Menu

Necaxa vs Atlas

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Victoria, Aguascalientes15. januára 2024 o 01:00
Domáci

Necaxa

21
Hostia

Atlas

Rozhodca: I. Lopez

Udalosti zápasu

Necaxa
Atlas
Výkop
Agustín Oliveros-5′
6′Aldo Rocha
29′
E. Aguirre

asistencia: J. Caicedo

Polčas
Braian Samudio53′
B. SamudioÉdgar Méndez
55′
R. CortézH. Jurado
55′
61′Aldo Rocha
61′Aldo Rocha
67′
J. MurilloA. Solari
67′
E. AguirreÉ. Zaldívar
J. CortésE. Martínez
73′
D. GómezB. Garnica
73′
Fernando Arce Jr.76′
78′
J. ZapataI. Domínguez
86′
J. CaicedoC. Trejo
86′
J. MárquezV. Ríos
R. Monreal

asistencia: D. Cambindo

88′
Alan Montes90+3′
90′Christopher Trejo
D. CambindoA. Colorado
90+8′
A. Montes

asistencia: H. Jurado

90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
7Shots off Goal3
15Total Shots9
3Blocked Shots2
15Shots insidebox5
0Shots outsidebox4
16Fouls10
7Corner Kicks2
1Offsides2
54%Ball Possession46%
4Yellow Cards2
0Red Cards2
3Goalkeeper Saves3
418Total passes366
327Passes accurate286
78%Passes %78%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Necaxa je 6.76, v porovnaní s 6.86 u Atlas. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Necaxa je A. Peña (6.98), u Atlas je to G. Aguirre (6.98).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Necaxa prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 4 asistenciami, na čele s R. Monreal (2G). U Atlas je to 4 gólov a 6 asistencií s lídrom G. Aguirre (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Necaxa nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo Atlas má 5 obrancov s priemerom 6.85. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Necaxa nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.68, oproti 3 u Atlas s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Necaxa nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 2 u Atlas s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Necaxa a 43% u Atlas. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Necaxa nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Atlas. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Necaxa je 24.2 (najmladší: R. Cortéz (21), najstarší: A. Peña (29)), zatiaľ čo Atlas má priemer 30.3 (najmladší: C. Robles (25), najstarší: C. Vargas (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Necaxa majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 25 u Atlas. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Necaxa4-4-25-3-2Atlas
GKDEFMIDFWD
22Unsain24Cortés4Peña23Montes5Mayorga17Cortéz33Arce19Gómez18Samudio30Monreal27Cambindo12Vargas15Murillo13Aguirre21Robles2Nervo17Lozano20Zapata26Rocha18Márquez19Aguirre23Caicedo

Náhradníci

Tréner: E. Fentanes

Náhradníci

Tréner: Beñat San José

NecaxaSila pozíciíAtlas
6.76
Ø Hodnotenie
6.86
Brankár (1 v 1)6.88
0G 0A0G 0A
6.98Obranca (4 v 5)6.85
1G 1A2G 2A
6.68Záložník (4 v 3)6.88
0G 0A2G 4A
6.71Útočník (2 v 2)
2G 3A0G 0A
Necaxa4-4-2
22BrankárE. Unsain
24ObrancaJ. Cortés
4ObrancaA. Peña7.01G1A
23ObrancaA. Montes
5ObrancaA. Mayorga
17ZáložníkR. Cortéz6.7
33ZáložníkF. Arce
19ZáložníkD. Gómez6.6
18ZáložníkB. Samudio
30ÚtočníkR. Monreal6.72G3A
27ÚtočníkD. Cambindo
Atlas5-3-2
12BrankárC. Vargas6.9
15ObrancaJ. Murillo
13ObrancaG. Aguirre7.01G1A
21ObrancaC. Robles6.7
2ObrancaM. Nervo6.91G1A
17ObrancaJ. Lozano
20ZáložníkJ. Zapata
26ZáložníkA. Rocha6.91G1A
18ZáložníkJ. Márquez6.81G3A
19ÚtočníkE. Aguirre
23ÚtočníkJ. Caicedo

Prehľad zápasu

Necaxa zdolal Atlas 2:1. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: E. Aguirre 29′, R. Monreal 88′, A. Montes 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 2 červených kariet. Necaxa mal 54% držanie lopty, Atlas mal 46%. Necaxa mal 15 striel (5 na bránu), Atlas mal 9 (4 na bránu). Necaxa urobil 5 striedaní, Atlas urobil 5.

Rivalita od 2023

Necaxa vs Atlas vzájomné výsledky

4 stretnutí
Necaxa
0
výhier
Remízy
0
Atlas
4
výhier
Góly spolu
18 · 4.5/zápas
Obaja skórovali
3/4 · 75%
Nad 2,5
3/4 · 75%

Aktuálna forma

Necaxa

LLDLDW

Atlas

LWWDWW

Predpoveď zápasu

Necaxa

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Atlas

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Necaxa or draw

78%Forma22%
83%Útok17%
53%Obrana47%
7%Vzájomné zápasy93%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026