Menu

Afc Hermannstadt vs Fc Botosani

Riadny čas

Liga I · Sezóna 2025

Stadionul Municipal, Sibiu22. marca 2026 o 18:00
30
Rozhodca: Szabolcs Kovacs

Udalosti zápasu

AFC Hermannstadt
FC Botosani
Výkop
Kevin Ciubotaru3′
23′
Giannis AnestisLuka Kukić
Kevin CiubotaruLuca Stancu
27′
Aurelian Chițu

asistencia: Cristian Neguț

31′
44′Andrei Miron
Polčas
46′
Narcis Cosmin IlasAlexandru Bota
46′
Mihai BordeianuAdams Friday
56′Pape Djibril Diaw
Sergiu Buş
59′
64′
Zoran MitrovŞtefan Bodişteanu
64′
Andrei DumiterAldaír Ferreira
Dragoș Albu

asistencia: Aurelian Chițu

72′
Cristian NeguțSilviu Balaure
80′
Sergiu BuşMarko Gjorgjievski
81′
Tiberiu Căpuşă87′
Dragoș AlbuAviel Zargari
87′
Aurelian ChițuChrist Afalna
88′
Eduard Florescu89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal1
12Shots off Goal2
24Total Shots5
6Blocked Shots2
19Shots insidebox3
5Shots outsidebox2
6Fouls8
11Corner Kicks2
4Offsides0
44%Ball Possession56%
3Yellow Cards2
1Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
343Total passes465
261Passes accurate369
76%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy AFC Hermannstadt je 6.81, v porovnaní s 6.87 u FC Botosani. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč AFC Hermannstadt je David Lazar (7.44), u FC Botosani je to Giannis Anestis (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky AFC Hermannstadt prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 15 asistenciami, na čele s Aurelian Chițu (9G). U FC Botosani je to 34 gólov a 23 asistencií s lídrom Sebastian Mailat (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

AFC Hermannstadt nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo FC Botosani má 4 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

AFC Hermannstadt nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 5 u FC Botosani s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

AFC Hermannstadt nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 1 u FC Botosani s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u AFC Hermannstadt a 73% u FC Botosani. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu AFC Hermannstadt nazbierali v tejto sezóne 43 žltých kariet, v porovnaní s 47 u FC Botosani. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky AFC Hermannstadt je 29.1 (najmladší: Kevin Ciubotaru (21), najstarší: David Lazar (34)), zatiaľ čo FC Botosani má priemer 28.5 (najmladší: Narcis Cosmin Ilas (18), najstarší: Alexandru Țigănașu (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu AFC Hermannstadt majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 30 u FC Botosani. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

AFC Hermannstadt4-3-34-2-3-1FC Botosani
GKDEFMIDFWD
1Lazar66Căpuşă3Karo2Chorbad.98Ciubota.8Albu24Ivanov23Florescu9Chițu11Buş10Neguț99Anestis73Ilas4Miron23Diaw30Țigănașu28Petro37Bordeia.11Mitrov26Ongenda7Mailat41Dumiter

Náhradníci

Tréner: Dorinel Munteanu

Náhradníci

Tréner: Nicolae Rosca

AFC HermannstadtSila pozíciíFC Botosani
6.81
Ø Hodnotenie
6.87
7.44Brankár (1 v 1)7.42
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (4 v 4)6.71
3G 2A3G 2A
6.76Záložník (3 v 5)6.94
5G 3A26G 18A
6.76Útočník (3 v 1)6.70
21G 10A5G 3A
AFC Hermannstadt4-3-3
1BrankárDavid Lazar7.4
66ObrancaTiberiu Căpuşă6.71G
3ObrancaAndreas Karo6.71G
2ObrancaBozhidar Chorbadzhiyski6.81G1A
98ObrancaKevin Ciubotaru6.81A
8ZáložníkDragoș Albu6.73G
24ZáložníkAntoni Ivanov6.81G
23ZáložníkEduard Florescu6.71G3A
9ÚtočníkAurelian Chițu6.89G3A
11ÚtočníkSergiu Buş6.67G2A
10ÚtočníkCristian Neguț6.85G5A
FC Botosani4-2-3-1
99BrankárGiannis Anestis7.4
73ObrancaNarcis Cosmin Ilas6.7
4ObrancaAndrei Miron6.71G2A
23ObrancaPape Djibril Diaw6.61G
30ObrancaAlexandru Țigănașu6.81G
28ZáložníkCharles Petro7.01G1A
37ZáložníkMihai Bordeianu6.81G
11ZáložníkZoran Mitrov6.85G5A
26ZáložníkHervin Ongenda7.37G7A
7ZáložníkSebastian Mailat6.912G5A
41ÚtočníkAndrei Dumiter6.75G3A

Prehľad zápasu

AFC Hermannstadt zdolal FC Botosani 3:0. Zápas sa hral v Liga I 2025. Góly strelili: Aurelian Chițu 31′, Sergiu Buş 59′, Dragoș Albu 72′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. AFC Hermannstadt mal 44% držanie lopty, FC Botosani mal 56%. AFC Hermannstadt mal 24 striel (6 na bránu), FC Botosani mal 5 (1 na bránu). AFC Hermannstadt urobil 5 striedaní, FC Botosani urobil 5.

Rivalita od 2018

AFC Hermannstadt vs FC Botosani vzájomné výsledky

20 stretnutí
AFC Hermannstadt
6
výhier
Remízy
6
FC Botosani
8
výhier
Góly spolu
46 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
12/20 · 60%
Nad 2,5
8/20 · 40%

Aktuálna forma

AFC Hermannstadt

DDDWLW

FC Botosani

DDWLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026