Menu

Monterrey vs Santos Laguna

Riadny čas

Liga MX · Sezóna 2023

Estadio BBVA, Guadalupe9. novembra 2023 o 03:00
Domáci

Monterrey

30
Hostia

Santos Laguna

Rozhodca: F. Guerrero

Udalosti zápasu

Monterrey
Santos Laguna
Výkop
M. Meza

asistencia: A. González

4′
Polčas
A. GonzálezO. Govea
46′
R. Funes MoriG. Berterame
46′
Stefan Medina48′
61′Diego Medina
J. RojasV. López
63′
71′
I. GoveaD. Vergara
71′
E. RodríguezS. Muñóz
71′
A. CervantesR. López
G. Berterame

asistencia: V. López

72′
75′
O. CamposE. Echeverría
75′
H. PreciadoJ. Correa
L. RomoJ. Gónzalez
81′
C. Garza
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
6Shots off Goal2
15Total Shots5
3Blocked Shots1
10Shots insidebox4
5Shots outsidebox1
9Fouls12
8Corner Kicks5
2Offsides2
53%Ball Possession47%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
449Total passes401
381Passes accurate338
85%Passes %84%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Monterrey je 6.78, v porovnaní s 6.77 u Santos Laguna. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Monterrey je V. Guzmán (6.97), u Santos Laguna je to H. Preciado (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Monterrey prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 0 asistenciami, na čele s V. Guzmán (1G). U Santos Laguna je to 24 gólov a 13 asistencií s lídrom H. Preciado (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Monterrey nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo Santos Laguna má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Monterrey nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.70, oproti 3 u Santos Laguna s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Monterrey nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Santos Laguna s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Monterrey a —% u Santos Laguna. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Monterrey nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Santos Laguna. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Monterrey je 28.2 (najmladší: C. Bustos (20), najstarší: E. Andrada (34)), zatiaľ čo Santos Laguna má priemer 26.8 (najmladší: O. Campos (23), najstarší: H. Preciado (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Monterrey majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 26 u Santos Laguna. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Monterrey4-1-4-14-3-3Santos Laguna
GKDEFMIDFWD
1Andrada34Bustos4Guzmán33Medina17Gallardo27Romo11Meza243Garza21González8Rojas7Mori1Acevedo3Govea5Torres22Prieto2Campos6Cervant.18Aquino16López24Medina7Preciado31Rodrígu.

Náhradníci

Tréner: F. Ortíz

Náhradníci

Tréner: P. Repetto

MonterreySila pozíciíSantos Laguna
6.78
Ø Hodnotenie
6.77
Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A1G 0A
6.80Obranca (4 v 4)6.79
1G 0A4G 4A
6.70Záložník (5 v 3)6.76
0G 0A0G 1A
Útočník (1 v 3)6.70
0G 0A19G 8A
Monterrey4-1-4-1
1BrankárE. Andrada
34ObrancaC. Bustos6.5
4ObrancaV. Guzmán7.01G
33ObrancaS. Medina6.9
17ObrancaJ. Gallardo
27ZáložníkL. Romo
11ZáložníkM. Meza
243ZáložníkC. Garza
21ZáložníkA. González6.7
8ZáložníkJ. Rojas
7ÚtočníkR. Funes Mori
Santos Laguna4-3-3
1BrankárC. Acevedo7.01G
3ObrancaI. Govea6.71A
5ObrancaF. Torres6.93G
22ObrancaR. Prieto6.8
2ObrancaO. Campos6.81G3A
6ZáložníkA. Cervantes6.81A
18ZáložníkP. Aquino
16ZáložníkA. López6.7
24ÚtočníkD. Medina6.64G2A
7ÚtočníkH. Preciado7.115G6A
31ÚtočníkE. Rodríguez6.4

Prehľad zápasu

Monterrey zdolal Santos Laguna 3:0. Zápas sa hral v Liga MX 2023. Góly strelili: M. Meza 4′, G. Berterame 72′, C. Garza 88′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Monterrey mal 53% držanie lopty, Santos Laguna mal 47%. Monterrey mal 15 striel (6 na bránu), Santos Laguna mal 5 (2 na bránu). Monterrey urobil 4 striedaní, Santos Laguna urobil 5.

Rivalita od 2025

Monterrey vs Santos Laguna vzájomné výsledky

2 stretnutí
Monterrey
1
výhier
Remízy
0
Santos Laguna
1
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Monterrey

LWLDLL

Santos Laguna

LDDLLW

Predpoveď zápasu

Monterrey

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Santos Laguna

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Monterrey or draw and +1.5 goals

67%Forma33%
43%Útok57%
73%Obrana27%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 30. 4. 2026