Menu

Cruz Azul vs Pachuca

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio Ciudad de los Deportes, D.F.14. januára 2024 o 02:00
Domáci

Cruz Azul

01
Hostia

Pachuca

Rozhodca: I. López

Udalosti zápasu

Cruz Azul
Pachuca
Výkop
José Rivero18′
34′Pedro Pedraza
Polčas
C. VargasR. Huescas
46′
57′
P. PedrazaE. Montiel
65′
J. HernándezA. Domínguez
65′
O. IdrissiB. González
G. FernándezÁ. Sepúlveda
73′
C. RotondiA. Gutiérrez
73′
L. FaravelliC. Cándido
74′
74′
G. CabralJ. Berlanga
74′
A. BautistaJ. López
78′
S. Rondón

asistencia: É. Sánchez

É. LiraM. Levy
87′
Goal cancelled90+2′
VAR
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
11Shots off Goal5
15Total Shots12
2Blocked Shots1
7Shots insidebox6
8Shots outsidebox6
15Fouls17
4Corner Kicks4
1Offsides1
59%Ball Possession41%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
455Total passes321
358Passes accurate229
79%Passes %71%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cruz Azul je 6.91, v porovnaní s 6.79 u Pachuca. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cruz Azul je C. Rodríguez (7.30), u Pachuca je to C. Moreno (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cruz Azul prispeli v tejto sezóne 28 gólmi a 24 asistenciami, na čele s G. Fernández (14G). U Pachuca je to 15 gólov a 8 asistencií s lídrom O. Idrissi (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cruz Azul nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Pachuca má 4 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cruz Azul nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 5 u Pachuca s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cruz Azul nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.98, v porovnaní s 1 u Pachuca s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Cruz Azul a 77% u Pachuca. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cruz Azul nazbierali v tejto sezóne 49 žltých kariet, v porovnaní s 36 u Pachuca. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cruz Azul je 28.7 (najmladší: K. Mier (25), najstarší: I. Rivero (33)), zatiaľ čo Pachuca má priemer 26.6 (najmladší: R. López (23), najstarší: S. Rondón (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cruz Azul majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 23 u Pachuca. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cruz Azul4-1-4-14-2-3-1Pachuca
GKDEFMIDFWD
23Mier15Rivero4Ditta33Piovi26Vargas6Lira7Antuna19Rodrígu.8Faravel.29Rotondi27Fernánd.25Moreno185López22Cabral2Barreto3Aceves10Sánchez5Pedraza28Hernánd.220Bautista11Idrissi23Rondón

Náhradníci

Tréner: M. Anselmi

Náhradníci

Tréner: G. Almada

Cruz AzulSila pozíciíPachuca
6.91
Ø Hodnotenie
6.79
6.87Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 4)6.68
2G 5A2G 3A
6.94Záložník (5 v 5)6.81
12G 13A8G 5A
6.98Útočník (1 v 1)6.78
14G 6A5G 0A
Cruz Azul4-1-4-1
23BrankárK. Mier6.9
15ObrancaI. Rivero6.72G1A
4ObrancaW. Ditta7.02A
33ObrancaG. Piovi7.02A
26ObrancaC. Vargas
6ZáložníkÉ. Lira6.8
7ZáložníkU. Antuna
19ZáložníkC. Rodríguez7.37G5A
8ZáložníkL. Faravelli6.61A
29ZáložníkC. Rotondi7.05G7A
27ÚtočníkG. Fernández7.014G6A
Pachuca4-2-3-1
25BrankárC. Moreno7.1
185ObrancaR. López6.4
22ObrancaG. Cabral
2ObrancaS. Barreto6.91G1A
3ObrancaA. Aceves6.81G2A
10ZáložníkÉ. Sánchez
5ZáložníkP. Pedraza6.6
28ZáložníkJ. Hernández
220ZáložníkA. Bautista6.83G2A
11ZáložníkO. Idrissi7.05G3A
23ÚtočníkS. Rondón6.85G

Prehľad zápasu

Pachuca zdolal Cruz Azul 1:0. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: S. Rondón 78′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Cruz Azul mal 59% držanie lopty, Pachuca mal 41%. Cruz Azul mal 15 striel (2 na bránu), Pachuca mal 12 (6 na bránu). Cruz Azul urobil 5 striedaní, Pachuca urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Ángel Sepúlveda 90′).

Rivalita od 2016

Cruz Azul vs Pachuca vzájomné výsledky

22 stretnutí
Cruz Azul
12
výhier
Remízy
3
Pachuca
7
výhier
Góly spolu
59 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
11/22 · 50%
Nad 2,5
12/22 · 55%

Aktuálna forma

Cruz Azul

WWDDDL

Pachuca

WWWDDW

Predpoveď zápasu

Cruz Azul

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Pachuca

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or CF Pachuca

38%Forma63%
42%Útok58%
50%Obrana50%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026