Menu

Guadalajara Chivas vs Toluca

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio AKRON, Zapopan31. januára 2024 o 04:05
Domáci

Guadalajara Chivas

32
Hostia

Toluca

Rozhodca: F. Hernández

Udalosti zápasu

Guadalajara Chivas
Toluca
Výkop
F. Beltrán

asistencia: R. Alvarado

1′
Goal confirmed3′
VAR
7′
M. Ruíz
Jesús Orozco14′
G. SepúlvedaA. Briseño
40′
P. Pérez

asistencia: É. Gutiérrez

43′
Pavel Pérez45+5′
45+9′Federico Pereira
45+4′Tomás Belmonte
45+3′
B. García

asistencia: M. Araújo

Polčas
C. CowellR. Marín
57′
61′
T. BelmonteR. Morales
61′
I. LópezJ. Angulo
Érick Gutiérrez62′
José Castillo65′
71′Jesús Ricardo Angulo
P. PérezY. Padilla
71′
76′
M. AraújoA. Villegas
V. GuzmánA. González
79′
F. BeltránA. Torres
79′
R. Marín

asistencia: A. González

81′
83′Marcel Ruíz
83′
J. MenesesT. Figueroa
83′
B. GarcíaC. Orrantía
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal7
6Shots off Goal7
17Total Shots18
3Blocked Shots4
11Shots insidebox11
6Shots outsidebox7
10Fouls9
5Corner Kicks7
4Offsides1
39%Ball Possession61%
4Yellow Cards4
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves5
327Total passes515
247Passes accurate429
76%Passes %83%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Guadalajara Chivas je 6.89, v porovnaní s 6.91 u Toluca. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Guadalajara Chivas je F. Beltrán (7.27), u Toluca je to M. Ruíz (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Guadalajara Chivas prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 11 asistenciami, na čele s R. Alvarado (4G). U Toluca je to 33 gólov a 18 asistencií s lídrom J. Meneses (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Guadalajara Chivas nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Toluca má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Guadalajara Chivas nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 5 u Toluca s hodnotením 6.97. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Guadalajara Chivas nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.90, v porovnaní s 1 u Toluca s priemerom 6.77. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Guadalajara Chivas a 47% u Toluca. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Guadalajara Chivas nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 48 u Toluca. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Guadalajara Chivas je 25.8 (najmladší: M. Chávez (21), najstarší: V. Guzmán (30)), zatiaľ čo Toluca má priemer 29.4 (najmladší: M. Araújo (25), najstarší: Tiago Volpi (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Guadalajara Chivas majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 32 u Toluca. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Guadalajara Chivas4-3-34-2-3-1Toluca
GKDEFMIDFWD
27Rangel21Castillo3Sepúlve.13Orozco50Chávez20Beltrán5Guzmán15Gutiérr.25Alvarado16Cowell6Pérez1Volpi17García6Pereira4Huerta11Araújo23Baeza5Belmonte7Domíngu.14Ruíz16Meneses19López

Náhradníci

Tréner: F. Gago

Náhradníci

Tréner: Renato Paiva

Guadalajara ChivasSila pozíciíToluca
6.89
Ø Hodnotenie
6.91
6.89Brankár (1 v 1)7.10
0G 0A4G 1A
6.82Obranca (4 v 4)6.84
1G 0A10G 5A
6.94Záložník (3 v 5)6.97
1G 5A14G 12A
6.90Útočník (3 v 1)6.77
6G 6A5G 0A
Guadalajara Chivas4-3-3
27BrankárJ. Rangel6.9
21ObrancaJ. Castillo6.81G
3ObrancaG. Sepúlveda6.4
13ObrancaJ. Orozco
50ObrancaM. Chávez7.2
20ZáložníkF. Beltrán7.31G
5ZáložníkV. Guzmán6.83A
15ZáložníkÉ. Gutiérrez6.82A
25ÚtočníkR. Alvarado7.24G5A
16ÚtočníkC. Cowell6.62G1A
6ÚtočníkP. Pérez
Toluca4-2-3-1
1BrankárTiago Volpi7.14G1A
17ObrancaB. García7.02G2A
6ObrancaF. Pereira
4ObrancaV. Huerta7.02G
11ObrancaM. Araújo6.66G3A
23ZáložníkC. Baeza6.82A
5ZáložníkT. Belmonte
7ZáložníkJ. Domínguez
14ZáložníkM. Ruíz7.25G2A
16ZáložníkJ. Meneses6.99G8A
19ÚtočníkI. López6.85G

Prehľad zápasu

Guadalajara Chivas zdolal Toluca 3:2. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: F. Beltrán 1′, M. Ruíz 7′, P. Pérez 43′, B. García 45′, R. Marín 81′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Guadalajara Chivas mal 39% držanie lopty, Toluca mal 61%. Guadalajara Chivas mal 17 striel (8 na bránu), Toluca mal 18 (7 na bránu). Guadalajara Chivas urobil 5 striedaní, Toluca urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Fernando Beltran 3′).

Rivalita od 2025

Guadalajara Chivas vs Toluca vzájomné výsledky

2 stretnutí
Guadalajara Chivas
0
výhier
Remízy
0
Toluca
2
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 03 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Guadalajara Chivas

LDDWLD

Toluca

WLWDLW

Predpoveď zápasu

Guadalajara Chivas

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Toluca

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Toluca

50%Forma50%
27%Útok73%
57%Obrana43%
36%Vzájomné zápasy64%

Stadium

Estadio Akron, Zapopan — 3,000 capacity. Home of Club Deportivo Guadalajara Femenil.

Capacity
3,000
Opened
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026