Menu

Columbus Crew vs Los Angeles Fc

Lower.com Field, Columbus, Ohio26. augusta 2024 o 01:15
Domáci

Columbus Crew

31
Hostia

Los Angeles FC

Rozhodca: O. Nation

Udalosti zápasu

Columbus Crew
Los Angeles FC
Výkop
Rudy Camacho11′
36′Eduard Atuesta
C. Hernández

asistencia: M. Farsi

45′
Polčas
46′
E. AtuestaL. O'Brien
49′Maxime Chanot
52′
J. MurilloE. Segura
57′
O. Giroud

asistencia: M. Bogusz

63′
M. BoguszC. Olivera
63′
Ilie SánchezT. Tillman
C. RamirezJ. Russell-Rowe
74′
R. CamachoY. Cheberko
75′
78′
O. GiroudK. Kamara
M. ArfstenA. Mățan
84′
S. ZawadzkiD. Jones
84′
C. Hernández

asistencia: A. Mățan

90+2′
J. Russell-Rowe

asistencia: C. Hernández

90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
4Shots off Goal1
12Total Shots9
3Blocked Shots4
8Shots insidebox6
4Shots outsidebox3
8Fouls20
4Corner Kicks3
2Offsides1
62%Ball Possession38%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
479Total passes292
411Passes accurate210
86%Passes %72%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Columbus Crew je 7.10, v porovnaní s 7.26 u Los Angeles FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Columbus Crew je M. Arfsten (8.37), u Los Angeles FC je to D. Bouanga (8.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Columbus Crew prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 4 asistenciami, na čele s M. Arfsten (2G). U Los Angeles FC je to 5 gólov a 1 asistencií s lídrom O. Giroud (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Columbus Crew nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.19, zatiaľ čo Los Angeles FC má 3 obrancov s priemerom 7.38. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Columbus Crew nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.30, oproti 4 u Los Angeles FC s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Columbus Crew nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.85, v porovnaní s 3 u Los Angeles FC s priemerom 7.72. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 43% u Columbus Crew a 65% u Los Angeles FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Columbus Crew nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Los Angeles FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Columbus Crew je 28.9 (najmladší: M. Arfsten (24), najstarší: D. Nagbe (35)), zatiaľ čo Los Angeles FC má priemer 32.6 (najmladší: M. Bogusz (24), najstarší: H. Lloris (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Columbus Crew majú priemerne 4 ligových štartov, oproti 8 u Los Angeles FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Columbus Crew3-4-2-13-4-3Los Angeles FC
GKDEFMIDFWD
1Hagen31Moreira4Camacho18Amundsen23Farsi25Zawadzki6Nagbe27Arfsten17Ramirez10Rossi9Hernánd.1Lloris3Murillo25Chanot33Long14Palencia20Atuesta6Sánchez24Holling.99Bouanga9Giroud19Bogusz

Náhradníci

Tréner: W. Nancy

Náhradníci

Tréner: S. Cherundolo

Columbus CrewSila pozíciíLos Angeles FC
7.10
Ø Hodnotenie
7.26
6.67Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
7.19Obranca (3 v 3)7.38
1G 0A1G 0A
7.30Záložník (4 v 4)6.90
3G 3A0G 0A
6.85Útočník (3 v 3)7.72
2G 1A4G 1A
Columbus Crew3-4-2-1
1BrankárN. Hagen6.7
31ObrancaSteven Moreira6.6
4ObrancaR. Camacho
18ObrancaM. Amundsen7.81G
23ZáložníkM. Farsi7.11G3A
25ZáložníkS. Zawadzki6.9
6ZáložníkD. Nagbe6.8
27ZáložníkM. Arfsten8.42G
17ÚtočníkC. Ramirez6.9
10ÚtočníkD. Rossi6.82G1A
9ÚtočníkC. Hernández
Los Angeles FC3-4-3
1BrankárH. Lloris6.8
3ObrancaJ. Murillo
25ObrancaM. Chanot7.7
33ObrancaA. Long7.01G
14ZáložníkSergi Palencia7.5
20ZáložníkE. Atuesta
6ZáložníkIlie Sánchez
24ZáložníkR. Hollingshead6.3
99ÚtočníkD. Bouanga8.51G
9ÚtočníkO. Giroud6.93G1A
19ÚtočníkM. Bogusz

Prehľad zápasu

Columbus Crew zdolal Los Angeles FC 3:1. Zápas sa hral v Leagues Cup 2024. Góly strelili: C. Hernández 45′, O. Giroud 57′, C. Hernández 90′, J. Russell-Rowe 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Columbus Crew mal 62% držanie lopty, Los Angeles FC mal 38%. Columbus Crew mal 12 striel (5 na bránu), Los Angeles FC mal 9 (4 na bránu). Columbus Crew urobil 4 striedaní, Los Angeles FC urobil 5.

Rivalita od 2025

Columbus Crew vs Los Angeles FC vzájomné výsledky

2 stretnutí
Columbus Crew
1
výhier
Remízy
0
Los Angeles FC
1
výhier
Góly spolu
6 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Aktuálna forma

Columbus Crew

LWLWDL

Los Angeles FC

DWWDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 20. 4. 2026