ. Caicedo6.71A
27ZáložníkP. Quispe6.9
10ZáložníkE. Salvio
9ÚtočníkG. Martínez6.99G

Prehľad zápasu

Atlas a U.N.A.M. - Pumas remizovali 0:0. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Bolo udelených 2 žltých kariet, 1 červených kariet. Atlas mal 51% držanie lopty, U.N.A.M. - Pumas mal 49%. Atlas mal 12 striel (4 na bránu), U.N.A.M. - Pumas mal 12 (1 na bránu). Atlas urobil 4 striedaní, U.N.A.M. - Pumas urobil 5.

Rivalita od 2016

Atlas vs U.N.A.M. - Pumas vzájomné výsledky

20 stretnutí
Atlas
3
výhier
Remízy
9
U.N.A.M. - Pumas
8
výhier
Góly spolu
44 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
9/20 · 45%
Nad 2,5
10/20 · 50%

Aktuálna forma

Atlas

LWWDWW

U.N.A.M. - Pumas

DWWWWD

Predpoveď zápasu

Atlas

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

U.N.A.M. - Pumas

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or U.N.A.M. - Pumas

47%Forma53%
42%Útok58%
53%Obrana47%
25%Vzájomné zápasy75%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026