Menu

Monterrey vs Pachuca

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio BBVA, Guadalupe11. februára 2024 o 04:10
Domáci

Monterrey

32
Hostia

Pachuca

Rozhodca: F. Hernández

Udalosti zápasu

Monterrey
Pachuca
Výkop
J. Gallardo

asistencia: É. Aguirre

11′
J. Cortizo

asistencia: Sergio Canales

16′
45+2′O. Idrissi
Polčas
46′
A. BautistaN. Deossa
G. Berterame
48′
52′
R. LópezC. Sánchez
52′
A. AcevesB. González
S. VegasS. Medina
56′
É. AguirreÉ. Gutiérrez
56′
66′
M. RodríguezA. Domínguez
68′C. Sanchez
G. BerterameR. Aguirre
69′
J. CortizoJ. Corona
69′
J. RodríguezO. Govea
74′
79′
O. Idrissi

asistencia: A. Micolta

O. Govea83′
90+5′
N. Deossa
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
5Shots off Goal5
12Total Shots12
3Blocked Shots4
9Shots insidebox3
3Shots outsidebox9
10Fouls14
5Corner Kicks2
3Offsides2
63%Ball Possession37%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
580Total passes338
489Passes accurate264
84%Passes %78%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Monterrey je 6.86, v porovnaní s 6.79 u Pachuca. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Monterrey je Sergio Canales (7.33), u Pachuca je to C. Moreno (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Monterrey prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 11 asistenciami, na čele s Sergio Canales (13G). U Pachuca je to 15 gólov a 8 asistencií s lídrom O. Idrissi (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Monterrey nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo Pachuca má 4 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Monterrey nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 5 u Pachuca s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Monterrey nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.21, v porovnaní s 1 u Pachuca s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 87% u Monterrey a 77% u Pachuca. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Monterrey nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 36 u Pachuca. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Monterrey je 29.0 (najmladší: V. Guzmán (23), najstarší: E. Andrada (34)), zatiaľ čo Pachuca má priemer 26.6 (najmladší: R. López (23), najstarší: S. Rondón (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Monterrey majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 23 u Pachuca. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Monterrey4-2-3-14-2-3-1Pachuca
GKDEFMIDFWD
1Andrada14Aguirre4Guzmán20Vegas3Arteaga27Romo30Rodrígu.19Cortizo10Canales17Gallardo9Bertera.25Moreno185López2Barreto33Micolta3Aceves5Pedraza10Sánchez199Rodrígu.220Bautista11Idrissi23Rondón

Náhradníci

Tréner: F. Ortíz

Náhradníci

Tréner: G. Almada

MonterreySila pozíciíPachuca
6.86
Ø Hodnotenie
6.79
Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (4 v 4)6.68
2G 2A2G 3A
6.86Záložník (5 v 5)6.81
14G 6A8G 5A
7.21Útočník (1 v 1)6.78
13G 3A5G 0A
Monterrey4-2-3-1
1BrankárE. Andrada
14ObrancaÉ. Aguirre6.71A
4ObrancaV. Guzmán7.01G
20ObrancaS. Vegas
3ObrancaG. Arteaga6.61G1A
27ZáložníkL. Romo
30ZáložníkJ. Rodríguez6.91G
19ZáložníkJ. Cortizo6.3
10ZáložníkSergio Canales7.313G6A
17ZáložníkJ. Gallardo
9ÚtočníkG. Berterame7.213G3A
Pachuca4-2-3-1
25BrankárC. Moreno7.1
185ObrancaR. López6.4
2ObrancaS. Barreto6.91G1A
33ObrancaA. Micolta
3ObrancaA. Aceves6.81G2A
5ZáložníkP. Pedraza6.6
10ZáložníkÉ. Sánchez
199ZáložníkM. Rodríguez
220ZáložníkA. Bautista6.83G2A
11ZáložníkO. Idrissi7.05G3A
23ÚtočníkS. Rondón6.85G

Prehľad zápasu

Monterrey zdolal Pachuca 3:2. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: J. Gallardo 11′, J. Cortizo 16′, G. Berterame 48′, O. Idrissi 79′, N. Deossa 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Monterrey mal 63% držanie lopty, Pachuca mal 37%. Monterrey mal 12 striel (4 na bránu), Pachuca mal 12 (3 na bránu). Monterrey urobil 5 striedaní, Pachuca urobil 4.

Rivalita od 2016

Monterrey vs Pachuca vzájomné výsledky

21 stretnutí
Monterrey
10
výhier
Remízy
3
Pachuca
8
výhier
Góly spolu
58 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
10/21 · 48%
Nad 2,5
11/21 · 52%

Aktuálna forma

Monterrey

LWLDLL

Pachuca

WWWDDW

Predpoveď zápasu

Monterrey

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Pachuca

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Monterrey or draw

48%Forma52%
43%Útok57%
77%Obrana23%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026